Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.12.2006, 19:45
Vortex Uporabnik Vortex ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2002
Sporočila: 10
Privzeto Re: SiOL TV- nadgradnja TV komunikatorja

Citat:
Objavil-a J_O
...
Mogoče bi bilo dobro (zame sigurno) da bi bila v nastavitvah dana možnost,
da si sami nastavimo, da se naj EPG pojavi na ekranu ob vsakem menjanju programa,
ali pa le ob pritisku na določeno tipko.
Mene tudi zelo moti EPG pri menjavi programa. A se da to kako izklopiti?
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2006, 19:46
matjaz82 Uporabnik matjaz82 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 20

Meni se je en Amino nedgradil brez problema, drugi se mi pa kar nadgrajuje en za drugim in spolh ne morem gedat TV (ko pride nadgradnja do konca, se zresetira in se začne zopet nadgrajevat)
Verjetno se nadgradnja ne shrani - a ima kdo kak predlog?
Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2006, 05:42
matjaz82 Uporabnik matjaz82 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 20

Citat:
Objavil-a matjaz82
Meni se je en Amino nedgradil brez problema, drugi se mi pa kar nadgrajuje en za drugim in spolh ne morem gedat TV (ko pride nadgradnja do konca, se zresetira in se začne zopet nadgrajevat)
Verjetno se nadgradnja ne shrani - a ima kdo kak predlog?
Sedaj se mi je pa po XX poizkusih nadgradil in dela brez problemov:D
Odgovorite s citatom
Staro 25.03.2008, 15:05
kriko1 Uporabnik kriko1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 111

Če je Amino 110 z verzijo 1.7, se ne nadgradi avtomatično, torej je treba poklicat na SIol in povedat IP pa vam oni nadgradijo. Vse novejše verzije od 1.7 pa dela avtomatično.
To vem, ker sem dobil Aminota od kolega, ki mu je stal več kot leto dni v omari in ko ga jaz priklopim se poveže, na Siolu so videli da je connectan slike pa nikakor nisem dobil, ampak samo napis connection error oz. kot brskalnik ki ne more odpret določene strani!
TRIJE tehniki, ki so bili pri meni doma in PAR TEHNIKOV na 080 so mi zatrdili da nima veze software ampak da je Amino 110 v 1.7 V OKVARI, ter naj ga zabašem v kanto! Po tolikih pogovorih z tako imenovanimi tehniki sem bil prepričan v to, saj so mi vsi govorili isto! Nakar mi kolega pove za enega, ki dela na Siolu in se pogovorim z njim pa se samo zasmeje in reče naj mu dam IP in Aminota pustim prižganega! ! V dobrih desetih minutah sem videl kako se na ekranu nekaj dogaja in po nekje 5-10 minutah nadgradnje na zadnjo verzijo je začelo delovati vse kot je treba!
Lahko samo rečem, da je dobesedno SRAMOTA, kako imajo izobražene tehnike, ki bi vsakega drugega ki se malo ne znajde prepričali da naj komunikator vržejo v kanto in kupijo drugega!!
Odgovorite s citatom
Staro 25.03.2008, 17:41
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Član od: Aug 2007
Sporočila: 152

kriko1, ce si nasim agentom tako natancno opisoval napako kot tu, potem se tudi podrazno ne cudim, da so ti svetovali kar so ti svetovali.
Tudi ip naslova verjetno nisi posredoval tehniku, ane?
Staro 26.03.2008, 22:08
kriko1 Uporabnik kriko1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 111

Napisal sem na brzino in na kratko, saj sem siguren, da vsak razume v čemu je bila zadeva, posebno pa tehnik, ki mu razložiš detajlno vse kot je treba, vsaj jaz tako, saj sem si postopek od priklopa Aminota, do vsega, kar je spisalo na TVju v točnem zaporedju si napisal, ter vsakič tudi z njimi med pogovorom po telefonu ta isti postopek ponovil skupaj z njim!
Želeli so tudi MAC številko in mi rekli, da komunikator vidijo ampak, da z to verzijo programa, ki ga ima Amino MORA delat bp. Torej, ker so oni videli moj Amino in z verzijo 1.7 bi moralo delovati, in če ne deluje je zadeva za v kanto! Pri meni sta bila dva tehnika (3x) NA DOMU , ker sem dober mesec nazaj imel probleme z testenim tvjem, in so zadevo še rihtali z SAGEM STBji ki sem jih dobil za testni tv. Amino sem imel doma in ko sem tehnikom, ki so 3X bili pri meni doma razložil, POKAZAL, KER SO BILI PRI MENI in odgovor je bil IDENTIČEN! Tretji ki je bil je, klical nekam povprašal če je Amino viden..... na koncu pa prišel do zaključka da mu ni rešitve! Vsi pa so lepo videli na svoje oči kaj se dogaja, kaj piše na TVju....
PA še vse ostalo..naročil sem 2 STBja in dve testne TV pa so mi na vsak način trdili, da mi dve ne bojo delovale pod nobenim pogojem ter, da so odprli pipco na max, DA SO PROBALI VSE KAR SE DA PORIHTAT V CENTRALI... in res nikakor ni delovalo z dvema, saj ko sem prižgal drugega sta obe TV zmrznile.
Zelo zanimivo pa, da ko sem kontakTiral znanca, ki dela na Siolu je najprej v desetih minutah uredil Aminota »za v smeti«, da je začel delovati....drugi dan pa so mi kar naenkrat začela delovati OBA Tvja brez problemov in delata še danes, ko sem postal naročnik!
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2008, 08:59
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331

Citat:
Objavil-a 080 Rok Prikaži sporočila
kriko1, ce si nasim agentom tako natancno opisoval napako kot tu, potem se tudi podrazno ne cudim, da so ti svetovali kar so ti svetovali.
Tudi ip naslova verjetno nisi posredoval tehniku, ane?
Ne vem, meni se zdi opis precej zadovoljiv.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikatorja, nadgradnja, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Funkcionalnost Siol komunikatorja zsport SiOL Komunikator 29 03.06.2007 20:57
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22
Povezava TV s videorekorderjem - za snemanje SiOL TV-ja 3nity SiOL TV 7 22.09.2006 11:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:11.