Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Avtomobilizem

Avtomobilizem avtomoto problematika, neonska podvozja...

Orodja za teme
Staro 30.07.2008, 20:40
Barossa Uporabnik Barossa ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2008
Sporočila: 18
Privzeto avto-les?

Že dolgo tli v meni velika želja po na nek način unikatnem avtu. Prelepil bi ga z različno barvnimi raznimi vzorci iz furnirja (0.7mm debeline). Ne bi razlagal celega postopka izdelave, lahko pa povem da je zadnja končna obdelava prozoren avtolak...(da si ne bi kdo predstavljal naprimer da bi bil les samo naliman na pleh, nato pa premazan z kakim lakom za čolne pa tko..to seveda ne gre tako).

Me zanima, če bi kdo slučajno vedel, kakšne bi bile kaj možnosti homologirat oziroma registrirat tak avto. Sam se nisem še nič uradno pozanimal, če bi se dalo to sploh izpeljat. Bi bilo žalostno da bi se kar lotil zadeve, ki bi terjala veliko vloženih ur, pa da se potem niti po cesti ne bi mogel zapeljat.

Lep pozdrav
Staro 30.07.2008, 21:45
.:WoLf:. Uporabnik .:WoLf:. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce .:WoLf:.
Član od: Dec 2005
Naslov: Kranj
Sporočila: 479
Privzeto Re: avto-les?

Citat:
Objavil-a Barossa Prikaži sporočila
Že dolgo tli v meni velika želja po na nek način unikatnem avtu. Prelepil bi ga z različno barvnimi raznimi vzorci iz furnirja (0.7mm debeline). Ne bi razlagal celega postopka izdelave, lahko pa povem da je zadnja končna obdelava prozoren avtolak...(da si ne bi kdo predstavljal naprimer da bi bil les samo naliman na pleh, nato pa premazan z kakim lakom za čolne pa tko..to seveda ne gre tako).

Me zanima, če bi kdo slučajno vedel, kakšne bi bile kaj možnosti homologirat oziroma registrirat tak avto. Sam se nisem še nič uradno pozanimal, če bi se dalo to sploh izpeljat. Bi bilo žalostno da bi se kar lotil zadeve, ki bi terjala veliko vloženih ur, pa da se potem niti po cesti ne bi mogel zapeljat.

Lep pozdrav

LES bi lepil po avtomobilu? Pejt to na avtomobilizem.com/forum napisat.
Staro 30.07.2008, 22:37
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: avto-les?

Kar se homologacije tiče:
pozanimaj se na LPP - tehnični pregledi v Ljubljani ali pa RTI v Mariboru... ostalo izbrskaš na Googlu...
pa srečno...

Tu mai nei nga toa e!!!

Značke
avtoles

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
kateri avto vozite oz. (za mlajše) kateri avto vozijo vaši starši? *carpe_diem* Spemerski kotiček 131 11.02.2009 08:51
Ugani avto Mute Prosti čas in igre 68 11.11.2007 16:38
Avto do 2.000€ m1h4 Avtomobilizem 0 17.06.2007 12:15
Kateri avto priporočate? Don Corleone Avtomobilizem 26 31.05.2007 07:57
moj prvi avto... Neyka Avtomobilizem 51 25.01.2007 09:38

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:08.