Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.12.2006, 21:56
tomazz Uporabnik tomazz ni prijavljen
Super Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce tomazz
Član od: Feb 2003
Sporočila: 93
Privzeto Re: Končno boljša slika in zvok

Citat:
Objavil-a bobi
Nobenih vmesnikov, ker je zadeva FTTH!
To je optika direktno v stanovanje. V stanovanju se vgradi Milan in iz njega gre Utp naprej do Vooda (razdelilc)
Brzina se da pa računat že v gbajtih
Kaj pa je Milan drugega kot "vmesnik" med optiko in ethernetom? Končne naprave še vedno rabijo ethernet tako da brez konverterja ne gre.

Kaj če bi probal biti malo bolj objekitven, skoz pluvaš po vsem kar je siolovega, kar pa je od t-2 pa hvališ kot suho zlato. Gre za kake stare zamere?
Odgovorite s citatom
Staro 16.12.2006, 22:13
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

Lahko obrazložiš svojo trditev da pluvam po siolu? Kje sem kdaj pluval po siolu?
Imam občutek da si malo paranoičen, kakor je bil že tvoj šef pred teboj in povsod vidite strahove in pluvanja.
Nimam nobene zamere, na gajbo pira od šefa sem pa že itak pozabil, če si mogoče mislil na to :D

Kako pa kaj matematika Tommaz, jo že kaj bolje obvladaš, ali se še vedno motiš v korist siola pri obračunavanju reklamacije?

Odgovorite s citatom
Staro 16.12.2006, 23:11
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155

bobi pa res nikoli ni pljuval po Siol-u. Ne vem Tomazz od kje ti takšno mnenje. Siol še danes trdim, da je dober provider edino kar mene osbno moti je to, da se ni ob pravem času podvizal in prešel na sodobnejšo tehnologijo, kar baje bo opravil v kratkem. Glede omrežji pa ve vsak noramalen človek ve, da je FTTH tisoč svetlobnih let pred bakrom. In vsak, ki bo imel to možnost ne glede na ponudnika si bo po zdravi pameti izbral FTTH in ne baker s katerim so večni problemi.
Staro 17.12.2006, 09:26
moglasi Uporabnik moglasi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce moglasi
Član od: Jun 2006

Citat:
Objavil-a kitl
bobi pa res nikoli ni pljuval po Siol-u. Ne vem Tomazz od kje ti takšno mnenje. Siol še danes trdim, da je dober provider edino kar mene osbno moti je to, da se ni ob pravem času podvizal in prešel na sodobnejšo tehnologijo, kar baje bo opravil v kratkem. Glede omrežji pa ve vsak noramalen človek ve, da je FTTH tisoč svetlobnih let pred bakrom. In vsak, ki bo imel to možnost ne glede na ponudnika si bo po zdravi pameti izbral FTTH in ne baker s katerim so večni problemi.
Drži...
Jaz bi ne šel na t-2 če bi mi siol TV delal dobro. Pa ni. Da je zvok zelo slab sem opozarjal in opozarjal.. pa se ni nič zgodilo.Žal.. (in za slab zvok ni kriv baker..) Sedaj pa ko sem vzel T-2 TV.. vidim da je slika boljša in zvok tudi. Za zdaj včasih slika zmrzne za kakšne pol sekunde, a ne zelo pogosto. Kompresije skorajda ni več zaznat. Dobil sem 2 AMINOTa.. in koliko sem moral plačati? (0) Za koliko časa sem se moral zavezati?(0).
Res pa je.. da ima SIOL boljšo podporo (čeprav je treba čakati kar dolgo da dobiš koga na 0801000), Pa tv vmesnik od SIOLA je meni osebno bolj všeč.To je to...

Ali bom šel na t-2 internet ne vem še. Se bom še odločil.
Odgovorite s citatom
Staro 23.12.2006, 00:24
tomazz Uporabnik tomazz ni prijavljen
Super Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce tomazz
Član od: Feb 2003

Citat:
Objavil-a bobi
Lahko obrazložiš svojo trditev da pluvam po siolu? Kje sem kdaj pluval po siolu?
Imam občutek da si malo paranoičen, kakor je bil že tvoj šef pred teboj in povsod vidite strahove in pluvanja.
Nimam nobene zamere, na gajbo pira od šefa sem pa že itak pozabil, če si mogoče mislil na to :D

Kako pa kaj matematika Tommaz, jo že kaj bolje obvladaš, ali se še vedno motiš v korist siola pri obračunavanju reklamacije?
Iz glave mi na pamet pade recimo obračunavanje prometa če bomo pod DT, da Telekom ne bo vlekel optike do stanovanj, da bitdefender spušča čez vse živo. Mogoče pluvanje ni primeren izraz, rad pa pišeš o stvareh ki jih ne poznaš.

Ne vem kaj si mel z mojim šefom (katerim? pred menoj??), tudi poznal sem te samo na videz, tako da take stvari me ne zanimajo. To da bi kdaj delal obračun reklamacij se ravno ne spomnim, razen če misliš na to da sem še v časih dialupa (kje je že to) posredoval kake podatke po katerih so potem preverili zadeve?
Odgovorite s citatom
Staro 23.12.2006, 02:55
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Ma sej t-2 je najcenejsi in najkvalitetnejsi ponudnik interneta Ip telefonije in televizije v sloveniji, torej ali je sploh se kaj za razmisljat? Sej vprasaje, kdo stoji za t-2 ampak vseeno vazno samo, da je cenejsi in kvalitetnejsi.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
boljša, končno, slika, zvok

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:35.