Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 03.05.2010, 20:23
dominika10 Uporabnik dominika10 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2010
Sporočila: 1
Privzeto Re: vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ...

hey vsem...
uglavnem mam en problem.... in namreč to je.... kupljeno mam karto za avstralijo in sicer od 2.6.2010 do 14.7.2010 za ceno 730 eurov.... res je cena zelo ugodna zato upam da bi jo kdo kupil od mene, ker namreč jaz ne morem potovati....
na airasia so mi rekli da se mi najbolj splača karto prodati nekomu, saj se ime lahko še vedno zamenja ali pa da karto prestavim za kakšen drug datum in destinacijo.... ampak meni bi najbolj ustrezalo da najdem nekoga, ki bi rad potoval namesto mene in bi mu karto enostavno prodala....
upam, da se bo našel kakšen kupec in bi mi rešil to zapleteno situacijo....
hvala že vnaprej vsem in nadejam se pozitivnih odgovorov....
pozdrav od Dominike
Staro 13.11.2010, 20:19
bogdan1 Uporabnik bogdan1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010
Privzeto Iščemo sopotnika/co, ki je vešč/a gospodinjstvu

Za daljše potovanje v novembru - z jadrnico preko Atlantika do Karibskih otokov potrebujemo avanturista/ko, ki je pripravljen/a ekipi 3x na dan postreči pester raznolik obrok. Kot plačilo obljubljamo nepozabno robinzonsko doživetje (hrana in nočitev sta vklučeni). Več informacij na 051 789 081
Staro 17.11.2010, 23:33
piškotek Uporabnik piškotek ni prijavljen
Novinec
Privzeto volos

lp

mene zanima, kako bi se dalo najceneje priti v grčijo, v mesto volos. Mogoče nekam najprej z vlakom, in nato prestop?

znajti v grčiji se je menda grozno, ni prav velik znakov spremenjenih v latinico, sem slišal.

hvala
Staro 26.11.2010, 20:54
BUČKAA Uporabnik BUČKAA ni prijavljen
Novinec
Privzeto SMUČANJE V FRANCIJI - 7 nočitev, 6 smučarskih kart = 100 EUR

Zdravo,

s fantom iščeva družbo vsaj dveh smučarjev (lahko tudi več) za smučanje v Franciji v terminu od 11.-18.12.2010.

LES ORRES
7 nočitev, 6 smučarskih kart
nastanitev 20 m od smučišča
sauna, bazen

VSE TO LE ZA 100 EUR od predpostavki, da smo v apartmaju vsaj 4.

Prevoz z avtom, stroški se delijo.

javite čim prej.

nancy
Staro 08.12.2010, 12:40
erzo Uporabnik erzo ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2010
Privzeto Ali kdo ve kateri prevozniki (avtobus)vozijo v Ukrajino

Ima kdo kakšno informacijo če oziroma ali kakšna avtobusna podjetja vozijo v Ukrajino?
Staro 06.02.2011, 08:14
Nana1 Uporabnik Nana1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 2
Question Prevoz MB do letališča Munchen 3.3.

Hey. zanima me, če gre kdo 3.3. do letališča do Munchena in nazaj 18. 3. . Midva greva ta datum pa rabimo kandidate za prevoz ( vsaj 6 vse skupaj).
Javite se, če je kdo zainteresiran.
Staro 24.02.2011, 15:04
zorba Uporabnik zorba ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Naslov: Nova Gorica
Sporočila: 8
Privzeto Re: volos

Citat:
Objavil-a piškotek Prikaži sporočila
lp

mene zanima, kako bi se dalo najceneje priti v grčijo, v mesto volos. Mogoče nekam najprej z vlakom, in nato prestop?

znajti v grčiji se je menda grozno, ni prav velik znakov spremenjenih v latinico, sem slišal.

hvala
Če ne znaš cirilice oz njihove pisave, se boš v grčiji težko znašel zato ti priporočam, da se naučiš njihovo pisavo. Kljub vsem težavam glede jezika, pa sem prepotoval celo celinsko Grčijo in celoten Peloponez. Kjer je volja je tudi pot.
Staro 28.04.2011, 22:22
traunikMIC Uporabnik traunikMIC ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2011
Privzeto Potovanje po vzhodu ZDA

Živjo!

S kolegom načrtujeva potovanje po SV ZDA (t.j. New York, Philadelphia, Washington, Cleveland, Chicago, Traunik , Toronto, Boston,...) v juliju 2011. Zanima naju, če še kdo načrtuje podobno pot ali del poti? Super bi bilo, da bi si lahko delili stroške poti (rent a car), nastanitve, itd... Če je kdo zainteresiran naj mi piše na mail: sebenik@hotmail.com

The more, the marrier!!! )

Miha
Staro 08.05.2011, 17:57
Popotnica11 Uporabnik Popotnica11 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2011
Privzeto dopust Julij 2011

Živjo,

iščem sopotnico/ka za 14-dnevni dopust po karibskih otokih ali dopus v srednje/južni ameriki. Timing: JULIJ 2011.

V kolikor si zainteresiran/a me pokliči na: 051/355-222.

Andreja
Staro 17.05.2011, 12:53
antonio_c Uporabnik antonio_c ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2011
Privzeto Izkušnje z LHBC Marketingom?

Pozdravljeni,

ima kdo izkušnje z agencijo LHBC Marketing, ki promovira najem apartmajev kluba R.C.I.?

Hvala za odgovor

lp, antonio

Značke
iran, iščem, kompas, narava, nasveti, obramba, offroad, opozorila, popotnike, potopisi, psi, raid, razočaranje, rekreacija, sopotnik, sopotnike, tajska, vprašanja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja: iščem, kje se kupi, ima kdo, pozna kdo ... Sebbi Prosti čas in igre 141 09.03.2013 11:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:45.