Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.03.2010, 10:25
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto Re: Rtl hr

Ali pa preprosto prebereš navodila za uporabo
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2010, 11:52
tdk Uporabnik tdk ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 13

Ob iskanju isce tako analogne kot digitalne kanale....najde analogne kanale s stresne antene...digitalnega ne najde nobenega;glede navodil:sem jih prebral in iscem kanale tako kot tam pise...pa nic.

lp tdk
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2010, 12:05
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

To pa nebo držalo če ti normalno iščeš programe ti išče samo analogne,ker vem ko ma kolega podoben tv in tudi nama ni uspelo najdit,kje se naštima da išče digitalne kanale,tako da probaj se še malo igrat z nastavitvami,ker ko ti naštimaš državo ne vem recimo norveško se ti mora meni spremenit in ti ponudit možnost izbire DVB-T ali C če sprejemnik to podpira.
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2010, 12:10
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Sem malo brskal probaj še tule pogledat.
http://slo-tech.com/forum/t389444

Ales1 :: 8. dec 2009, 17:04:18

Sam imam podobnega Philipsa. Če hočeš digitalne kanale moraš pri iskanju naštimat drugo državo, ne Slovenijo. Mislim, da moraš nastavit švedsko, finsko vendar nisem čisto prepričan. Malo pobrskaj po forumu ker je že bilo govora o tem.

Kaj pa nastavim, ko dam npr. samodejna nastavitev, država Finska, potem me pa vpraša za digitalne progame na izbiro imam pa antena ali kabel? Sedaj sem izbral antena vendar po desetih minutah še ni našlo kakšnega kanala, pa še išče upam da bo kaj...

Edit: Hvala vam vsem za pomoč, Naslo je 180 digitalnih ter 59 analognih, s tem da je precej digitalnih blokiranih.

Zgodovina sprememb…
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2010, 16:17
tdk Uporabnik tdk ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 13

Ravnokar sem se spet malo matral z iskanjem RTL-a;probal na skandinavske drzave..nic.
Pa poklicem Philips tehnicno pomoc;pravi,naj iscem pod drzavo Nemcija;najde samo analogne kanale;potem operater pove naj probam pod Francija...ista pesem....in te se njegovo znanje in pomoc uporabniku konca...laicno mnenje:Ce TV podpira DVB-T zakaj potem ne najde tega nesrecnega RTL-HR?

lp tdk
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2010, 16:17
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253

Najprej se je seveda potrebno prepričati, če sploh imaš signal. Potrebno je ugotoviti, kako imaš narejen antenski sistem. Velika verjetnost je, da ti kretnica oz. filter dušita digitalen signal, ki je na drugem kanalu kot je bil analogen. Analogen RTL z oddajnika Ivanščica je oddajal na kanalu 63 vertikalno, z oddajnika Sljeme pa oddaja še naprej analogno na kanalu 25 in bo oddajal analogno še do oktobra letos. Če si pa izgubil signal, si po vsej verjetnosti sprejemal signal iz oddajnika Ivanščica, ki je prenehal z analognim oddajanjem v začetku tega meseca.
Potrebno je anteno direktno priključiti na TV, vmes dati širokopasovni ojačevalnik in poiskati programe.
Lahko pa na kakšni višji lokaciji (postrešna soba poskusiš s sobno anteno).
Odgovorite s citatom
Staro 17.03.2010, 08:49
verby Uporabnik verby ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2009
Sporočila: 101

Se podpisem pod zgornji post....preveri kam imas usmerjeno anteno in dolocene tehnicne parametre, ki se ticejo sprejema signala.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
rtl

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:50.