Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 02.07.2008, 17:09
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

Citat:
Objavil-a lady_lucifer Prikaži sporočila
sm pa zvedla neki novga - v hribe/gore ne hodjo ljudje s stilom in bolj elegantni ljudje. a zato, ker gojzarjev se niso nardil s petkami al kaj?

Ja itak, k uni ljudje k majo stil, hodjo s kravatami/make-upom tud spat... uni so skos taki, a ne veš

Aja, MrTom... obstajajo tudi ljudje, ki so enostavno preveč zbirčni... Obstaja pa tud rek za take ljudi: Kdor preveč izbira, izbirek dobi (ker pol nč druzga ne ostane)
Staro 03.07.2008, 09:26
MrTom Uporabnik MrTom ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce MrTom
Član od: Jul 2008
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 20
Cool Re: Kje ga/jo najti?

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila

Ja itak, k uni ljudje k majo stil, hodjo s kravatami/make-upom tud spat... uni so skos taki, a ne veš

Aja, MrTom... obstajajo tudi ljudje, ki so enostavno preveč zbirčni... Obstaja pa tud rek za take ljudi: Kdor preveč izbira, izbirek dobi (ker pol nč druzga ne ostane)
S stilom ni mišljeno visokih pet ampak urejenost in simpatičnost.
Sprijaznit se s tem, pomeni z drugimi besedami tudi obupanje, kar pa je za vsakega človeka najslabše. Saj poznate rek, upanje umre zadnje
Izbirčnost, hja, če komu paše bit kr z nekom in mu vsa leta lagat v oči, da je on oz. ona tista prava oseba katero smo iskali tudi prav. Zase vem, da nisem te sorte, prisegam na iskrenost in nek fer odnos. Verjamem pa, da je precej ljudi, ki so skupaj le da niso sami in potem pride do varanj partnerjev, laganja, vsak tretji par se loči itd ..... sicer pa kakorkoli komu paše......... hm, kake imate eni
Staro 03.07.2008, 09:47
Mojster

Citat:
Objavil-a MrTom Prikaži sporočila
S stilom ni mišljeno visokih pet ampak urejenost in simpatičnost.
Sprijaznit se s tem, pomeni z drugimi besedami tudi obupanje, kar pa je za vsakega človeka najslabše. Saj poznate rek, upanje umre zadnje
Izbirčnost, hja, če komu paše bit kr z nekom in mu vsa leta lagat v oči, da je on oz. ona tista prava oseba katero smo iskali tudi prav. Zase vem, da nisem te sorte, prisegam na iskrenost in nek fer odnos. Verjamem pa, da je precej ljudi, ki so skupaj le da niso sami in potem pride do varanj partnerjev, laganja, vsak tretji par se loči itd ..... sicer pa kakorkoli komu paše......... hm, kake imate eni
Aha, torej praviš, da urejenih in simpatičnih ljudi ni v hribih... zanimivo...
Ja, to se strinjam da obupat ne gre, ampak zdi se mi brezveze ful časa porabit za študiranje o tem, kje je kdo, zakaj ga ni... blablabla... Treba je živet
Pa tudi to se strinjam, da je treba biti izbirčen (prav vedla sem, da se boš na to obesil) ampak vse do neke mere... Po mojem idealen partner ne obstaja, ker ne obstaja idealen človek, zato ga je brezveze iskat. So samo bolj ali manj ustrezni...
Staro 03.07.2008, 09:49
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Skratka; na dom ne pride trkat na vrata. Treba je iti v družbo in verjeti, da se bo pravi spotaknil obte. Je le stvar časa...

Staro 03.07.2008, 09:56
Novinec

Mowgli točno tako.
KissMe lepo, da se strinjava. Čeprav imam občutek, da se počutiš nekoliko ogroženo in si se malce razburila, nikar, to je le debatka in mišlenja drugih, temu so forumi tudi namenjeni. Vsak pa po svoje ocenjuje kaj mu je simpatično in kaj ne. KissMe v hribih so tudi simpatični ljudje, normalno da so, vendar so običajno poparčkani Idealnov res ni, obstajajo pa približki, sicer ne bi bilo porok .... kaj se pa potem doaja s približki idealov po poroki in čez nekaj let, pa je spet stvar vsakega posameznika, vendar sta za razhajanja ponavadi vedno potrebna oba. That is what is it

Nazadnje uredil MrTom : 03.07.2008 ob 09:59.
Staro 03.07.2008, 10:09
Mojster

Citat:
Objavil-a MrTom Prikaži sporočila
Mowgli točno tako.
KissMe lepo, da se strinjava. Čeprav imam občutek, da se počutiš nekoliko ogroženo in si se malce razburila, nikar, to je le debatka in mišlenja drugih, temu so forumi tudi namenjeni. Vsak pa po svoje ocenjuje kaj mu je simpatično in kaj ne. KissMe v hribih so tudi simpatični ljudje, normalno da so, vendar so običajno poparčkani Idealnov res ni, obstajajo pa približki, sicer ne bi bilo porok .... kaj se pa potem doaja s približki idealov po poroki in čez nekaj let, pa je spet stvar vsakega posameznika, vendar sta za razhajanja ponavadi vedno potrebna oba. That is what is it
Ne ne, nč se ogroženo ne počutm, to se teb sam zdi...taka sem skos
...poroke niso zarad približkov idealov, ampak zarad tega, ker nam je Cerkev to vbila v glavo... Oz., da ne bomo začel druge debate... poroke so zarad tega, ker smo tko navajeni...
Staro 03.07.2008, 10:18
Mojster

Če dva vztrajata brez rinke, je mogoče še dodaten dokaz, da zadeva špila...

Staro 03.07.2008, 10:19
kabala Uporabnik kabala ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kabala
Član od: Feb 2006
Sporočila: 238

Ko je ravno nekdo omenil urejenost v hribih, sem se spomnila, ko sem to zimo na Krvavcu videla deklico, ki je smučala s ta velikimi okroglimi uhani.
Deklina je pač hotela zgledat urejena, nooo.

Moje mnenje je tako, da naj bo partner ne samo urejen, temveč tudi razposajen za skakanje po lužah, za valjanje po snegu, obmetavanje s senom ... In seveda tudi urejen ter resen ob primerni situaciji.
Staro 03.07.2008, 10:21
Mojster

Šit, mene moja ne da

Staro 03.07.2008, 10:32
Novinec

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila
Ne ne, nč se ogroženo ne počutm, to se teb sam zdi...taka sem skos
...poroke niso zarad približkov idealov, ampak zarad tega, ker nam je Cerkev to vbila v glavo... Oz., da ne bomo začel druge debate... poroke so zarad tega, ker smo tko navajeni...
KissMe da probam drugače razložit kar sem napisal zgoraj.

Namesto poroke bi lahko napisal tudi izbira življenskega sopotnika.
In katerga življenskega spotnika si izberemo? Ja tistega, ki nam je všeč in nam izpolnjuje večino življensko pomembnih vprašanj in želja. In tista oseba, ki to nekako izpolnjuje, smo ob njej zadovoljeni in zadovoljni, je ponavadi ta, kateri brez problema lahko rečemo tudi približek ideala, sicer pa bo glede tega morda še kaj povedal še kdo drug KissMe in kako določiš kdaj si preveč izbirčna in kdaj premalo?
Sicer pa se popolnoma strinjam tudi s kabalo

Nazadnje uredil MrTom : 03.07.2008 ob 11:25.

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 11:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:43.