Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 20.09.2008, 14:04
MarcelD Uporabnik MarcelD ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 3
Privzeto Mlada sodelavka

Pozdrav vsem!

Bom malo daljši, ker tega na kratko ne znam povedati.

Pred pol leta sem bil nekaj dni službeno v tujini skupaj s precej mlajšo sodelavko. Prej je praktično nisem poznal, ker je nova in dela na drugi lokaciji.

Bilo je prijetno. Precej časa sva se vozila, ni komentirala mojih prehitevanj, zanimale so jo elektronske igračke kot naprimer navigacija (moja žena nad obojim zavija z očmi). Ko enkrat v hotelu niso našli dveh prostih sob, se je takoj strinjala, da lahko spliva v isti sobi. No, potem je receptor vendarle našel še eno sobo.

Menda ima fanta, čeprav nisem nikoli slišal, da bi jo poklical. Jaz sem ji seveda povedal, da sem poročen in imam dva otroka.

Pogovarjala sva se običajne reči in na veliko stvari gledava podobno. O bolj osebnih temah nisva govorila, nisem ji jamral o kakšnih svojih težavah doma.

Od takrat se vidiva ali slišiva službeno parkrat na mesec, ko se pozdraviva in izmenjava par besed. Včasih si izmenjava tudi kakšen služben mail. Ne morem si kaj, de se ne bi že dolgo vnaprej veselil tega, da pridem mimo njene pisarne in mi pomaha izza svoje mize... In potem je velikokrat zmedena na svoj simpatični način, jaz pa tudi. Ne vem, mogoče pa je vedno taka.

Svojo ženo spoštujem in jo imam rad, vendar se o nekaterih stvareh ne moreva dogovoriti in se za moj okus preveč kregava. Ona naprimer verjetno zaradi izkušenj iz otroštva ne verjame v prijaznost. Vedno misli, da je nekaj zadaj.
Dekle iz službe pa je seveda drugačno - med študijem je šla na tečaj nekega jezika, "ker je bila rektorica prijazna".

Sem že enkrat ločen, prva žena me je med drugim tudi varala.

Skratka, dekleta ne morem pozabiti. Stikov z njo zaradi službe ne morem povsem prekiniti. Ne vem, kaj si misli ona. Razmišljam, da bi jo povabil na kavo in jo vprašal. Če se mi bo smejala, mi bo potem mogoče lažje... Bom vsaj vedel, da je to le kriza srednjih let in si vse domišljam.

Ali pa zamenjati službo, ker tako ne morem več. Vendar služb ni kot gob po dežju...

Hvala za vaša mnenja!
Staro 20.09.2008, 14:32
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547
Privzeto Re: Mlada sodelavka

Verjetno sam veš, da je zelo malo možnosti, da bi precej mlajša sodelavka hotela še kaj drugega od tebe (z ženo in dvema otrokoma) kot prijazen pogovor in kakšno šaljivost na malici.
Mogoče pa tudi. Če imaš dovolj poguma, je najlažja pot, da jo preprosto vprašaš
Staro 20.09.2008, 19:11
ylona Uporabnik ylona ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ylona
Sporočila: 26

Živio MarcelD!

Mogoče se motim,vendar imam občutek,da imaš že vnaprej slabo vest,zaradi tega,
kar nameravaš,prav tako veš,da je to nepošteno do tvoje žene in otrok,pa tudi zaradi
službe je bolje,da ne pride do te afere.Ker po moje,se bo zelo težko razvilo v kaj več.

Praviš,da svojo ženo spoštuješ in jo imaš rad,no,potem mislim,da je tvoja naloga,da
jo pripraviš do tega,da bo spet verjela v prijaznost in poštenost.Če jo boš prevaral in ponižal,pomisli,kako bo potem z njo?!

In ne pozabi:tvoja mlada sodelavka nima kaj izgubit,ti pa ogromno!
Verjetno si nisi želel takšnega odgovora,takšno je pač moje mnenje.Mogoče se motim.

Želim ti,da bi se pravilno odločil,ker bo to vplivalo na veliko ljudi okrog tebe.
Staro 20.09.2008, 22:24
Irina Uporabnik Irina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Irina
Član od: Feb 2007
Sporočila: 2.292

Citat:
Objavil-a MarcelD Prikaži sporočila
Ali pa zamenjati službo, ker tako ne morem več. Vendar služb ni kot gob po dežju...

Hvala za vaša mnenja!
Bo kar držalo, da služb ni kot gob. A glej, drugo službo prej ali slej najdeš, boš novo družino tudi iskal po oglasih in kam boš pospravil sedanjo?

Samo zato, ker bi očitno mlado dekle bilo voljno za malo avanturo, boš razdrl kar sta z ženo ustvarila? Mogoče sploh nisi vreden, da imaš nekje dom, otroka in ženo.

Namesto zamenjave službe, pospravi podstrešje, bodi vesel, da te otroka in draga, tako sitnobo prenašajo in se ne igraj z ognjem.

Si se kdaj vprašal s čim se odstranijo madeži s tvoje srajce ali hlač, toliko o navigacijiskih napravah v avtu in zanimanju tvoje žene zanje.
Staro 21.09.2008, 10:28
Novinec

Saj nisem rekel, da bom kam šel ali da bom koga prevaral. Čeprav je na nek način varanje že to, da nam je nekdo drug všeč.
Pa je kdo, ki mu v 10 letih zakona ni bil kdo drug vsaj za trenutek všeč in ni pomislil, kako bi bilo, če...

Kar se pa madežev na srajci in navigacije tiče:
a) Najlaže je reči moški-so-prasci-ženske-so-žrtve, vendar življenje hvalabogu ni črnobelo.
b) Elektronske igračke so bile mišljene le kot primer.
b) Prosim razložite, kako gre to skupaj: navigacija je nepotrebna, na zemljevid ne bom gledala, nočem, da se izgubimo, hočem se pripeljati točno pred hotel in potem najti še galerijo na drugi strani mesta.

Hočem samo na nek način razčistiti situacijo, lahko pa rečete temu tudi podstrešje. Saj je vse tam, a ne?
Staro 21.09.2008, 10:33
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037

zakaj imam občutek, da s to navigacijo hočeš samo za nas (in zase) najti izgovore, zakaj tvoja žena ni ok?
Staro 21.09.2008, 13:17
Novinec

Ne razumemo se.
Vsi smo taki kot smo in smo OK. Vsak človek je svoj svet. Še tam so mu včasih stvari nerazumljive, še bolj pa mu je lahko nerazumljiv svet koga drugega.
In se vse skupaj tako zakomplicira. Samo to sem hotel povedati.
Staro 21.09.2008, 16:37
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547

Meni se zdi čisto normalno, da ti je še kdo drug všeč, poleg tvoje žene seveda. Saj nisi slep, gluh in brez možgana. Od tu naprej se pa potem odločaš, ali se splača nadaljevat s tem ali pa gre samo za kratkotrajno crkljanje domišljije kako bi bilo če bi pa kaj bi... Meni se to zdi trening domišljije in fantaziranja, povsem običajno.
Staro 22.09.2008, 07:11
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137

Ni ravno rožnata situacija.....je pa vsekakor zelo zanimiva....
Iz napisanega sklepam, da bi podzavestno rad nekaj "več" od te sodelavke....
Preden karkoli storiš, se prepričaj kakšna oseba je, da ne boš imel kasneje težav....
Če bo punca za, se mirno pozabavaj, konec koncev nikoli ne veš, kaj počne tvoja žena....
Staro 22.09.2008, 07:59
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Problem je tvoj zakon. Začni razmišljati o njem, o luštnih sodelavkah in playboyebih zajčicah pa le takrat, ko imaš privatnih 5 minut.

Značke
mlada, sodelavka

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
mlada šola svobodnih umetnosti misswho Izobraževanje in šola 2 03.06.2008 12:05
Greha vredna sodelavka Selenna Ljubezen in spolnost 58 29.02.2008 11:50
Sodelavka mi gre močno na živce Soleil Zdravje 58 21.06.2007 07:49
Slovenska mlada reprezentanca (U-21) dadod Šport 2 16.08.2006 20:06

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:40.