Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 16.09.2008, 08:51
keops Uporabnik keops ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.004
Privzeto Re: Urška in trendovske punce državnikov

Citat:
Objavil-a Babi2 Prikaži sporočila
Razumem, vaše veličanstvo.
Aaahhh, to!
Staro 16.09.2008, 10:15
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a lila5 Prikaži sporočila
Jaz sem samo razumela tako, da so "trendovske punce" precej mlajše od partnerjev........

Seveda pa v demokraciji lahko vsakdo j... kogar hoče......

Nekdanji predsednik ZDA si je pri približno tvojih letih tudi iskal drugo.....tudi JJ si je v približno istih letih poiskal drugo, tako ki bi mu lahko bila hči......pa sta oba verjetno stabilni osebnosti..........
To bo ja... tle si pa res kiksnla v nulo sploh za JJ
Staro 16.09.2008, 10:19
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Torej še enkrat za tiste, ki niso razumeli mojega mnenja:
1. Ja, je keš punca.
2. Ni samo keš punca, ampak zna tudi misliti.
Vsaka keš p*čka zna tud misliti, zato se pa limajo na dnar in glih to gre tipom najbl v nos
Staro 17.09.2008, 18:26
Uporabnik

Citat:
Torej še enkrat za tiste, ki niso razumeli mojega mnenja:
1. Ja, je keš punca.
2. Ni samo keš punca, ampak zna tudi misliti.
Verjetno misli na Mirotov keš...
Staro 09.12.2008, 07:55
kopriva007 Uporabnik kopriva007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 33

Če ne bi o Kresolovi vedla to kar vem (da živi dvojno življenje, eno z fejk možem in eno s svojim mladim ljubimcem)....bi jo zelo spoštovala...tako je žal ne morem, ker ne razumem zakaj ji je tako pomebno, da javnosti daje vtis, da je srečno poročena, če to ni....res ne kapiram.....a to sam zarad "kao" ugleda (pomebemben odvetnik pa to)...sam glih s tem, ker večina javnosti ve za njeno skrivnost (hm saj je očitno....lepotica in zver (in še ta je homoseksualec))....ji ta "ugled" za katerega je pripravljena prodati svojo srečo....strmo pada
Staro 09.12.2008, 12:53
Uporabnik

Citat:
Objavil-a kopriva007 Prikaži sporočila
Če ne bi o Kresolovi vedla to kar vem (da živi dvojno življenje, eno z fejk možem in eno s svojim mladim ljubimcem)....bi jo zelo spoštovala...tako je žal ne morem, ker ne razumem zakaj ji je tako pomebno, da javnosti daje vtis, da je srečno poročena, če to ni....res ne kapiram.....a to sam zarad "kao" ugleda (pomebemben odvetnik pa to)...sam glih s tem, ker večina javnosti ve za njeno skrivnost (hm saj je očitno....lepotica in zver (in še ta je homoseksualec))....ji ta "ugled" za katerega je pripravljena prodati svojo srečo....strmo pada
Liberalka pač...
Staro 09.12.2008, 16:20
Winglet1 Uporabnik Winglet1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2007
Sporočila: 1.273

Citat:
Objavil-a kopriva007 Prikaži sporočila
pomembno ji je, ker ji sugar daddy omogoča življenje, ki si ga sama ni sposobna ustvariti...

...pa saj s tem ni nič narobe...vsaka lepa predstavnica nežnejšega spola svojega partnerja v glavnem izbere na podlagi denarja...pa prav je tako, prihodnost si je potrebno zagotoviti...
Staro 10.01.2009, 12:36
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Punce so pametne, enega za udobno življenje, drugega ali več pa za ostale radosti...

Staro 10.01.2009, 13:14
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Meni pa ni jasno, zakaj bi keš-pi*** (ali keš-ku***, tudi taki so) motili kogarkoli, razen tistih, ki jih financirajo (in jih očitno ne motijo, sicer jih ne bi financirali). Razen, da se morda lahko delamo svetniške ("mi že nismo taki, mi smo v zvezah zaradi plemenitih čustvenih vzgibov"), pravičniške ("vidi se, da ga samo izkorišča") in moralistične ("kako lahko, kako more???"). Moja zveza zaradi tega ne trpi, moj denar tudi ne, moja moralna načela niso ogrožena, moj etični duh pa, če prenese vse ostalo v tej družbi, bo preživel tudi to, da kdo spi s kom brez iskrene ljubezni

Značke
državnikov, punce, trendovske, urška

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:48.