Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.03.2015, 11:43
Pibo Uporabnik Pibo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Pibo
Član od: Feb 2009
Naslov: S5
Sporočila: 61
Privzeto hrvaški RTL plus

Ojla!

Ali je kje pisalo, da se je ta program spremenil v RTL living?

Predvsem sprašujem to SIOL?

LPP
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 13:04
krenUporabnik Uporabnik krenUporabnik ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 87
Privzeto Re: hrvaški RTL plus

RTL Plusa ni več. So se pa pojavili 3 novi. Za zdaj so pa slovenski ponudniki RTL Plusa prevzeli samo RTL Living (ker sedaj RTL Living zaseda streame bivšega RTL Plusa).

http://www.rtl.hr/tabloid/scena/1536...sion-i-living/

Nazadnje uredil krenUporabnik : 14.03.2015 ob 13:08.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 15:11
Novinec

Vse skupaj je en blef... Mene b*** k**** za RTL living. Želim nadomestilo za RTL plus, ki je imel vsaj nekaj nadaljevank. Ampak SIOL pa tiho. Se ne znajo pogajat s Hrvati. Saj bomo tako mi "stari" naročniki plačali njihovo nesposobnost. Enkrat sem jih že odpikal v preteklosti, pa jih bom verjetno še enkrat... So nam dolžni še za ISDN ADSL vezano pogodbo.
Sem naivno mislil, da bo kaj bolje, pa očitno ne bo nič dokler spet ne zamenjam ponudnika.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 16:00
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Včeraj so splavili te programe na RTLu. Idi nazaj k konkurenci, ki je sposobna in ima verjetno te programe že v shemi. Pa se ne vračaj več...
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 17:17
Novinec

Jaz sem se vrnil zaradi optike. Drugi imajo vsaj drugačen odnos do strank. Tudi do "starih". Najbolj me moti ignorantski odnos. Še na tehnični pomoči ni nič bolje.
Jaz bi RTL plus še prebolel. Ampak da pokličeš na tehnično pomoč in te prepričujejo, da je nekaj narobe pri tebi...
Bom pa počakal da vidim kaj bodo naredili z nami, ki ne bomo spremenili iz TOP TRIO MEGA HD.

LPP
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 18:21
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Pibo Prikaži sporočila
Bom pa počakal da vidim kaj bodo naredili z nami, ki ne bomo spremenili iz TOP TRIO MEGA HD.

LPP
Res ne vem kaj tako črno gledaš na spremembe hehe. Nove pakete so dali ven. A je to tako grozno? Jaz sem prepričan, da nebojo prišli k tebi domov in ti odmontirali optike ser si na tem paketu. Nič se ti nebo zgodilo. Je pa res, da se nebojo več ukvarjali s starimi paketi. Grdo bi bilo če starim naročnikom nebi dovolili prehoda na te nove pakete. Tako pa imaš izbiro ali ostaneš na starem, ali greš na novega. Ne vem a se tudi tako pritožuješ ko pride ven kak nov mobitel hehe...
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 18:31
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Vse skupaj je en blef... Mene b*** k**** za RTL living. Želim nadomestilo za RTL plus, ki je imel vsaj nekaj nadaljevank. Ampak SIOL pa tiho. Se ne znajo pogajat s Hrvati. Saj bomo tako mi "stari" naročniki plačali njihovo nesposobnost. Enkrat sem jih že odpikal v preteklosti, pa jih bom verjetno še enkrat... So nam dolžni še za ISDN ADSL vezano pogodbo.
Sem naivno mislil, da bo kaj bolje, pa očitno ne bo nič dokler spet ne zamenjam ponudnika.
A ni na ostalih kanalih že dovolj nadaljevank, pa še hrvaščin eni treba poslušati.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 18:33
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Ja, res silno važna novica.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 18:43
Novinec

Nisem črnogled. Sem pa razočaran. V svojem življenju sem videl že marsikaj. In eno leto pred penzijo nikakor nisem uporabnik "penzion" paketa. Kaj mislijo, da penzionisti ne želijo imeti hitrosti 50/20.
No malo v hecu. Zakaj si pa ti tako zelo zadovoljen skoraj vzhičen?
Vedno bom zagovarjal to, da tako plačujemo preveč za to kar dobimo.
Razlog pa je v tem, da morajo imeti nesposobni managerji plače > 10000€ na mesec.
Tehnični kader tako dobi samo miloščino. Pa obljube, če slučajno kaj crkne ponoči ali med prazniki.
Sicer pa nedvomno obstajajo "kartelni" dogovori. Podobni paketi imajo tako povsod približno iste cene. Morda odstopa samo naš največji kabelski ponudnik, pa še ta zaradi svoje infrastrukture.
Rešitve pa ni, razen "totalni odklop"! Gledati samo DVB-T Internet? Narediš dostopno točko s telefonom. :-)

Smo zašli iz teme.

Lep večer! Jaz grem na sprehod s psom. Brez telefona...

LPP

@lokev

Niti slučajno ne poslušam hrvaščine in gledam hrvaške nadaljevanke, pa tudi če bi jih; mogoče sem pa Hrvat ki živi v Sloveniji ... Lepo, da si nekaj napisal, iz tega se vidi tvoja strpnost!

Nazadnje uredil Pibo : 14.03.2015 ob 18:54.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2015, 19:33
Uporabnik

Jaz še nisem ravno leto pred penzijo ampak so se mi že zgodile dosti hujše stvari kot to da je Telekom dal ven nove pakete ali pa, da so ukinili kak program. In verjamem, da nihče na Telekomu ni želal razočarati ali užaliti tebe osebno s penzion paketom. In tudi penzionisti si lahko izberejo vsak drug paket.

Kar se mojega zadovoljstva s to novo ponudbo tiče, je na mestu, ker za moj primer je ta ponudba zelo dobra. Dobil sem več kot sem upal pričakovati. Kar se pa tvojega razočaranja tiče pa ni na mestu zato, ker se te ne tiče, če neboš spremenil paketa. Sem pa prepričan, da če bi ga, bi bil cenejši ali boljši, verjetno pa celo oboje. Tako, da ne vem od kje razočaranje.

Da je pa to da preplačujemo neko stvar osnova kapitalizma v katerem živimo pa ti nebom niti razlagal.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hrvaški, rtl

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
OMG! Hrvaški podnapisi na Discovery Channelu!!! Lance_Armstrong SiOL TV 24 13.10.2010 08:17
hrvaški jezik VrtniPolž SiOL telefonija 6 09.01.2009 14:42
Rdeča luč Hrvaški na poti za EU, kaj pomeni tokyo Slovenija 355 08.01.2009 18:46
Slovensko-hrvaški odnosi albundy Slovenija 520 09.06.2008 21:25

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:44.