Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.02.2009, 14:38
jaznanetu Uporabnik jaznanetu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce jaznanetu
Član od: Feb 2009
Sporočila: 279
Privzeto

Zakaj na siol tv plus ni možno surfati po internetu in gledati e-mailov?
Ali bo to sploh kdaj mogoče?
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2009, 14:46
1simon1 Uporabnik 1simon1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 15
Privzeto Re: Posiljevanje s SIOL TV +

Se že pospešeno dela na tem..... To je naslednja stvar za možnostjo spreminjanja vrstnega reda kanalov
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2009, 19:53
matejdro Uporabnik matejdro ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 335

In izdana bo leta... 2012 je še verjetno prehitro, ne?
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2009, 21:08
maks Uporabnik maks ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 177

Ne vem. če sem v življenju kakšno stvar preklel večkrat kakor ta plus. O NE nastavljanju programov sploh ne bi govoril, saj sem že velikokrat. Pa ni samo v tem problem. Dejstvo je, da je plus funkcionalno totalno v riti. Priti v programe je prava umetnost, da ne rečem tombola. Po petkrat in več mi najprej izpiše: "Storitev Siol trenutno ni............." ali pa: "Počakajte trenutek, nalagam" in po nalaganju zopet: Storitev siol............ itd. Prav zabavno!!!!!! O prekinjanju med gledanjem, ko se ti nenadoma pojavi znani: "Storitev Siol ..... " kockanju............. sploh ne bi govoril. Neverjetno! In vse to ni zastonj. To čudo pošteno plačujem. .Klical sem dežurnega operaterja, ki me je prepričeval, da mi ne dela komunikator. Čudno!!! Dokler je bil v uporabi stari vmesnik, se mi to ni nikoli dogajalo oziroma mi je komunikator delal, sedaj, ko je v uporabi veleplus, pa nenadoma ne dela več.
V kolikor se kaj ne bo korenito spremenilo, bom po preteku pogodbe odšel. In potem ADIJO Siol. In ne bom edini!
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 09:21
Imhotep Uporabnik Imhotep ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 40

A ni zanimivo, da v "+" tudi komentarjev v novicah ne vidiš?
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 12:37
roor Uporabnik roor ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Naslov: Prekmurje
Sporočila: 103
Angry Re: Posiljevanje s SIOL TV +

Citat:
Objavil-a maks Prikaži sporočila
....
V kolikor se kaj ne bo korenito spremenilo, bom po preteku pogodbe odšel...
A ni slučajno siol "prelomil" pogedbe s tem, ko nam je izklopil storitev, za katero smo sklenili pogodbo?
V splošnih pogojih, ki so pripeti pogodbi, se omenja le sioltv, če pa odpreš servisno stran, pa je govora o SiolTV plus. Torej ne gre za isto storitev (dejansko ne..)..
Bi se spodobilo, da nam omogočijo standarden vmesnik do preteka pogodbe, oz. da nam omogočijo BREZPLAČNO predčasno menjavo ponudnika.

Ali?
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 17:40
ursa Uporabnik ursa ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 95

Citat:
Objavil-a roor Prikaži sporočila
A ni slučajno siol "prelomil" pogedbe s tem, ko nam je izklopil storitev, za katero smo sklenili pogodbo?
V splošnih pogojih, ki so pripeti pogodbi, se omenja le sioltv, če pa odpreš servisno stran, pa je govora o SiolTV plus. Torej ne gre za isto storitev (dejansko ne..)..
Bi se spodobilo, da nam omogočijo standarden vmesnik do preteka pogodbe, oz. da nam omogočijo BREZPLAČNO predčasno menjavo ponudnika.

Ali?
Se popolnoma strinjam.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2009, 20:57
johan183 Uporabnik johan183 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 5

Pa se eno stvar sem opazil, na dolocenih kanalih nastavljanje glasnosti sploh ne dela, kanal ima svojo fiksno glasnost, ki jo lahko potem urejas z daljincem od tvja. Vsseno je ce je cisto potiho ali totalno na glas... Katafakinstrofa.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
posiljevanje, programov, red, siol, vmesnik, vrstni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:45.