Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Živalski svet

Živalski svet za ljubitelje vseh živalic, nasveti, slike, domači ljubimčki ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.04.2009, 14:29
Gargamel1 Uporabnik Gargamel1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 61
Smile Muc Odi išče dom

Muc Odi išče dom

Muc Odi je priblizno 1 leto star macji najdencek. Je negativen na macjo levkozo ter mikrosporijo ter kastriran.

Odi ima FIV oz. "macji HIV", kar pa nic drasticnega. FIV je sicer neozdravljiv, vendar FIV+ muce lahko zivijo dolga leta (10plus) ob primerni oskrbi: izkljucno notranje bivanje, kvalitetna prehrana ter veterinarska oskrba, ko jo potrebuje, kar pa velja za vsako macko. FIV se NE prenasa na ljudi oz. druge vrste, med macki se prenasa z parjenjem in globokimi ugrizi (rana-rana). Vec o FIVu si lahko preberete tukaj - KLIK

Odi je torej povsem obicajen muc, vajen bivanja v stanovanju, je sobno cist, po karakterju precej miren in nezen, najraje se crklja v narocju.

Pogoji oddaje:
- izkljucno notranje bivanje
- kvalitetna prehrana
- vet. oskrba, ko jo potrebuje
- podpis posvojitvene pogodbe

Vec informacij na: 040 31 00 52 (Maja)

Lp, Maja
Staro 12.04.2009, 16:06
tjasa82 Uporabnik tjasa82 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2009
Sporočila: 1
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Pozdravljeni!
Zanima me, če kdo pozna kakega vzreditelja ameriških kratkodlakih mačk, ali pa koga, ki se ukvarja z uvozom muc iz tujine v Slovenijo. Na internetnih straneh sem našla vzreditelje le v Vel.Britaniji in ZDA vendar je zame to predaleč. Tudi na sejmu mačk v Celju nisem zasledila te pasme. Kakršnekoli informacije bi mi prišle zelo prav!
Lep pozdrav...
Odgovorite s citatom
Staro 26.04.2009, 21:06
PolonaK Uporabnik PolonaK ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2009
Privzeto Ukradli so mi psa

Lepo vas prosim za pomoč!

Danes 26.4.09 so mi okoli 17h odnesli psa v Župančičevi jami.

Je majhen beli maltežan, sliši na ime Vit.

Baje da ga je odnesel nek tip, ki je nosil majico z napisom Tito - drugi očividec je rekel, da se mu je zdel tip kot đanki.

LEPO VAS PROSIM, ČE MI POMAGATE NAJTI NAŠEGA VITKOTA - POKA MI SRCE, ČE SAMO POMISLIM KAKO GA MORA BITI STRAH

Prosim če tudi pošljete ta email naprej!

Najlepša hvala za odprto srce.

Polona
tel.: 041 47 47 47
Odgovorite s citatom
Staro 12.05.2009, 15:40
kajči Uporabnik kajči ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 4
Question Rejci praških krysarikov

oi
ali kdo mogoče ve za rejce praških krysarikov?
Odgovorite s citatom
Staro 13.05.2009, 08:21
Skylar Uporabnik Skylar ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Skylar
Član od: Oct 2008
Sporočila: 66
Privzeto Re: Rejci praških krysarikov

Žal ne poznam, ampak krepko upam, da se ne boš obrnila na kakšnega preprodajalca kot je Matoša & Co.
Odgovorite s citatom
Staro 13.05.2009, 12:04
kajči Uporabnik kajči ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 4
Privzeto Re: Rejci praških krysarikov

pr matoši ne kupm nobenga psa več!
ker nočem bolanga psa
Odgovorite s citatom
Staro 14.05.2009, 15:38
55 Uporabnik 55 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 109
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Pred cca. mesecem dni, se je v Lj. Šiški na ulici za Vasjo iz hiše izmuznila zelo lepa kratkodlaka, sterilizirana mucka, črne barve, muca je sterilizirana in je nosila modro ovratnico s kraguljčki in obeski, stara je okoli leto dni, vse ki bi karkoli vedeli ali bi mucko videli, nas prosim obvestite na 040506837. Sliši na ime Mika in je včasih lahko tudi malo plašna.
sliki
http://www.moj-album.com/slike/24726...J3mmYMCi.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/24726...CbhNeMal.v.jpg

Nazadnje uredil 55 : 31.05.2009 ob 20:38.
Odgovorite s citatom
Staro 18.05.2009, 12:45
Darci Uporabnik Darci ni prijavljen
Novinec
Privzeto Podarim mucko

Pozdravljeni,

Podarim muco po imenu Tacka, staro 8 mesecev, črno-bela, dolgo dlaka, je stelirizirana, cepljena proti mačjemu ajcu, bolham in glistam.
Muca je čipirana in ima tudi potni list.
Je hišna, zato jo oddam izključno ljudem, ki jo bodo imeli v stanovanju ali hiši, sprehodi samo pod nadzorom.

Oddajam jo z veliko žalostjo, samo zaradi selitve v podnajemniško stanovanje, kjer mi ni dovoljeno imeti nobene živali.

Če se najde kdo, ki bi bil pripravljen skrbeti za mucko naj me kontaktira: darja.t@gmail.com
Pripete slike
Tip dokumenta: jpg Tačka.jpg‎ (92,2 KB, 55 ogledov)
Tip dokumenta: jpg Slika 002.jpg‎ (87,3 KB, 35 ogledov)
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2009, 14:39
55 Uporabnik 55 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 109

V Lj. na Zaloški 29 (sklop očesna klinika in psihiatrija, za oddelkom motenj hranjenja),
se visoko na drevesu nahaja in oglaša večja rdeča papiga, (npr. velikosti kot kongo papiga), mogoče je malo bela po glavi in ima krajši modrikasto-črn rep. Ker je visoko na drevesu nisem videla za katero vrsto papige gre.
Če jo pogrešate oz imate iddejo kako jo uloviti in rešiti prosim pokličite na 040 506837.
Staro 13.06.2009, 22:59
Gargamel1 Uporabnik Gargamel1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 61
Exclamation Izgubljen muc kali - ŠiŠka (lj), vodnikova ulica

IZGUBLJEN MUC KALI - ŠIŠKA (LJ), VODNIKOVA ULICA

Dne 12.6.09 se je v Šiški na Vodnikovi ul. 8, izgubil muc Kali.

Je srebrn tigerček, star eno leto, je kastriran in označen z mikročipom (št čipa: 705060002107934).

Zunanje okolje mu ni poznano, zato obstaja velika verjetnost, da se je nekje skril. Kali je sicer vajen ljudi oz. ga ni strah, zato tudi obstaja verjetnost, da se je zatekel k ljudem.

Lepo prosimo vse, ki bi imeli kakršno koli info o Kaliju, da pokličejo na tel: 051/362-333 - Mojca.

Hvala vsem!

Značke
domače, hrtji, hrtom, izgubil, krysarikov, maček, muc, mucka, oddam, oglasi, podarim, pomagajmo, praških, prodam, rejci, slovenije, stiski, svet, živalice

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:11.