Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Živalski svet

Živalski svet za ljubitelje vseh živalic, nasveti, slike, domači ljubimčki ...

Orodja za teme
Staro 04.04.2011, 09:54
mikinyo Uporabnik mikinyo ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2011
Sporočila: 1
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

helow a ve gdo slucajno za kaki box za vecje pse za domu,bi nujno rabo ce gdo nea rabi vec!
Staro 18.05.2011, 21:55
jkarlin Uporabnik jkarlin ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 4
Smile Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

NEMŠKI BOKSER

Poglejte si slike 5 tednov starih bokserčkov.
Vabljeni k ogledu slik in obisku v živo!
Za več informacij pa lahko pokličete na 041/570-856.

Janez Karlin, Škofja Loka
http://www.bokserji.si/
Staro 30.05.2011, 13:59
tyronica Uporabnik tyronica ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2011
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Naša Daja je 26.4 skotila 11 mladičkov bernardincev (5 samic in 6 samčkov). Mladički bodo z rodovnikom, cepljeni, čipirani in večkrat razglisteni.
Nekaj mladičkov je še na voljo!
Več informacij in slik na: http://www.tyronica.si ali po mailu jana@tyronica.si ali na tlf. 041/805-367.

Nekaj slik:

Staro 05.07.2011, 11:14
Rocky365 Uporabnik Rocky365 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Rocky365
Član od: Apr 2007
Naslov: Poljanska dolina
Sporočila: 53

Dne 2.7.2011 se je na območju Gorenje vasi/Poljan nad Škofjo Loko izgubil mešanček, srednje rasti, zlatorjave barve s kovinsko ovratnico, star 8 mesecev, ki sliši na ime Tori. Pes je čipiran. Če ga je kdo videl, naj prosim pokliče na številko 031-675-494
Pa še slikca:

Nazadnje uredil Rocky365 : 05.07.2011 ob 11:42.
Staro 17.07.2011, 23:41
evaanzelak Uporabnik evaanzelak ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2011

Mucek Medi, star okoli sedem tednov, išče nov dom, saj pri zdajšnjih lastnikih nikakor ne more ostati. Je zelo razigran, prijazen, radoveden, željan človekove bližine in nasploh nadvse prijeten. V primeru, da novega lastnika ne bo našel, bo njegova prihodnost precej temna. V najboljšem primeru bo pristal v zavetišču, vendar pa tudi tam njegovo nadaljnje življenje ne bi bilo zagotovljeno, ko bi se mu tam iztekel 30-dnevni limit za posvojitev.

Staro 27.09.2011, 09:56
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Včeraj popoldne, malo pred 18 uro je bil na parkirišču na planini Blato vidno utrujen in zbegan pes, ki je taval s parkirišča nazaj po cesti kakšnih 100 m in potem spet nazaj, ter polegal po cesti. Odrezala sva dno plastenke za vodo in mu dala piti, posodica je bila sicer nekoliko premajhna, vendar je vseeno nekaj popil.

Po mojem laičnem mnenju (nisem poznavalka pasem) je bil border collie (mejni ovčar), belo-črn, dolgodlak, srednje velikosti. Nosil je rdečo oprtnico. Povsem približati se mu nisem mogla, ker se je umikal.

Upam, da ga ni kdo pripeljal tja in ga zapustil (ker je tekal za odhajajočimi avtomobili). Verjetno se je izgubil, če poznate koga, ki ga pogreša, mu prosim sporočite, kje je bil opažen.
Staro 14.10.2011, 11:02
Smeti Uporabnik Smeti ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2011
Privzeto Kužek išče dom

Lep pozdrav vsem!

K nam se je v nedeljo zatekel mlad, prijazen psiček, star približno pol leta.
Zdi se, kot da so ga vrgli iz avta, domov pa ga je pripeljala naša psička. Ni čipiran, smo preverili, dali oglase na radio, pa ga nihče ne pogreša.

Očitno si ljudje v nekem zanosu omislijo psa, nato pa vidijo, da je to vendarle odgovornost in tako se revež, nič kriv, znajde na cesti, v nemilosti, prepuščen sreči oz. nesreči.

Verjamem, da je še kje kdo, ki bi ga pripravljen posvojiti, ga imeti rad in vzeti za svojega pasjega sopotnika.

Je igriv, vendarle pa se mi zdi, da je na trenutke tako zelo žalosten, kot da da bi bil zamišljen, kakšna bo njegova prihodnost ... Mi vsi (naša kužika, mačke - že zato, ker se tako ali tako težko prilagajajo spremembam in se delajo glavne ) držimo pesti, da ga posvoji nekdo, ki ima srce na pravem mestu in si želi prijatelja ...

Slike:

https://picasaweb.google.com/1068969...Jj_x-XdvLPUzQE

Pokličete me lahko na telefon:
041 382 777

Pasji pozdrav!
Staro 08.01.2012, 13:27
Kućni ljubimci Uporabnik Kućni ljubimci ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2011
Sporočila: 2

Lepo fotografije
Staro 05.05.2013, 14:52
azrael Uporabnik azrael ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce azrael
Član od: Aug 2006
Sporočila: 32

NEMŠKI BOKSERJI ZA ODDAJO V JUNIJU

Rodovnik: http://www.altervita.net/vzreja/b_le..._leglo_ped.php

OČE: Da Vinci de Aaron del Tajo
MATI: Beatrice Beowulf

rezervacije na: maja.jakobic@gmail.com
Staro 25.07.2013, 00:10
miki777 Uporabnik miki777 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2013
Sporočila: 2

Pogrešam ORANŽNEGA dolgodlakega čipiranega muca Mikija,
mešanček med Maine Coon in perzijsko, kastriran, odtujen 17.06.2013
Tel.: 070704065

Značke
domače, hrtji, hrtom, izgubil, krysarikov, maček, muc, mucka, oddam, oglasi, podarim, pomagajmo, praških, prodam, rejci, slovenije, stiski, svet, živalice

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:10.