Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Evropska unija

Evropska unija vaše mnenje o EU, o vstopu Slovenije ...

Orodja za teme
Staro 05.08.2005, 15:29
problem
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Pakul

Citat:
quote:Originalna objava angel

Fanta,ki je objavil to temo popolnoma razumem.Se strinjam ,da smo revna država.

naredi si življenje lepo!
Ti pa nisi veliko po svetu še hodil kajneda? Si bil morda kdaj na Madžarski, Češki, Poljski, Turčiji, Maroku,... no oglej si nekaj drugih držav na lastne oči, pa mi veremi da boš vesel da živiš tu kjer živiš. Jaz vem da sem. Se pa strinjam s tem da je Slovenija prevec centralizirana

Ma povsod po svetu je za domačina,ki nima denarja da bi izbiral kraj bivanja ali službe enako težko.
Kar se pa tiče ostalih dežel je pa tako: Težko je z očmi tujca primerjati življenje kajti ti prideš in greš,domačin pa ostane.

problem
Staro 08.08.2005, 13:16
angel
Guest
Privzeto

No,no,revščina relativna stvar.Revež je lahko tudi nekdo,ki ima dosti pod palcem,vendar ne iz finančnega vidika.
Slovenija je zelo uspešna država,od kar nas vodi SDS,sicer pa v tako kratkem času,je teško rešiti stvari za 60 let nazaj.
Reveži so vedno bili,upajmo pa da jih ne bo več!

ne pozabi na kondom!
Staro 08.08.2005, 13:36
eisenhower Uporabnik eisenhower ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce eisenhower
Član od: Dec 2004
Naslov: In the middle of the town of Nowhere
Sporočila: 349
Privzeto

, angel ti me vedno znova nasmeješ

Silent enim leges inter arma
Staro 08.08.2005, 13:56
Mighty Uporabnik Mighty ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Mighty
Član od: Jun 2005
Naslov: Tamo daleko
Sporočila: 910
Privzeto

Citat:

No,no,revščina relativna stvar.Revež je lahko tudi nekdo,ki ima dosti pod palcem,vendar ne iz finančnega vidika.
Slovenija je zelo uspešna država,od kar nas vodi SDS,sicer pa v tako kratkem času,je teško rešiti stvari za 60 let nazaj.

ne pozabi na kondom!
pa to ne mors verjet.....

My life is my message.
-MAHATMA GHANDI-
Staro 08.08.2005, 15:24
angel
Guest
Privzeto

V sloveniji živimo relativno lepo.Če gledamo na nerazviti svet,smo lahko zelo zadovoljni.Smo del EU.Marsikater iz nerazvitega bljižnjega in dalnega vzhoda,iz afrike bi naredil vse ,samo,da bi pri nas živel.Prijel bi čisto vsako delo. Smo pač ljudje,ki imamo ogromno,samo ceniti je treba znat.Treba je prijeti vsako delo,ne bit izbirčen, pa gre!

ne pozabi na kondom!
Staro 08.08.2005, 15:40
eisenhower Uporabnik eisenhower ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce eisenhower
Član od: Dec 2004
Naslov: In the middle of the town of Nowhere
Sporočila: 349
Privzeto

matr, zdaj si pa preberi svoj predzadnji post in se sam demantiraj:D:D:r olling:

Silent enim leges inter arma
Staro 08.08.2005, 15:50
mgolob
Guest
Privzeto

Citat:

ne pozabi na kondom!
negacija negacije --
Staro 08.08.2005, 19:13
angel
Guest
Privzeto

Dejansko kaj je revež je treba definirati.Treba je vedeti zakaj je nekdo revež in ne kriviti državo.Najlažje je reči jaz sem revež
Težko razlagati neko stvar otrokom,ki ne štekajo nič.
Treba je videti mladino ,ki se izgovarjajo na brezposelnost,za vsako delo pa ne znajo zgrabiti.So stalni obiskovalci barov na stroške staršev itd. Pri odraslem se je tudi za vprašati zakaj nima denar. Lahko je vmes alkohol,neresnost na delavnem mestu,lenost,ali pa neumnost. Delanje otrok brez pameti,oprostite,če nimaš financ ,ne pretiravaj z otroci.
Poznam tipa,ki je v igralnici zaigral polovice hiše,se ločil,preostali denar pa zapil.On je danes revež.

ne pozabi na kondom!
Staro 08.08.2005, 19:37
angel
Guest
Privzeto

Najlažje postati revež,in živeti lepo na račun davkoplačevavcev. Mater ste nakateri res naivni!

ne pozabi na kondom!
Staro 08.08.2005, 19:38
mgolob
Guest
Privzeto

Citat:

Dejansko kaj je revež je treba definirati.Treba je vedeti zakaj je nekdo revež in ne kriviti državo.Najlažje je reči jaz sem revež
Težko razlagati neko stvar otrokom,ki ne štekajo nič.
Treba je videti mladino ,ki se izgovarjajo na brezposelnost,za vsako delo pa ne znajo zgrabiti.So stalni obiskovalci barov na stroške staršev itd. Pri odraslem se je tudi za vprašati zakaj nima denar. Lahko je vmes alkohol,neresnost na delavnem mestu,lenost,ali pa neumnost. Delanje otrok brez pameti,oprostite,če nimaš financ ,ne pretiravaj z otroci.
Poznam tipa,ki je v igralnici zaigral polovice hiše,se ločil,preostali denar pa zapil.On je danes revež.

ne pozabi na kondom!
No vidis sej znas .Ne vem kaj je treba zasluge nekih politicnih strani tle notr mesat...

Značke
revščina, slo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:17.