Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.09.2014, 17:16
foxifox9 Uporabnik foxifox9 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 21
Privzeto Prehod na nove pakete siol

Pozdravljeni,

trenutno imam naročnen paket siol trio (stari paket). Ker bi želel zamenjati shemo iz standard v mini bi rad prešel na nov paket top trio osnovni, ki ima tv shemo mini vključeno. Zanima me ali se moram ob menjavi paketa ponovno vezati za 2 leti ali pa je prehod na nov paket možen brez vezave. Želel bi namreč menjati paket, vendar se ob tem ne bi želel vezati, vsaj ne brez kakršnekoli druge ugodnosti, ki bi mi jo slednje prineslo. Zanima me tudi, kako je z nakupom boxa (verjetno je ob tem potrebna vezava za dve leti). Zanima me tudi, ali dva meseca brez naročnine veljata tudi za obstoječe naročnike. Za vse odgovore se vam najlepše zahvaljujem. Mark
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2014, 18:15
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056
Privzeto Re: Prehod na nove pakete siol

Paket seveda lahko spremeniš, in ne rabiš sklepat nobene vezave.

Razen če želiš koristiti kakšno ugodnost. Potem pa brez vezave ne bo šlo.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 29.09.2014, 19:13
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a foxifox9 Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

trenutno imam naročnen paket siol trio (stari paket). Ker bi želel zamenjati shemo iz standard v mini bi rad prešel na nov paket top trio osnovni, ki ima tv shemo mini vključeno. Zanima me ali se moram ob menjavi paketa ponovno vezati za 2 leti ali pa je prehod na nov paket možen brez vezave. Želel bi namreč menjati paket, vendar se ob tem ne bi želel vezati, vsaj ne brez kakršnekoli druge ugodnosti, ki bi mi jo slednje prineslo. Zanima me tudi, kako je z nakupom boxa (verjetno je ob tem potrebna vezava za dve leti). Zanima me tudi, ali dva meseca brez naročnine veljata tudi za obstoječe naročnike. Za vse odgovore se vam najlepše zahvaljujem. Mark
Sprememba paketa se ne plača. Vezave tudi ni, če ne vzameš npr. TV-komunikartorja ali izdelka iz ponudbe za obstoječe naročnike.

Box S je vaš za 19 EUR ob vezavi za 24 mesecev, brez vezave pa za 6 EUR na 24 obrokov. Ugodnost dva meseca brezplačno, žal ne velja za obstoječe naročnike.

Vabim vas, da nas glede spremembe paketa pokličete na 080 8000 ali v ZS sporočite kontaktno številko in poklicali vas bomo.

Lp
Jure
Staro 01.10.2014, 17:53
foxifox9 Uporabnik foxifox9 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 21

hvala za vaš odgovor. Se bom v naslednjih dneh oglasil v enem izmed vaših centrov. Mene bi BOX S zanimal predvsem zaradi funkcije ogleda za nazaj. Zanima me, ali je ta funkcija plačljiva in če, kolikšna je mesečna naročnina. Hvala in lep pozdrav.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2014, 19:18
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 361

Če boš prestopil med Top Trio pakete ta funkcija ne bo več plačljiva. Če pa boš ostal na svojem je pa 4 evre na mesec
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2014, 09:32
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a foxifox9 Prikaži sporočila
hvala za vaš odgovor. Se bom v naslednjih dneh oglasil v enem izmed vaših centrov. Mene bi BOX S zanimal predvsem zaradi funkcije ogleda za nazaj. Zanima me, ali je ta funkcija plačljiva in če, kolikšna je mesečna naročnina. Hvala in lep pozdrav.
Kateri paket imate oziroma kateri vas zanima? Napredne storitve SiOL so vključene v vseh paketih TopTrio razen v paketu TopTrio Osnovni. Dodatek je plačljiv 4,06 EUR na mesec.

Lp
Jure
Staro 09.10.2014, 00:34
marko2222 Uporabnik marko2222 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2013
Sporočila: 249

pri box s sta samo 3 reci, ki ju pogrešam - ne podpira vseh tv standardnov in da nikjer v navodilih ne piše da mora biti port na modemu na trunk in ne video, da dela vse kot je treba, nima ure (tko kot videorekorderji včasih)
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nove, pakete, prehod, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Račun: Optika Trio in dodatek kabelska TV AlienRex O storitvah 5 09.10.2013 17:14
Living in the box = siol box Boe Joe SiOL TV 105 31.08.2010 15:27
Nove ponudbe in cene siol storitev MIKO O storitvah 109 13.06.2009 13:38

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:20.