Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.09.2009, 00:26
grega74 Uporabnik grega74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 915
Privzeto KrŠenje pogodbe, samovoljno spreminjanje hitrosti,...

Uporabnik storitev sem od januarja 2003. Sem tudi eden prvih uporabnikov SiolTV.
Kaj se dogaja z Siolom??????????? Od najboljšega ponudnika storitev je prešel na zadnje mesto.
1. KRŠITE POGODBE!!!! Kdo je za to odgovoren? Kje ga lahko kontaktiram?
Jaz nisem podpisal nove pogodbe, ker vem zakaj je nova pogodba. ZATO KER STARO KRŠITE. Pri vas so rekli da so nove pogodbe zgolj zaradi lažjega urejanja programske sheme. Dobil sem tak odgovor od info@siol.net.Jaz nove nisem podpisal in mi jo tudi ni treba. Nove pogodbe pa so v bistvu zato, ker ste staro kršite. Nova pa je z novimi členi pogodbe.
Rekli ste, da nove ni obvezno podpisati. Torej velja stara!!!!!
2. SAMOVOLJNO SPREMINJATE HITROST LINIJE, oziroma jo omejujete. Linijo ste mi zbili iz 14 MB na 9 MB. Pred eno uro pa še prenos podatkov iz 2MB na 1MB. Na srečo sem to hitro uredil z prijaznim operaterjem. Hvala g. Juretu.
3. Kljub temu da smo drugi kumonikator kupili pred cca. 2,5 leti ta komunikator po vaše ni več uporaben. Sedaj pa naj še enkrat kupim SAgemov komunikator, ker Amino ni več primeren za MPEG4.
4. Televizija neprestano kocka. Kljub vsaj 5 im klicom v petih dnev na 080 1000.
Televizija je do pred kakim letom delala brez kakšne kocke. Druga televizija tudi.

VPRAŠANJE ZA SIOL JE: KDO KOGA NATEGUJE???????????
KJE SE DA PRI VAS KONTAKTIRAT ODGOVORNO OSEBO??

Vse skupaj pa se dogaja zaradi tega, ker bi rad Siol brez vsakega posodablanja vklopil še več uporabnikov v svoje omrežje. Namesto da bi posodabljali omrežje vi raje zmanjšujete hitrosti obstoječim uporabnikom. SRAMOTA.

Žal sem zaradi razdalje od centrale omejen na Siol. Na srečo pa imam dobro kable od centrale.

EDINA POHVALA PA GRE TELEKOMOVIM/SIOLOVIM TERENSKIM DELAVCEM. ODZIVNOST JE ODLIČNA. vsaj pri meni.

SRAMOTA DRAGI SIOL

Nazadnje uredil grega74 : 03.09.2009 ob 00:32.
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2009, 21:08
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450
Privzeto Re: KrŠenje pogodbe, samovoljno spreminjanje hitrosti,...

Citat:
Objavil-a grega74 Prikaži sporočila
Vse skupaj pa se dogaja zaradi tega, ker bi rad Siol brez vsakega posodablanja vklopil še več uporabnikov v svoje omrežje. Namesto da bi posodabljali omrežje vi raje zmanjšujete hitrosti obstoječim uporabnikom.
Vse kar doživljamo zadnje mesece je posledica točno tega, kar si zapisal. Optika sicer omogoča lažje dihanje, sam infrastruktura še vedno peša.
Odgovorite s citatom
Staro 14.09.2009, 15:53
phoenixX Uporabnik phoenixX ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce phoenixX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 17

Citat:
Objavil-a grega74 Prikaži sporočila
Uporabnik storitev sem od januarja 2003. Sem tudi eden prvih uporabnikov SiolTV.
Kaj se dogaja z Siolom??????????? Od najboljšega ponudnika storitev je prešel na zadnje mesto.
1. KRŠITE POGODBE!!!! Kdo je za to odgovoren? Kje ga lahko kontaktiram?
Jaz nisem podpisal nove pogodbe, ker vem zakaj je nova pogodba. ZATO KER STARO KRŠITE. Pri vas so rekli da so nove pogodbe zgolj zaradi lažjega urejanja programske sheme. Dobil sem tak odgovor od info@siol.net.Jaz nove nisem podpisal in mi jo tudi ni treba. Nove pogodbe pa so v bistvu zato, ker ste staro kršite. Nova pa je z novimi členi pogodbe.
Rekli ste, da nove ni obvezno podpisati. Torej velja stara!!!!!
2. SAMOVOLJNO SPREMINJATE HITROST LINIJE, oziroma jo omejujete. Linijo ste mi zbili iz 14 MB na 9 MB. Pred eno uro pa še prenos podatkov iz 2MB na 1MB. Na srečo sem to hitro uredil z prijaznim operaterjem. Hvala g. Juretu.
3. Kljub temu da smo drugi kumonikator kupili pred cca. 2,5 leti ta komunikator po vaše ni več uporaben. Sedaj pa naj še enkrat kupim SAgemov komunikator, ker Amino ni več primeren za MPEG4.
4. Televizija neprestano kocka. Kljub vsaj 5 im klicom v petih dnev na 080 1000.
Televizija je do pred kakim letom delala brez kakšne kocke. Druga televizija tudi.

VPRAŠANJE ZA SIOL JE: KDO KOGA NATEGUJE???????????
KJE SE DA PRI VAS KONTAKTIRAT ODGOVORNO OSEBO??

Vse skupaj pa se dogaja zaradi tega, ker bi rad Siol brez vsakega posodablanja vklopil še več uporabnikov v svoje omrežje. Namesto da bi posodabljali omrežje vi raje zmanjšujete hitrosti obstoječim uporabnikom. SRAMOTA.

Žal sem zaradi razdalje od centrale omejen na Siol. Na srečo pa imam dobro kable od centrale.

EDINA POHVALA PA GRE TELEKOMOVIM/SIOLOVIM TERENSKIM DELAVCEM. ODZIVNOST JE ODLIČNA. vsaj pri meni.

SRAMOTA DRAGI SIOL

grega74 tudi jaz imam enako stenje kot ti. Amino preprosto ne dela, pa sem ga kupil sam. Noben me ni obvestil da ne bo deloval. kdo mi bo kupil sedaj sagema?
Lansko leto sem podpisal še za 2 leti, tako da sem dobil sagema namesto aminota, ker se mi je eden od obeh aminotov pokvaril. Sedaj pa ne morem podaljšati še za dve leti in dobiti za 1 Eur, torej ga moram kupiti sam.
Sramota res.

igor
Staro 14.09.2009, 17:17
grega74 Uporabnik grega74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 915

Dobr, ajde da vas še malo pohvalim.

TV je nehal kockat.
Zgleda da ste vseeno malo porihtal stvari.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrosti, krŠenje, pogodbe, samovoljno, spreminjanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:41.