Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.02.2009, 21:32
ssheikh1 Uporabnik ssheikh1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 3
Privzeto Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa rečejo, da ga ne morm več

Lepo pozdravljeni, pišem vam v upanju, da mi boste pomagali pojasniti težave in da se le te nemudoma odpravijo, saj le te trajajo predolgo.

Naj omenim, da sem sklenil Siol DUO paket 26.8.2006, nakar sem se 25.9.2008 odločil za TESTNO uporabo Siol TRIO paketa (opravljene so bile vse poizvedbe) in nobenih zadržkov za vzpostavitev paketa ni bilo.
Po preteku TESTNE uporabe Siol TRIO paketa sem z dne 24.11.2008 pričel Siol TRIO uporabljati kot redni naročnik (pogodba). Večjih težav (razen nekajkratnega izpada, kockasta slika) ni bilo. Nakar so se začele težave, katere vam bom opisal po kronološkem zaporedju:

- 29.1.2008 v jutranjih urah pride do popolnega izpada Siol TRIO paketa , po upanju, da je to kratkotrajni izpad ob cca. 13.00 uri obvestim na št: 080100 (1) mojo težavo, katero nismo mogli rešiti preko vaših operaterjev, temveč je morala neznana gospodična napako sporočiti naprej.

- 30.1.2009 Siol TRIO paket okrog 15.00 ure ponovno prične delovati, o čemer me ob cca. 15.30 preko telefona obvesti tudi gospod xxx in mi zagotovi, da se težave ne bodo več pojavljale.

- 31.1.2009 ob cca. 10.00 ure pride ponovno do popolnega izpada Siol TRIO paketa, o čemer sem obvestil na št: 0801000(1). Po dolgotrajnem postopku mi je prijazna operaterka pojasnila, da žal zaenkrat Siol TRIO paket ne bo deloval v celoti, pri čemer (dokler zadeva ne bo odpravljena) lahko izbiram med interneton in telefonom ali televizijo. Sam sem se odločil da do odkritja težave uporabljam internet in telefon paketa Siol (DUO paket).

- 1.2.2009 ob cca. 21.30 ure je ponovno prišlo do večkratnega izpada Siol DUO paketa, vendar se je le ta nato postavil nazaj.

- Prav tako sem o svoji težavi obvestil namestnika xxx, kateri je povedal da bo zadevo poskušal čim prej urediti.

- 3.2.2009 me je ob točno 11.33 ure na moj gsm xxx/xxx-xxx iz zasebne številke poklicala neznana oseba (delavec Telekoma) in mi pojasnil, da je preveril moč signala v omarici, katera je le 3 mega in da bi jaz kot uporabnik moral imeti moč najmanj 4 mega prenosa. Sam sem se o tem začudil in mu povedal, da sm Siol TRIO paket že uporabljal cca. 5 mesecev in da večjih problemov ni bilo (razen zgoraj opisani), na moje povedano se je začudil in mi dal jasno vedeti, da Siol TRIO paket pri meni NI MOGOČ!!! (Kako je mogoče, da sem bil uporabnik že 5 mesecev???)

- 3.2.2009 sem na številko 01/234-1000 javil kaj se dogaja, in prosil, da mi omogočijo pogovor z nekom, kateri je odgovoren za nastale težave in mi svetuje kaj se da storiti. Zelo neprijazna ženska po imenu SIMONA(ni povedala številko delavnega mesta z navedbo da tega nima) s katero sem govoril ob 11.25 uri mi ni želela vezati osebe odgovorne za moje težave, in mi povedala naj na številko 0801000 dam ponovno poizvedbo za Siol TRIO paket (ZAKAJ LE, ČE SEM IMEL TRIO PAKET ŽE V UPORABI??? Ko sem ponovno prosil naj me veže z nekom mi je odložila telefon.

- Ponovno sem klical na tel. št: 01/234-1000 in takrat se je oglasila ženska po imenu Tina, katera mi je prijazno svetovala naj pokličem na tel. št: xx/xxxxx gospoda xxxxx, kateri je odgovoren za naše območje, prav tako mi je dala tel. št.: xx/xxxxxxx gospoda xx. Zabeležila si je vse podatke, težave, datume težav in jih posredovala naprej gospodu xx. Tudi sam sem gospoda xx in gospoda xx večkrat klical, vendar se ni nihče oglasil na telefon.

Z odnosom nekaterih oseb v vašem podjetju Telekom Slovenije d.d. sem izredno nezadovoljen, čeprav sem samo eden majhen zasebni uporabnik (za vas očitno NIČ VREDEN, kateremu nihče ne želi prisluhniti in mu pomagati), kateri vam od 26.8.2008 redno plačuje vse mesečne obveznosti, vseeno želim korektne obravnave in spoštovanje.

Prosim, da omenjeno pritožbo posredujete Vašim nadrejenim in vsem, kateri so odgovorni za nastale težave.

Prav tako prosim, da me o poteku pritožbe obvestite.

Lepo vas pozdravljam in upam, da mojo pritožbo ne sprejmete s posmehom, kot se to dogaja preko pogovorov po telefonu.

Pričakujem, da bo izpad delovanja obračunan pri izdaji računa.
Odgovorite s citatom
Staro 03.02.2009, 21:32
Novinec
Privzeto Re: Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa reČejo da ga ne morm veČ????

Mi zna to kdo pojasnit kaj lahko storim?????Zdi se mi da me na telekomu popolnoma IGNORIRAJO!!!!Tole kar sem dodal sm danes poslal na telekomove reklamacije.
Odgovorite s citatom
Staro 03.02.2009, 22:45
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933
Privzeto Re: Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa reČejo da ga ne morm veČ????

LP

Očitno imaš problem na liniji, ker ti je terenc povedal da imaš samo 3mbit linijo do tebe. To pomeni, da je problem lahko na kakem spoju, oksidacija na parici, ali celo kaj drugega. Problem je rešljiv samo tako, da se monter, res zavzame in ugotovi, kje je problem in ga odpravi. Probaj še naprej klicat, bodi prijazen in upaj da naletiš na človeka, ki se mu boš zasmilil.

Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2009, 14:22
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935
Privzeto Re: Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa rečejo, da ga ne morm več

Vztrajaj in se ne daj odpraviti s tem, da ne moreš več uporabljati trio paketa....

Sama sem imela podobne težave dobro leto ali dve nazaj......najprej je pol leta vse delovalo potem pa naenkrat več ne.....prijavljala sem napake, vsak dan, oni so jih kao reševali.....potem sem začela zavračati račune in po zavrnitvi ene treh računov so oni mislili problem rešiti tako, da so me sami telefonsko klicali domov (prej razen operaterjev na 080 1000 itak nisi mogel do nobenega priti) in mi velikodušno ponudili prekinitev pogodbe na njihove stroške.....kar pa seveda nisem sprejela in sem jim odgovorila, da naj mi prosim to velikodušno ponudbo pošljejo pisno, da bom lahko na njo tudi pisno odgovorila......namreč v teh stvareh sem res laik, vendar če televizija 6 mesecev deluje, potem pa naenkrat ne več, ni krivda pri meni ampak pri njih in jih prosim, da to odpravijo......spet je bil isti bla, bla, bla....da oni ne morejo storiti nič več, da so storili vse.....in potem sem poslala priporočeno pismo odgovornemu za stike z uporabniki (sedaj je organiziranost se mi zdi malo drugačna in te osebe več ni), kjer sem podrobno opisala problem, ki je trajal seveda nekaj mesecev in spet poudarila to, da če je pol leta delovalo, da ni moja krivda in da jih prosim, da že enkrat rešijo problem, ker jaz se odjaviti ne mislim, ker vem, da stvar očitno lahko deluje......in so mi čez nekaj dni prinesli novi modem.....od takrat čudežno ni več praktično nobenih problemov.....pa tudi tiste moje tri zavrnjene račune so upoštevali in mi poslali račune zmanjšane za nedelovanje televizije v tistem času.....

Če ti je nekaj mesecev delalo, ti morajo delovanje zagotoviti še naprej......zato vztrajaj......in se ne daj kar tako odpraviti......
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2009, 14:27
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155
Privzeto Re: Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa rečejo, da ga ne morm več

Zanimivo, namesto da bi se lotili problema in okvaro na parici odpravili ti hladno krvno povedo, da trio ni več možen. Predlagam ti, da vstrajaš v najslabšem primeru zamenjaj operaterja.
Staro 04.02.2009, 14:40
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

So pa kekci, da ni večjih.
Ne da se jim niti najti napake, kaj šele jo odpraviti.
Raje bodo izgubili naročnika, oz. od njega kasirali manj, da ne omenjam da bi še serviser ki bi uredil zadevo računal.
Pa Telekom očitno res ne čuti še gospodarske krize pa se lepo kopa v denarju.
Jah, to je pa tako v državni firmi. Če bi bili privat, bi se tepli zate... tko si pa "kr tam eden"
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2009, 20:37
Novinec

Hvala za vaš trud in odgvore....

Danes sem bil v Stegnah, kjer sem želel govoriti na štiri oči z neko odgovorno osebo za te stvari...kaj je bilo?V roke mi dajo listek z MC Ljubljana, Šmartinska, ....in da naj tam zadeve uredim....

Nato pokličem spet na 01/234-1000, kjer mi zelo prijazna gospodična TINA(se že skoraj tikava, glede na to da jih kličem 100X na dan) veže gospoda, kateri prisluhne mojim težavam in naj bi bil odgovoren za delovanje sistemov.

Še pred tem se po telefonu skregam z namestnikom mojega rejona, kateri hladno pove, da je to vzrok lahko...sneg.....mogoče vreme..mogoče......bla bla bla, da se mi na začetku povedali da to ne bo delovalo, da če bom nesramen potem zadeva ne bo hitro rešljiva...Mislim halo??? TO SO DOLŽNI UREDIT(PRIZNAM, DA SM BIL POŠTENO JEZEN...NE SAMO NA NJEGA...VSE TELEKOMOVCE)....kličem in težim jim že od 26.1.2009.....

In na moje veselje pride danes 4.2.2009 ob 15.30 gospod XX, kateri ugotovi, da odziva ni....(on seveda ni nič kriv za to), nakar se zgodi čudež...moč naraste na 7+ mega......

In sedaj zadeva deluje?Vprašanje časa, seveda koliko časa......

Je to vzrok...VIŠJA SILA? MOJE TEŽENJE?DOBRA VOLJA OSEBE ZA DELOVANJE SISTEMOV?....

Po pravici povedano me niti ne zanima, ker jih mam pol .......
Je pa res, da če bi bil jaz kdo drug, sploh ne dvomom, da takih težav ne bi imel, in bi se težave odpravile verjetno veliko hitreje.....

Lep pozdrav vsem Sandi
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2009, 21:07
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.664

No sam da so ti uredili. Sicer sem tudi jaz raje šel sam preverit če je možno to kar mam in ko so mi prvi dan priklopili in sicer paket trio z internetom 4/512 so mi agentje na 080 1000 zadevo priklopli, saj je cd mi takoj javil neko napako. In drugi dan ko pridem iz službe, zanimivo da je bil petek, net dela samo 1/256 in sem seveda ponorel in klical in maile pošiljal, pa je vseeno nekdo na info preveril, dejal da pelje 4/512 in da mi bodo uredili v ponedeljek kar tudi so. Ampak še danes nisem izvedel, zakaj so mi ga tisti dan in nato posledično cel vikend znižali.
No samo da so ti ureedili, če se pa zadeva ponovi, pa teži dokler se te ne "usmilijo"
Staro 06.03.2009, 20:19
Drejcpis Uporabnik Drejcpis ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 11

pipice zapirajo, ker se jim plate drugač skurijo - mene so že dvakrat prestavli na drugo plato
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
mesecev, morm, paketuporabljal, reČejo, sedaj, trio, več

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
obljubljen trio paket haineken1864 Tehnična pomoč 17 28.01.2009 20:45
Prehod na paket TRIO -optika + fax feler Tehnična pomoč 3 17.11.2008 18:53
Poskusna doba TV: Paket DUO 4Mbps; TV v preteklosti ne, ali sedaj lahko? AlienRex O storitvah 7 28.09.2008 12:06
TRIO paket...a tel. ne rabim Cojs O storitvah 1 24.03.2008 17:18
Trio paket in hitrost GoGi_ Tehnična pomoč 15 04.02.2008 20:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:51.