Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 28.01.2007, 19:38
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto "Svinganje" (z ali brez alkohola...)

Ocitno se bom morala sprijaznit z oznako, ki sem jo dobila (moralna, nacelna pa se kaj)... me je nekaj namrec kar malo presenetilo.

Z bratkom sem se oni dan odpravila ven, takole ene par spilckov bi odigrala, malo popila in lepo nazaj domov, ko naju bi vrgli ven (v nasih krajih se vse zgodaj zapira ). Pa sva naletela na en par mojih let, turista. Pustimo vse ostalo (da ohranim "svetniski", zgoraj navedeni status I have a reputation to keep) , ampak najbolj trapasto sem se pocutila, ko sem (ocitno najbolj trezna) njemu skusala dat vedet, da meni ni kul, ce me skusa zalizovat, ko je njegova punca 2m stran... tip me gleda kot tele v nova vrata, in ko sem se obrnila, mi je bilo jasno zakaj... ker je ona ta cas obdelovala brata. Vprasanje, ali je bilo na sreco ali na nesreco, da sta v tistem padla v fontano ocitno je bilo strastno.

V glavnem: kaj vi mislite? Ste za tako svinganje?
Kaj pa treznost vs. alkoholiziranost? Recimo, da (na primer, ta par) tega ne bi pocela trezna. Pijan res naredis marsikaj (ali pa tudi ne), ampak je alkohol opravicilo? Ne samo do drugih, do sebe, recimo?

Da mi ne bo treba se komu pojasnit (glede na #2) : "svingala" bi/ne bi onadva. Mogoce je svinganje malo neustrezen izraz, ampak kolikor sem seznanjena, to ne pomeni nujno dveh parov, ki se "zamenjata", ampak tudi na primer tako menjavanje, o katerem pisem jaz - par gre skupaj ven in vsak najde drugega.

Nazadnje uredil Lencka : 28.01.2007 ob 20:45.
Staro 28.01.2007, 20:29
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690
Privzeto Re: "Svinganje" (z ali brez alkohola...)

svinganje z alkoholom, brez alkohola, pod alkoholom na alkoholu zame ne pride v poštev.....:D..sicer pa...me nekaj drugega zanima....kako zgleda svinganje z bratom:D:D:Domg Lenčka...(you dont have a reputation anymore):D

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 28.01.2007, 20:31
Mojster

Ah ne, tole z bratom ne gre tako, jezus! on je bil tisti, s katerim sem sla ven, "svingala" bi/ne bi onadva.
Prosim, tole pri meni pa niti za salo ni primerno! Madona, no!
Staro 28.01.2007, 20:35
Obsedenec

kaj je pa brat rekel na tnastalo situacijo?

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 28.01.2007, 20:38
Mojster

Mislim, da se ga je fontana streznila... en mal je bil sokiran, branil se pa ni, kolikor sem videla. Je pa rekel, naj ne recem nic, ko je ves moker prisel iz fontane. Pa nisem, ni moja stvar, hahaha.
Staro 28.01.2007, 20:40
Obsedenec

aha:D....no men osebno ne sede ta zadeva...ampak vsakmu svoje....tule blizu mene sta dva para svingala kakšne dve leti....en zakon je šel zarad tega narazen:D....očitno se niso vredu zmenili prej...naj delajo kar hočejo, zame ni no

Staro 28.01.2007, 20:44
MsExtra Uporabnik MsExtra ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 4
Smile Re: "Svinganje" (z ali brez alkohola...)

Tole je znal bit pa zelo zanimivo, če pa ne že to, potem pa noro smešno :D . Da bi se meni to z mojo sestro zgodl bi umrl od smeha. Ne ne, al bi se ga pa rajši, kar sam ubil (z alkoholom mislm), pa bi samo z distance opazoval, da se še meni ne bi kaj zgodlo...
Staro 28.01.2007, 20:46
Mojster

Ce je sel en zakon, je se ok. :-)
Staro 28.01.2007, 20:49
Mojster

Citat:
Objavil-a MsExtra Prikaži sporočila
Tole je znal bit pa zelo zanimivo, če pa ne že to, potem pa noro smešno :D . Da bi se meni to z mojo sestro zgodl bi umrl od smeha. Ne ne, al bi se ga pa rajši, kar sam ubil (z alkoholom mislm), pa bi samo z distance opazoval, da se še meni ne bi kaj zgodlo...
Ej... kaj naj bi z distance opazovala... jst sem pa mladcu ob/.../ meni neki tezila, da ni ok... al sem mona
Mislim, meni je blo to, kaj brat dela, cist "naj, kar ce, polnoleten je", ampak onadva sta me mal sokirala... sej pravim, da me je najbolj vrglo, ko sem vidla, zakaj mene tisti tip tko gleda, kot da sem malo nora... jaz sem se sla pa neko "ne naredi drugi punci tega, kar noces, da bi katera naredila tebi"

Nazadnje uredil Lencka : 28.01.2007 ob 21:21.
Staro 29.01.2007, 09:14
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Jaz sem racionalna dusa in se ne morem znebit obcutka, da svingerji vzamejo partnerja ven za vsak slucaj, ce pac nicesar ne dobijo. Hoditi ven s clovekom ki je ze v naprej obsojen, da je `the worst that can happen this night' se mi zdi pa neapetitlih, se manj pa tudi sam biti tak clovek. Zato zase v tem ne vidim nikakrsne zabave.

Značke
alkohola, svinganje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja, kje dobiti, kupiti, dogodki ... ozayrus Gastronomija 132 18.08.2016 06:34
zveza brez custev veska Ljubezen in spolnost 98 28.02.2009 17:42
Veza brez seksa Nodika Ljubezen in spolnost 122 17.03.2007 11:39
Neplodni Pari Ostajajo Brez Otrok društvo živa Zdravje 68 15.06.2006 12:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:57.