Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 14.08.2006, 14:34
fancy Uporabnik fancy ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fancy
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Kuba

Citat:
Objavil-a PoisonIvy
jaz sem plavala nad enim skatom, ful velikim (sem pozabla kako se jim že reče.....mantra al nekej takega).
morskih psov ni blo videt

čudežni, pošljem!
Manta Bršljanka, Manta
Staro 14.08.2006, 15:16
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a PoisonIvy
jaz sem plavala nad enim skatom, ful velikim (sem pozabla kako se jim že reče.....mantra al nekej takega).
morskih psov ni blo videt

čudežni, pošljem!
omg, manta!!! to je pa men taka nagravzna zvau:D:D po moje bi raj z morskim psom plavala
aja, drgac pa ajvi, smo si premislili glede kube in gremo zdej raj u mehiko...na kubo pa nasledn let, ko bo castro cil in zdrav
Staro 16.08.2006, 10:02
PoisonIvy Uporabnik PoisonIvy ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce PoisonIvy
Član od: Feb 2003
Sporočila: 17.142

cool bejba

upam da boš maximalno uživala kjerkol boš
Staro 24.08.2006, 22:24
makik Uporabnik makik ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2005
Sporočila: 5

ojla!
Mene pa zanima, če je mogoče kdo kaj slišal kakšno je kaj stanje na Kub i! Nič kaj nisem zasledila, sam če je mogoče kateremu kaj prišlo na uho, bo vsaka informacija dobrodošla!!!!
S fantom sva kupla karto in greva konec novembra, v začetku decembra.
Se ža tko veselim!
Poisonlvy super si ti to poročala, bo zlo prav pršlo, mam že Lonely Planet, pa me zanima kaj si največ uporabljala v njem, katere informacije? Al kr vse! Podatki iz leta 2004 po moje niso več ažurni??!! al pa?
Staro 26.09.2006, 10:42
metuljček Uporabnik metuljček ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1

Oj!

Ker potujem na kubo čez 3 dni me zanima še par informacij. Še posebej zate mam vprašanje POISONLVY. Sm prebrala, da si šla plavat z delfini in ker je to tud moja največja želja mi plis mal opiš kako je kej blo pa kam si to šla k sm slišala da sta 2 varianti. Al greš v delfinarij al pa na izlet s katamaranom. Kaj si šla ti? Kolk časa plavaš z delfini?Vse mi povej k ful komej čakam.
Pa kaj si je na kubi dobr ogledat? Aja pa a je mogoče kdo kupoval cigare? Kje se jih splača kupt pa da niso slabe?
Lp, P.
Staro 06.10.2006, 08:40
Obsedenec

makik lonely planet je ok za večino inforamcij ni pa nujno da je ažuren, tko da preden gresta, prečekiraj na netu kako je z denarjem, kako menjajo, kok provizije jemlejo itd.... tut ni nujno da bodo še obstajale vse case particulares pa tiste domače gostilne, ker to skos zaprajo pa odpirajo nove.....

metuljček ful mi je hudo, prepozn sm vidla tvoj OS, upam da si šla plavat z delfini, sej ni težko najdt!
Staro 28.12.2006, 18:32
Maja&Klemen Uporabnik Maja&Klemen ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Privzeto Kuba 2007

Čav!

Midva pa imava namen it na Kubo konec januarja ali začetek februarja in sicer za 21 dni. Ker vsi priporočajo, da naj bi skupaj potovali štirje (rent-a-car, Casa particulare), nama pa sta prijatelja odpovedala, me zanima, če je kje kdo, ki ima namen potovati tja v istem času.

maja.bolha@gmail.com
Staro 30.12.2006, 11:05
amaze646 Uporabnik amaze646 ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce amaze646
Član od: Dec 2001
Naslov: Itq ne ves kje je to.
Sporočila: 10.558

Zrajcal ste me:P:P:P:P

Tud js sm Cuba freak in mi je ze od nekdaj to ena najbolj privlačnih dezel. Samo taktat ko bom jaz tam Castra ne bo vec
Staro 15.01.2007, 22:02
mijenko Uporabnik mijenko ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Privzeto Rent-a-car na Kubi

Februrja se odpravljam na Kubo. Za 14 dni bi rad najel avto. Iščem dober naslov/link za rent-a-car: Rad bi opravil rezervacijo pred odhodom tja. Pa da ne bi bilo predrago je tudi pomembno.
Staro 16.01.2007, 11:46
Obsedenec
Privzeto Re: Rent-a-car na Kubi

Citat:
Objavil-a mijenko
Februrja se odpravljam na Kubo. Za 14 dni bi rad najel avto. Iščem dober naslov/link za rent-a-car: Rad bi opravil rezervacijo pred odhodom tja. Pa da ne bi bilo predrago je tudi pomembno.
jaz sem bila lani fenruarja na kubi in sem avto rentala kar preko slovenske agencije (Aviatic d.o.o.) - prišlo me je ceneje kot če bi rezervirala direktno! vprašaj za cene tudi tam, mogoče boš tudi ti prišel bolje skozi!

Vožnja na Kubi ni problematična, ker imajo sesute kripe in vozijo počasi, problem je edino to da NIKJER ni nobene table ... niti pri izhodih iz avtoceste ne....tako da se ti naprimer zgodi da prideš na eno strahotno zakomplicirano križišče velikih cest in se tudi sanja ne kam se moraš obrniti.....

tko da ti tut zemljevidi bore mal pomagajo, najboljše je sprašvati ljudi kam moraš it. ljudje so že itak navajeni tega, tako da ti pokažejo smer še preden jih sploh kaj vprašaš :-)

ogromno je tudi štoparjev, vendar jih raje ne pobiraj - naju sta dva oropala, ampak na srečo sta pobrala same neumnosti (lake za nohte itd) kar sva pač imela na zadnjem sedežu (saj kaj več si itak nobeden ne upa, ker se preveč bojijo policije).... domačini štoparje morajo pobirati (po zakonu) turisti pa ne - vsaj lani februarja je bilo tako.... ampak stvari se na kubi blazno hitro spreminjajo tako da vprašanje če to še velja....

svetujem si da si čimveč informacij prebereš na netu iz potopisov ljudi ki so bili pred kratkim na Kubi!

Značke
kuba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:23.