Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.04.2009, 16:49
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto Re: Nove ponudbe in cene siol storitev

Citat:
Objavil-a 080 Dunja Prikaži sporočila
ponudba velja za nove naročnike in obstoječe stranke, ki delajo spremembe paketov.
Imam paket duo(siol tv + siol telefonija osnovno) pa želim imeti siol tv in siol telefonija neomejeno. Torej moram naročit trio, kljub temu da ne rabim interneta?
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 17:02
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Huh nisem nikjer zasledil da je ukinjneo 120 min pogovora v telekom omrezje. Ali ste prepricani da so to ukinili? Ker ce so, potem je res svinjarija. Do sedaj smo imeli 120 min pogovora in v tem trenutku do konec oktobra zastonj za vse klice. In sedaj pravite da je ukinjeno. Res so dodobra spremenili ponudbo - na slabse. Ok, iscimo alternativo in upajmo da niso tako radodarni oz. da ti nekaj dajo, potem pa spremenijo cez nekaj mesecev. Se prej pa naj zasnejo ponujat NORMALNO tv prek neta namesto teh pokajocih kockic. Sram te bodi siol in telekom.
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 17:18
Uporabnik

Kolikor sem jaz razumel...dokler ne spremenis paketa še imaš vedno na voljo 120 min brezplačnih. Če je to res bomo videli maja na računu(če bo pregleden).
Kak pa hočeš kaj izbrat druga v paketu, takrat pa to ugodnost izgubiš. Seveda novi naročniki nimajo več te možnosti 120 minut.
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 17:23
ChaoS Uporabnik ChaoS ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 172

Citat:
Nadgradnja 20 / 20 Mbits - Optika
DUO Osnovni
Dodatek za kabelsko TV
1€ so mi pribili pa še uzeli 120min - no VSEM nam!(prej 33€, sedaj 34€), res pohvalno!!
Rešuje jih le to, da "imam optiko" in je zadeva še vedno UGODNA, vprašanje je le koliko časa še, še posebno če nebodo izkoristili optike in s tem možnosti DVB-C, ker Siol TV je žalostno da se sploh kliče TV !!

Ena velika žalost .....

lp

EDIT ( MIKO ) :
120 minut se UKINJA !! - vsaj po mojem pogovoru s naročniško službo !
EDIT 2
Očitno so spet v velikem KAOSU!
Pri pregledovanju kalkulatorja opažam, da imam še vedno 120min?!, "deklica" na naročniški službi pa mi je pravkar rekla da se omenjeno ukinja, zato prosim kakega "SIOL-agenta" naj se že zjasni .... katastrofa ....

Izberite želeni paket.
SiOL internet
SiOL internet in SiOL telefonija
SiOL internet in SiOL telefonija + dodatek za neomejene klice
Trio
Trio + dodatek za neomejene klice
SiOL internet in SiOL TV
Kabelska TV
SiOL telefonija
SiOL telefonija + dodatek za neomejene klice

Paket vsebuje SiOL internet in SiOL telefonijo osnovni.
Storitev vključuje mesečno 120 min brezplačnih klicev v PSTN in ISDN omrežje Telekoma Slovenije ter brezplačne klice med naročniki SiOL telefonije.

Nazadnje uredil ChaoS : 01.04.2009 ob 17:48.
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 17:32
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

pred nekaj dnevi sem delal priklop bratrancu. me prav zanima kaj bo njemu ostalo. bodisi novi nacil ali se stari z 120 min free. ampak je res bad da recejo: S 1. aprilom 2009 bomo prenovili ponudbo širokopasovnih storitev SiOL, da jo naredimo še preglednejšo in prijaznejšo. Nabor različnih internetnih hitrosti bo poenostavljen, prav tako bo poenostavljena ponudba paketov in storitev.

1. zasdeva ni niti najmanj pregledna, kakor ni nikoli nic. razjasni se sele potem, ko potece par mesecev in milijon vprasanj tukaj na forumih.
1. zame to nemore biti ugodneje, ce sem do sedaj imel 120 minut zastonj pogovora, sedaj moram cudezno doplacat 3€ da lahko govorim. seveda nikjer ne omenjajo da navadnega telefona prakticno nobeden vec ne uporablja, kajti vsi smo na gsm...
3. prijaznost?? kaj je ze to prijaznost siol?? to da menjas ponudbo vsake 3 mesece in delas se vecji razdor? da nekaj das in potem vzames? da vam sedaj moram doplacat ce zelim vec kot 15 minut pogovora, kajti cena pogovora v telekom omrezje je naslednje (seveda nejasno in dvoumno kot vse do sedaj z vase strani:

Klici znotraj SiOL telefonije minuta 0,00
Klici v omrežje Telekoma Slovenije minuta 0,0205

Trajanje obračunskega intervala je 15 sekund. Zaračunava se vsak začeti časovni interval.

in kaj je sedaj prav. minuta al 15 sekundni obracun? ker ce je 15 sekundni, ste zopet dobesedno prisilili uporabnike za teh 3€ doplacila. v nasprotnem prvi klic 15 minut je ze vec kot doplacilo in samo telefoniranje v slovenijo je drazje kakor telefoniranje v tujino kjer velja minutni obracun...
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 18:10
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106

Citat:
Objavil-a 080 Dunja Prikaži sporočila
ta paket je bil ukinjen.
Kaj pa bo z obstoječimi naročniškimi razmerji? Upam, da le ta ostanejo nespremenjena, ker nikakor ne mislim imeti interneta zraven, če ga ne potrebujem.

Mislim vedno ko kaj delate je vse še 3x slabše. Najprej SIOL TV plus, sedaj tole ... vsak dan sem bolj razočaran z vami.

Lp,
Gregor

Nazadnje uredil gbauer1 : 01.04.2009 ob 18:13.
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 18:32
patrik03 Uporabnik patrik03 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 90

Imam optiko DUO internet +telefonija osnovni,torej 120 free min v TK omrežej,pod nadgradnji oktobra za 1 leto neomejeno.cena 28 €/mesec. kako je sedaj po novem? SIOL agenti?
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 19:19
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Citat:
Objavil-a ChaoS Prikaži sporočila
[b]
120 minut se UKINJA !! - vsaj po mojem pogovoru s naročniško službo !
Enako so rekli meni na 0808000/2

+ 1€ nagrade (beri doplačila) na mesec
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 19:32
Uporabnik

ravno sem se pogovarjal z enim...on trdi da če imaš podpisano podgodbo za nekaj(v tem primeru za 120 min) se ne more pogodba enostransko spremenit.
Jaz o tem ravno nimam pojma, mogoce kdo od vas ve?
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2009, 19:49
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
ravno sem se pogovarjal z enim...on trdi da če imaš podpisano podgodbo za nekaj(v tem primeru za 120 min) se ne more pogodba enostransko spremenit.
Jaz o tem ravno nimam pojma, mogoce kdo od vas ve?
Seveda lahko. Če se ne strinjaš, lahko pogodbo prekineš. Poglej si splošne pogoje, ki si jih dobil zraven pogodbe.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, nove, ponudbe, siol, storitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol TV plus vprašanje davidbe SiOL TV 23 28.01.2009 18:05
Ukinitev izbire siol tv in siol tv+ sori SiOL TV 67 06.01.2009 14:54
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 244 09.09.2006 11:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:59.