Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.06.2008, 15:32
dayana Uporabnik dayana ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 15
Privzeto Egipt

Živjo!

V soboto se odpravljava v Sharm el Sheikh, in sicer s Kompasom. Ko sem primerjala izlete med to agencijo in Globtourjem, se mi zdi, da ima Globtour boljše, zato bi šla raje z njimi... Zanima me, kaj priporočate od izletov in če kaj veste, ali komplicirajo pri menjavi agencij pri izletih? Greva pa v hotel Laguna Vista...

Hvala za odgovor, lp vsem skupaj!
Odgovorite s citatom
Staro 04.06.2008, 08:42
sinja Uporabnik sinja ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2008
Sporočila: 1
Privzeto Re: Egipt

Zivjo, jaz sem bila v Sharmu preko Kompasa, prav tako sem se z fantom udelezila vseh izletov preko njih. Ugotovila sem celo, da ima Kompas dolocene izlete cenejse in boljse. Jeep safari je enkraten, sli smo do kanjona in se ustavili v cudoviti oazi, jahali smo kamele, puscavska voznja pa je bila prava pustolovscina. Plavala sva tudi z delfini, kar je bilo nepozabno.......joj takoj bi sla se enkrat tja in ta dva izleta bi 100% ponovila. Vsi izleti so zelo dobro organizirani. Mislim da ti ne bo zal, ce bos sal s Kompasom na izlete.
Odgovorite s citatom
Staro 04.06.2008, 17:18
Novinec

Sinja, hvala ti za odgovor! Me veseli, da sem dobila pozitiven odgovor glede teh izletov... Ko se vrnem bom sporočila kako je bilo! Lp!!
Odgovorite s citatom
Staro 15.06.2008, 20:33
pepe Uporabnik pepe ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2008
Sporočila: 5

Živjo. Lansko leto sva bila z mojo v Egiptu v Hurgadi hotel la Pacha. Hotel je bil vredu in tudi Egipt je bil čudovit. Če katerega kaj zanima o hotelu ali o Egiptu naj kar vpraša.
Odgovorite s citatom
Staro 20.06.2008, 20:56
Novinec

Midva sva se vrnila iz Sharma in sva zelo zadovoljna, posebno s hotelom (Laguna Vista). Imela sva res veliko sobo s pogledom na morje... Hotel je res nekaj posebnega! V glavnem, vse je bilo ok, vendar glede na to, da sva bila lani v Hurgadi, je tukaj v Sharmu res vse precej skomercializirano, samo turizem... Šla sva v Naami bay ter v Old Sharm in nama je bil slednji veliko bolj všeč (njihove mesnice, pekarne... ) Midva raje doživiva Egipt v takšni luči kakršen je, pa čeprav ni takšne čistoče kot smo je mi vajeni... V glavnem, bolj pristno je, bolje je... No, in ravno zaradi tega nama je bila skoraj bolj všeč Hurgada, kamor se vračava tudi letos za 14 dni v avgustu. Greva pa v hotel Sea Star Beau Rivage in če imate kakšne informacije o tem hotelu, bi jih bila zelo vesela! Katere hotele (AI) v Hurgadi še priporočate? Lani sva bila v samem centru mesta (SeaGull), letos sva pa rekla, da greva kam drugam in bova pač jemala taksi do centra...

Lp, hvala za odgovore!
Odgovorite s citatom
Staro 22.06.2008, 22:54
tpeklar Uporabnik tpeklar ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tpeklar
Član od: Jan 2008
Sporočila: 37

Glede Sea Star beau Rivage morem rečt, da je kr lep hotel, z zelo prijaznim osebjem.Meni so npr.dali sobo z pogledom na gradbišče, sem šla na recepcijo jih lepo prosila,da bi imela pogled na morje, so se ful potrudli in mi dali ful lepo sobo, res ni kaj,glede na to da so ene ruse kar odpikali Samo lepa beseda lepo mesto najde...Drugače, pa morem rečt, da je hrana okusna,pijače ok...v glavnem soliden hotel, edino ko prideš tja, te zgrabi šok, ker zgleda kot da si sredi enega velikega gradbišča.
Pa še nasvet, ne kopujte v trgovinicah na drugi strani ulice (torej nasproti hotela) ker imajo hudo drage cene...razen vode,ta je nenormalno poceni =)
Taxi: največ 10 funtov eg, več nikakor ne....(to do centra hurgade)
Staro 22.06.2008, 22:57
tpeklar Uporabnik tpeklar ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tpeklar
Član od: Jan 2008
Sporočila: 37

skoraj bi pozabla: Če sta bivala v Sea Gullu sta vrjetno navajena na polno taxijev.V Sea staru ni tako.Nasproti hotela imajo eno tako kolibo, kjer lahko naročiš hotelski taxi, ki je neprimerno bolj drag od standardnih (oranžno modrih) Tako da raje pot pot noge do prvega križišča,da ustavite kak moder taxi =)
Staro 23.06.2008, 09:02
esmi Uporabnik esmi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce esmi
Član od: Mar 2007
Naslov: Kairo - Egipt
Sporočila: 90

Pozdravljeni,

Najprej se opravičujem vsem ki ste mi pošiljali zasebna sporočila in je dolgo trajalo da odgovorim. Vmes sem namreč zopet postala mamica. :-))

Imam pa eno prošnjo in upam da se najde kdo,ki bi nam lahko pomagal.Ali bi lahko kdo od vas, ki greste v Egipt sabo vzel en kos prtljage ( otroška oblačila). Sploh ni pomembno kam, ker bi mož prišel iskat iz Kaira ali v Hurghado ali v Sharem...

Če bi bil kdo tako prijazen naj se mi javi na ZS.
Hvala in lp vsem.
Odgovorite s citatom
Staro 24.06.2008, 12:42
Novinec

Tpeklar hvala za odgovor! Veš kaj me še zanima - sem pozabila zadnjič napisat - kakšna je plaža pri tem hotelu? Ali je voda dolgo časa nizka ali lahko normalno zaplavaš? Kaj pa koralni greben?

Esmi, vse čestitke ob rojstvu otroka!
Lp
Odgovorite s citatom
Staro 28.06.2008, 09:58
shams Uporabnik shams ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2008
Naslov: Hurghada
Sporočila: 2

Živjo,

lepo da ti je bila Hurghada všeč.. Ja je res da lahko najdeš skomercializiran in domači del, tako da je za vsakega nekaj. Avgusta prideš...Fajn se vidimo??

Shams
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
egipt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Egipt vragec Potovanja 1057 03.06.2008 10:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:28.