Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Igre, konzole

Igre, konzole (vse o računalniških igricah - PC Xbox , PSP, Gamecube, ...)

Orodja za teme
Staro 31.12.2005, 13:22
chaser Uporabnik chaser ni prijavljen
Moderator
Član od: Dec 2004
Sporočila: 4.060
Privzeto Re: COD 2

Fantje, če ste mislili tale patch: http://www.callofduty.com/patch_cod2/ vas moram razočarati, da ne gre za nikakršen patch kakršnih smo vajeni (odstranjevanje hroščev, punkbuster in podobne zadeve). Preberite čemu je sploh namenjen ta popravek, kar je na zgornjem linku dobro obrazloženo (oz. naj bi bilo tudi povsod tam kjer lahko dl-date omenjen popravek).

Lp
Staro 31.12.2005, 13:29
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

So pa res čudni da niso vsaj p.b. naštimal za dvojko, ne mislim na patch, ampak na splošno.
A sploh še kakšen špil pride ven brez zaščite, razen cod-a.
Ko igraš na različnih serverjih prav občutiš razliko, kjer se goljufa in pa tam kjer ne, kjer je prisoten kakšen admin.

Dal sem 13 jurjev zato da me mine igrat mp že po 5 minutah
Staro 31.12.2005, 14:30
XxSystemxX Uporabnik XxSystemxX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce XxSystemxX
Član od: Jul 2004
Sporočila: 2.803

Ma ja, še vedno najbolj uživam pri vseh mp špilih ki so od Valva, in imajo VAC, to je res najbolša zaščita.
Minil me je že igrat, ker kamor kol pridem me vedno ownajo neki noobeki, pa ok, ampak ko bi vsaj neopazno cheatal... Ne pa tko, speed hackajo, wallhackajo, ma ama vse.
To je že res preveč, če pa v roku enega mesca ne porihtajo PBja pa leti CoD2 dol z HDDja...
Staro 02.01.2006, 20:38
Thrall_ Uporabnik Thrall_ ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Thrall_
Član od: Jan 2006
Sporočila: 8

Hmm...na kere serverje to hodite, da so cheaterji gor? Js do zdej nisem opazil še nobenega, pa sem gor skoraj vsak dan. Igram pa telemacha prvega in drugega, TDM. V enki je bilo precej več cheatanja. Mal pred izidom dvojke je blo na Siol TDM serverju po več folka naenkrat z aim botom. Skoraj vedno vsaj eden loj. Ko bi bla vsaj možnost kick player, pa še te ni bilo. Bote naredl še server samo za TDM, tako kot pri enki?
Staro 02.01.2006, 21:07
chaser Uporabnik chaser ni prijavljen
Moderator
Sporočila: 4.060

Še najbolj mi pa pritisk dvignejo tisti noobi, ki obtožijo cheatanja vsakega drugega igralca, ki ga owna. Res, da se pojavi kakšen cheater na vsake toliko časa, kar se lahko po večih stvareh opazi, a v večini primerov so najverjetneje krivi določeni hrošči in pa neizkušeni igralci, ki potem vsakogar obtožijo cheatanja.
Staro 03.01.2006, 12:53
DR.VOLK Uporabnik DR.VOLK ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce DR.VOLK
Član od: Mar 2005
Naslov: v IL.Bistrici
Sporočila: 0

:D haha
Staro 03.01.2006, 16:54
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Sporočila: 3.060

Citat:
Objavil-a bobi
So pa res čudni da niso vsaj p.b. naštimal za dvojko, ne mislim na patch, ampak na splošno.
A sploh še kakšen špil pride ven brez zaščite, razen cod-a.
Ko igraš na različnih serverjih prav občutiš razliko, kjer se goljufa in pa tam kjer ne, kjer je prisoten kakšen admin.

Dal sem 13 jurjev zato da me mine igrat mp že po 5 minutah
Zato pa si js še nisem kupu.

Drugač pa morm rečt, da tudi pri CoD1 ne igram samo na serverjih s PB, pa nimam težav z cheaterji. Mogu boš najt serverje, ki so OK in se jih držat. Obstaja precej dobrih, kjer uglavnem igrajo igralci s skilsi in se cheaterjev hitro odkrižamo, pod pogojem, da so nastavitve serverjev takšne, da omogočajo kick/ban itd..
Na žalost pa določeni admini nimajo pojma o igranju(v kakšni firmi, ki postavi serverje za reklamo) in pol ratajo čudne nastavitve, ki naredijo server neigralen.
Sicer se pa čiterje nube da orng cotat, tk da niti v tem ne vidim prevlkega problema. Problem j, ko čita izkušen igralc.Ker enmu nubu noben aimbot ne pomaga, če me ne vidi. Wallhacki(če sploh še so / pojma nimam, keri čiti se še uporabljajo) pa niso problem, če pob ne zna migat pravilno, sploh pa strelat. V 95% spičim dol s serveja, če najdem čiterje. Otroci so otroci in jaz ne igram z otroci.

Nazadnje uredil nejc : 03.01.2006 ob 17:11.
Staro 03.01.2006, 17:02
Mojster

Citat:
Objavil-a chaser
Še najbolj mi pa pritisk dvignejo tisti noobi, ki obtožijo cheatanja vsakega drugega igralca, ki ga owna. Res, da se pojavi kakšen cheater na vsake toliko časa, kar se lahko po večih stvareh opazi, a v večini primerov so najverjetneje krivi določeni hrošči in pa neizkušeni igralci, ki potem vsakogar obtožijo cheatanja.
Doma pri fotru mam noro pozicijo za igranje. Ležim na kavču, ki je dovolj širok, da mam gor celo roko, uglavnem, optično miško se da ful natačno premikat. Poleg tega tud mam precej izkušenj z CoD in pol so me pred 2 tednoma ***nali v 2 dneh z dveh serverjev, ker sem mel kao aimbot. Pobi niso niti tok časa spectatali, da bi vidli, da ne trofim zmeri direkt u bučo. Včasih sem se jezil, zdj vem, da je nsemiselno. Lahko se jim samo nasmejiš, ker veš, kaki nubi so, da ne ločijo:big: .

Pa to mi je hecno, ko zadnjih nekaj mesecev igram na slušalke, kjer slišim pri zadostni glasnosti vsak korak. in pol se kdo čudi, kk sem lahka vedel, da bo piletel izaza vogala.

Nazadnje uredil nejc : 03.01.2006 ob 17:10.
Staro 03.01.2006, 18:03
IceY Uporabnik IceY ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce IceY
Član od: Jan 2003
Sporočila: 4.053

to vi komaj zdej doživljate k sm jest to doživljal ze 2 let nazaj no 3
Staro 03.01.2006, 18:59
Mojster

Meni teče 5 leto igranja MP(najprej rtcw, zdaj cod). Drugega skoraj ne igram.(zadnje 3 leta). Pa rtcw sem nabijal 2 leti tudi po 6 ur na dan.
Tako, da jaz sem to doživljal že pred leti, samo primer je aktualen.Ker forma pač kdaj pade. ampak ko se zopet dvigne, je višja od prej. :big:

Značke
cod

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:58.