Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.06.2009, 15:12
Temid Uporabnik Temid ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 31
Privzeto Re: Nove ponudbe in cene siol storitev

Sam imam doma izbiro med SIOLom, T-2jem (oba na bakru, optika ni ni) in lokalnim kablašem. Trenutno imam SiOL in sem z storitvijo zadovoljen, sprememba cene me pa kar udari, ker pri nas še največ gledamo oba HBO kanala.
Torej po novem bo takole, če se ne motim:
- SiOL, 45 EUR do konca leta, potem 50 (mega shema + HBO)
- T-2, 45,50 EUR (osnovna shema + HBO)
- kablaš, 32 EUR (zelo omejena programska shema).

Kablaš odpade, ker mi ne odgovarjajo TV kanali in sem pripravljen plačati tisto razliko, da dobim HBO itd.. Se pravi je vsaj do konca leta SiOL še vedno najugodnejši. SiOL ponudbo kar dobro poznam, sem pa malo bos pri T-2ju.. sem kaj spregledal ali tista cena 45 in pol velja?
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 11:45
zelenik Uporabnik zelenik ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zelenik
Član od: Nov 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 56
Thumbs up Re: Nove ponudbe in cene siol storitev

Temid@:

glede na to, da si napisal da največ gledate oba HBO programa, mogoče si spregledal da v HBO paketu pri Siolu so sedaj 4 HBO porgrami!

Drugače pa sem včeraj nardil kratek research cen internetnih ponudnikov in predvsem tista cena za polno shemo oz. vse kar ponujajo je zelo zanimiva. Sicer pri mnogih operaterjih je kar precej odvisna na kakšni tehnologiji si ampak cene za POLNI paket so pri več ali manj podobne: http://zelenik.net/2009/06/internetn...ihova-ponudba/

Je pa potrebno omeniti tudi to, da Siolova TV shema mogoče ni najbolj obširna ponuja pa vse najbolj gledane programe + da je več kot polovica tujih že podnaslovljenih. In na tem področju še lahko pričakujemo napredek. In za moje pojme je trenutno najbolj kvalitetna programska shema prav Siolova.

Je pa potrebno malce stvar pogldati tudi z drugega zornega kota, ne pa samo Siol je podražil gremo drugam, tam so cenejši in boljši. Treba se je pozanimat če je temu res tako in kakšne so slabosti drugje. Nihče ni popoln, ker potem bi vsi bili pri tistem operaterju. Mogoče pa zgoraj omenjeni prispevek komu pomaga pri lažji odločitvi, da še naprej ostane pri Siolu.
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 15:44
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

zelenik;vsaka ti čast da si si vzel čas in izračunal zadeve o tem sem že večkrat opozoril folk da,konkurenca v paketih trio še zdaleč ni tako poceni kot si nekateri predstavljajo,in ko bodo ostali ponudniki dodali ta dva programa v HBO paket dvomim da bodo obdržali isto ceno.Edina napaka siola je da je šel brisat programe namesto da bi jih pustil in jih imel čim več za različno populacijo nekaj.
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2009, 18:58
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765

Menjava paketa ni mogoča. Potreben je podpis nove pogodbe z družbo Telekom Slovenije. Podpis pogodbe NE prinaša nobenih novih finančnih obveznosti ali vezave. Pogodbo lahko naročite preko spletnega obrazca ali na brezplačni telefonski številki 080 8000.

To mi napiše, ko hočem izbrati katerikoli TV paket na servisnih straneh.
A s 1.7.2009 dobim novo pogodbo za podpisat al se bo po tem kar samo uredilo.
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2009, 09:34
shyama Uporabnik shyama ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 101

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
To mi napiše, ko hočem izbrati katerikoli TV paket na servisnih straneh.
A s 1.7.2009 dobim novo pogodbo za podpisat al se bo po tem kar samo uredilo.
ne, samo se ne bo uredilio.
Pokličite 080 8000 povejte da bi želeli prehod na TK shemo zaradi sheme in dobite pogodbo.
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2009, 10:23
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765

Če je povsod pisalo, da tisti ki imamo polni paket s 1.7.2009 preidemo na maxi + HBO.

Nobeden ni omenjal kakšne pogodbe.

No če bom šel na TK shemo bom pa še ISDN odjavil.
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2009, 11:40
shyama Uporabnik shyama ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 101

citiram iz www.siol.net

Do 1.7. morate sporočiti kateri paket iz nove ponudbe vam najbolj ustreza. Menjavo lahko opravite preko servisnih strani (če imate pogodbo po 1.4. 2007 TK SHEMA). Če tega ne boste storili boste samodejno preusmerjeni na nov paket - v tem primeru pa se vam dejansko vključim mega + hbo , če imate sedaj polno
tisti , ki nimajo pogodbe po 1.4. 2007 pa morajo najprej narediti prehod na TK shemo (če bi želeli spremeniti paket) , saj sprememba preko servisnih ni mogoča.

Torej če si ti ne boš naredil spremembe, se ti s 1.7. vključi M+ HBO (sedaj polna)
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2009, 11:48
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Sam na servisnih ne morem še nič "čarat" glede paketov. Pogodba pa je bila lani proti koncu leta... nimam pa registriranega "+" vmesnika ker nimam Sagem STB-ja...

080 raje ne kličem ker je bojda pol ure vrste
"letim" v mega + HBO ali ne?
kako naj do konca leta odjavim HBO?
srednjeročno nameravam ostati izključno pri sprejemu prek PC s paketom "mega"!
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2009, 11:56
Andrei Uporabnik Andrei ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2009
Sporočila: 166

Če nimaš Sagema, ampak samo amino, potem velja tole:

Od 1. 7. do 1. 10.
samodejno boste postali naročnik paketa Standard in promocijsko boste lahko gledali vse programe, ki so vključeni v paket Mega. Storitev se vam bo obračunala po novem ceniku, po ceni za paket Standard.

Od 1. 10. dalje
vam bodo na ogled programi, ki so vključeni v paket Standard, storitev pa se vam bo obračunala po novem ceniku, po ceni za paket Standard.

Vir
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2009, 13:38
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Uf, ja maš prav! Sem samo ono o pogodbi prejle gledal. Tole pa sem tudi že prebral in nekako nisem dojel.

Ključno vprašanje kako bo s spremljanjem TV prek PC po tejle prenovi pa bo kot kaže še nekaj časa odprto.

No kakorkoli, če zadeva neha delat prek PC in ne bo mogoče naročit kar bi rad bom pa problal kaj prek VDSL2 in T2 (optiko bomo kot trenutno kaže še čakali) do nas pride saj enga pocen Sagema se očitno ne bo več staknilo... Novga na tako, kaj pa vem, čeprav sem bil po eni strani že odločen. Da bi pa vedno port na TV menjal in imel vsako reč posebaj pa mi nikakor ne gre. Varianta z TV kartico na PC oz. video IN je preizkušen zmazek brez primere.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, nove, ponudbe, siol, storitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol TV plus vprašanje davidbe SiOL TV 23 28.01.2009 18:05
Ukinitev izbire siol tv in siol tv+ sori SiOL TV 67 06.01.2009 14:54
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 244 09.09.2006 11:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:51.