Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.04.2009, 20:12
MK84 Uporabnik MK84 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 54
Privzeto Siolov odnos do uporabnikov

Kak teden opažam, da mi siol tv počasnej deluje....(verjetn zaradi te njihove nove posodobitve, ki ni nič vredna!)
Danes mi zelo močno kocka se ne da gledati kličem na siol 0801000 po parih poizkusih ne dobim nikogar kličem na 0808000 rečem da na prejšni številki žal nisem dobil nikogar, ker imam težave mi takoj poklopi. kličem še enkrat končno mi pusti, a povem problem zopet mi poklopi.

js ne vem ka lahk še človek naredi...

Se ne čudim, da po netu krožijo taki posnetki:

http://www.youtube.com/watch?v=08c8nwaomEg
Odgovorite s citatom
Staro 15.04.2009, 11:23
Medos Uporabnik Medos ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Medos
Član od: Jul 2005
Sporočila: 11
Smile Re: Siolov odnos do uporabnikov

dragi MK84 imam občutek da delaš anti propagando, iz mojih izkušenj , res da na Siolu vcasih nedela vse kot bi moralo , samo z malo potrplenje se da vse zmenit in ti tut naredijo, jaz verjamem da se vsak trudi po svojih močeh.
Tudi pri tvojem delu , ki ga delaš gotovo nastajajo napake in okvare in jih je treba ostranit, in tudi to ni vedno v trenutku , tako da prosim malo strpnosti ....
lep pozdrav

Citat:
Objavil-a MK84 Prikaži sporočila
Kak teden opažam, da mi siol tv počasnej deluje....(verjetn zaradi te njihove nove posodobitve, ki ni nič vredna!)
Danes mi zelo močno kocka se ne da gledati kličem na siol 0801000 po parih poizkusih ne dobim nikogar kličem na 0808000 rečem da na prejšni številki žal nisem dobil nikogar, ker imam težave mi takoj poklopi. kličem še enkrat končno mi pusti, a povem problem zopet mi poklopi.

js ne vem ka lahk še človek naredi...

Se ne čudim, da po netu krožijo taki posnetki:

http://www.youtube.com/watch?v=08c8nwaomEg
Staro 15.04.2009, 12:05
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719
Privzeto Re: Siolov odnos do uporabnikov

Mnogi smo zeloooo zelooo strpni naprimer jaz. Pa vseeno slika na nekaterih programih kocka že eno leto tako da...
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2009, 08:12
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a Medos Prikaži sporočila
dragi MK84 imam občutek da delaš anti propagando, iz mojih izkušenj , res da na Siolu vcasih nedela vse kot bi moralo , samo z malo potrplenje se da vse zmenit in ti tut naredijo, jaz verjamem da se vsak trudi po svojih močeh.
Tudi pri tvojem delu , ki ga delaš gotovo nastajajo napake in okvare in jih je treba ostranit, in tudi to ni vedno v trenutku , tako da prosim malo strpnosti ....
lep pozdrav
Tudi tebe bo potrplenje minilo,ko ti bo začelo nagajati čez noč vzrok pa bog ve kaj za napake.Tolerira se nekaj časa nato ti pa dvigne pritisk,tako ga bo tudi tebe sicer ne vem koliko časa imaš siolov paket.Malo poglej po forumu pa boš videl in prebral marsikaj.Res pa je da je čedalje manj napak ter nedelovanja siolovih storitev.Za vse napake pa tudi ni kriv siol -trditev drži.
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2009, 10:16
Novinec

Siol Tv imam od samega začetka , od centrale oddaljen cirka 2km , če ne še kak m več , sej ne rečem da ni nikoli nagajalo, enkrat tut cel teden , ker je bilo neki narobe s kablom, samo vse se je uredilo , ne vem no res kako da vam ne uredijo , jaz bi šel direkt na Siol pa jim tam težil če mi nebi zrihtali, drgač pa brez veze da bi še imel tv če jo nebi moral gledat , pač če je tolko moteče imate pravico tv odpovedat .....
Staro 16.04.2009, 10:19
Novinec

Citat:
Objavil-a kikus20 Prikaži sporočila
Mnogi smo zeloooo zelooo strpni naprimer jaz. Pa vseeno slika na nekaterih programih kocka že eno leto tako da...
jaz nebi toliko časa čakal , da bi mi popravili , pa tudi se nebi prepiral kle po forumu , ker je brez veze , če ne gre drugače , bipismeno prijavil napako , v nasprotnem primeru pa bi jim Tv dal nazaj , samo če se ne da zrihtat bi ti zihr povedali, ne vem no res , imam občutek da malo vsi skup nakladate :P
Staro 16.04.2009, 12:14
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106

Medos tudi jaz sem tako mislil nekaj časa. Vendar je zadnje čase vse slabše. Edino kar imam v zadnjem času za pohvaliti je ekipa na forumu, ki je še vedno uredila vse, kolikor je bilo v njihovi moči. Se pa strinjam, da se nima smisla pritoževat tukaj na forumu, ker tega kot sem opazil, zgleda noben ne upošteva.

Jaz in še nekaj posameznikov pa smo se itak že odločili, da predstavimo uporabnikom v naši vasi TV vmesnik konkurence, zberemo podpise, kolikor bi jih bilo pripravljeno zamenjati ponudnika in damo prošnjo za izgradnjo centrale konkurenci.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2009, 12:24
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719

Citat:
Objavil-a Medos Prikaži sporočila
jaz nebi toliko časa čakal , da bi mi popravili , pa tudi se nebi prepiral kle po forumu , ker je brez veze , če ne gre drugače , bipismeno prijavil napako , v nasprotnem primeru pa bi jim Tv dal nazaj , samo če se ne da zrihtat bi ti zihr povedali, ne vem no res , imam občutek da malo vsi skup nakladate :P
Sem že dal pisno reklamacijo, ničkolikokrat prijavil napake na 0801000 pa niso odpravili niti ene napake! Enkrat me je celo klical tehnik in rekel, da je preveril signal v centrali in naj bi bil OK in da mi ne more pomagati če nemški programi kockajo in siol tv plus vmesnik blokira. Hvala lepa pa taki tehniki! Zakaj zaboga jih imamo? Enkrat so mi sicer vrnili del naročnine ker sem dal reklamacijo in še to po njihovem mnenju zaradi dobrih poslovnih odnosov! Jim bom dal jaz dobre poslovne odnose! Še enkrat bodo dobili reklamacijo oz. od sedaj naprej vsak mesec potem pa naj se ***ejo z napakami!
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2009, 13:52
pagatz Uporabnik pagatz ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 244

Citat:
Objavil-a kikus20 Prikaži sporočila
...Še enkrat bodo dobili reklamacijo oz. od sedaj naprej vsak mesec potem pa naj se ***ejo z napakami!
Točno tako. Sam bom počel isto, žal je edini način, ki nam preostane, ker "lepa beseda" tukaj očitno ne pomaga. Huje, zadnjo reklamacijo so mi zavrnili, češ da ne beležijo mojih klicev na podporo. Super, torej nas prav silijo v to da kličemo vsak dan in to po 100x za ene in iste zadeve. In ker dobro vedo, da večina to ne počne se jim račun izzide. In še kar naprej zadeve testirajo v živo na plačnikih storitev. Ko bi se vsaj opravičili oz. podali kakšno pojasnilo bi bili vsi skupaj malo pomirjeni...
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2009, 21:26
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Eh in potem ko bos velikokrat klical, bodo enostavno rekli da pac nemorejo nic popraviti in ti bojo na racun televizije zmanjsali paket interneta, hehe. Praksa ki se je pokazala ze pri vec uporabnikih na nasem koncu. Pac nemores tolk imet in basta.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
odnos, siolov, uporabnikov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odnos Siola do strank - čakanje na popravilo apancur O storitvah 33 14.08.2008 21:47
Kako obdržim siolov email ob menjavi ISP nejc O storitvah 10 06.06.2008 10:09
Siolov Spletnik ztoplekl Tehnična pomoč 0 24.11.2007 16:03
Dodatni Siolov paket ssimon O storitvah 2 08.11.2007 13:21
Ali število uporabnikov vpliva na kakovost? lukadane SiOL TV 11 19.09.2007 14:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:45.