Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.02.2012, 16:20
riki102 Uporabnik riki102 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2012
Sporočila: 3
Privzeto Optični internet v Trzinu

Pozdravljeni!

Zanima me kdaj lahko pričakujemo optični internet telekoma slovenije v novem delu Trzina.

Namreč na vaši spletni strani je zapisano da je optični internet v Trzinu na voljo za :

Ulica Hišne številke
Kmetičeva ulica 2, 3, 4A, 5, 6, 7, 8, 10

Prosil bi za obrazložitev tega, saj zgleda kot da si je občina Trzin napeljala optični internet za lastne interese, medtem ko preostalo prebivalstvo še vedno preplačuje PREDRAGE adsl/vdsl linije na bakreni žici?

Okoliške vasi, kot je Depala vas, nimajo niti urejene cestne infrastrukture in imajo prav tako optični internet, prav tako obrtno industrijska cona v Trzinu. Zakaj se ravno Trzin izpušča in spregleduje skozi vsa ta leta?

Hvala in Lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 13:45
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371
Privzeto Re: Optični internet v Trzinu

Prosim vas, da mi v ZS posredujete točen naslov, številko stanovanja in kontaktno mobilno številko.

LP
Jure
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2012, 15:55
riki102 Uporabnik riki102 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2012
Sporočila: 3

Še vedno pričakujem odgovor zakaj je na kmetičevi ulici napeljana optika izključno za potrebe občine Trzin. Me niti ne zanima stanje na moji ulici, naslovu, ker vem da optike tukaj nebo še naslednjih 10 let, me pa zanima koliko denarja je telekom ali kakšna druga skupnost ponudila županu Trzina, da ljudje plačujemo te drage linije. Namreč nisem vaš naročnik, uporabljam t2 vdsl 20/4mbit, bi pa z veseljem prešaltal na boljšo linijo, glej 20/20 za 15eu na mesec.

Hvala lepa
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2012, 18:46
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

20/20 za 15€ na mesec,kje si pa to najdo?
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2012, 19:34
siko77 Uporabnik siko77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce siko77
Član od: Sep 2007
Sporočila: 445

Citat:
Objavil-a riki102 Prikaži sporočila
Še vedno pričakujem odgovor zakaj je na kmetičevi ulici napeljana optika izključno za potrebe občine Trzin. Me niti ne zanima stanje na moji ulici, naslovu, ker vem da optike tukaj nebo še naslednjih 10 let, me pa zanima koliko denarja je telekom ali kakšna druga skupnost ponudila županu Trzina, da ljudje plačujemo te drage linije. Namreč nisem vaš naročnik, uporabljam t2 vdsl 20/4mbit, bi pa z veseljem prešaltal na boljšo linijo, glej 20/20 za 15eu na mesec.

Hvala lepa
Razna podjetja in inštitucije lahko pri ponudniku naročijo optiko, če je le možna izgradnja, katero ponudnik tudi zagotovi, vendar pa je cena samega priključka bistveno višja kot za rezidente.

Ne sekiraj se na obroke. Lahko pa stopiš do župana, morda ti bo pokazal račun za storitve, ki jih plačuje.
Odgovorite s citatom
Staro 23.02.2012, 11:28
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.232

Citat:
Objavil-a riki102 Prikaži sporočila

Hvala lepa
Cena iterneta na optiki 20/20 je 33€ ali pa 22€ prve 3 mesece...Tko da nevem kdo te je nasakal s ceno 15€

Značke
internet, optični, trzinu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Internet in vas KokošEmilija Tehnična pomoč 6 22.11.2011 18:58
Kdaj bo optika? sr@nje Tehnična pomoč 68 05.11.2011 21:01
Instant Internet / satelitski internet - predlogi, ponudba, vprašanja in podobno randius Računalništvo in internet 36 03.03.2010 15:46
Internet povezava v Windows 7 Alef Računalništvo in internet 5 08.12.2009 09:59
Vprašanja glede kablov za optiko in optični internet DevilDante O storitvah 3 14.05.2009 19:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:38.