Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.09.2006, 16:17
mzabret Uporabnik mzabret ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 10
Angry SiOL TV ne dela pa da se je***

No, da predstavim še mojo zgodbo, ki naj omenim, da je enaka skoraj vsem kar sem jih prebral. TRIO paket sem naročil 15 julija, ko je prišla ven akcija da je 3 mesece zastonj. No, danes sem po neizmernih mukah dobil amino paket, ves vesel končno priklopim na TV in glej hudiča: ne dela. Najprej se mi sploh ni hotel ne sinhronizirati, ne nič, potem mi je marjan na helpdesku updajtal firmware na modemu in po ene pol ure, je amino začel delati, a le do te mere, da vidim kaj je v meniju, katere programe bi lahko gledal, vendar je tako v sliki, kot v zvoku popolna tema.

Spet podana prijava na telekom, vendar vem da spet ne bo nič rešeno, saj se bo v najbljšem primeru spet izgubil nalog ipd. No, tako sem se odločil (ker itq ne bo nič narejeno), da bom stvar podal tržni inšpekciji, skupaj s prijatelji bomo šli do odvetnika ter stvar podali naprej.

Tako siol kot telekom sta mi neumorno zatrdila da bo to vse možno, zato mi je siol vestno pošiljal račune ter seveda pridno računal polni paket, s tem da sem lahko dobre 3 mesece uporabljal samo internet (ta je recimo delal vredu), a sedaj, ko je modemu updajtan firmware, se prekinja povezavo čisto naključno.

Bojim se večera, ko bo centrala spet pod obremenitvijo in bom imel +150ms pinga na strežnikih, ter samo okoli 256kbs povezave.

Za***ano to ja, če vlečejo samo denar ter obljubljajo in prodajajo mačka v žaklju.

Če se bo kakemu operaterju zdelo vredno kaj pogledati in v mojih najlepših sanjah, celo kaj popraviti mu bom neskončno hvaležen ter mu plačam pivo in pico.

Žalostno je, da ko premičjujem ko sem bil na dialup volji sploh nisem imel takih problemov.. Žalostno. Zato razmišljam da bi šel kar nazaj, saj mi siol preprosto ne zagotavlja tistega kar plačujem.

p.s: moje up. ime je pa :mzabret.
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2006, 16:47
tomazz Uporabnik tomazz ni prijavljen
Super Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce tomazz
Član od: Feb 2003
Sporočila: 93
Privzeto Re: SiOL TV ne dela pa da se je***

Ko so ti selili priključek z ene na drugo centrale zaradi siol tv, so očtino naredili napako, kajti modem imaš povezan na 1Mb. Danes je pomoje že malo prepozno, da bi ti kdo to popravil na centrali, bomo probali urediti jutri.

Radijske postaje bi ti pa morale delati
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2006, 16:58
Novinec

Citat:
Objavil-a tomazz
Ko so ti selili priključek z ene na drugo centrale zaradi siol tv, so očtino naredili napako, kajti modem imaš povezan na 1Mb. Danes je pomoje že malo prepozno, da bi ti kdo to popravil na centrali, bomo probali urediti jutri.

Modem imam povezan na 1MB? Ampak moral bi biti na vsaj 8 Mb? Kajne? Torej morajo samo to narediti? Ker mi je drugače neki operater na helpdesku razlagal, da bodo prisli telekomovci in da bodo menjali kable tukaj po bajti, pa ne vem kaj še vse.

Boste uredili jutri, ali boste samo poskusili?

Lp, Martin.

EDIT: radio mi noben ne dela.

Nazadnje uredil mzabret : 18.09.2006 ob 17:02.
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2006, 19:21
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

Citat:
Objavil-a tomazz

radijske postaje še tistim ne delajo ki nam tv dela...
zadeva prav nesramno šumi :/
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2006, 23:05
Novinec

Joj, da bi vsaj šumelo bi bil napredek, ali da bi bil vsaj sneg na televiziji

Upam da mi jutri popravite to. Hvala in lahko noč!
Odgovorite s citatom
Staro 19.09.2006, 07:38
GregorS Uporabnik GregorS ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce GregorS
Član od: Apr 2005
Sporočila: 55

Prebral tvojo zgodovino klicev na 0801000 in včeraj so baje ugotovili, da ti gre max 2,5Mbps .
Oddaljen si 1900m od centrale.

Nazadnje uredil GregorS : 19.09.2006 ob 07:46.
Odgovorite s citatom
Staro 19.09.2006, 07:57
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a mzabret
No, da predstavim še mojo zgodbo, ki naj omenim, da je enaka skoraj vsem kar sem jih prebral. TRIO paket sem naročil 15 julija, ko je prišla ven akcija da je 3 mesece zastonj. No, danes sem po neizmernih mukah dobil amino paket, ves vesel končno priklopim na TV in glej hudiča: ne dela. Najprej se mi sploh ni hotel ne sinhronizirati, ne nič, potem mi je marjan na helpdesku updajtal firmware na modemu in po ene pol ure, je amino začel delati, a le do te mere, da vidim kaj je v meniju, katere programe bi lahko gledal, vendar je tako v sliki, kot v zvoku popolna tema.

Spet podana prijava na telekom, vendar vem da spet ne bo nič rešeno, saj se bo v najbljšem primeru spet izgubil nalog ipd. No, tako sem se odločil (ker itq ne bo nič narejeno), da bom stvar podal tržni inšpekciji, skupaj s prijatelji bomo šli do odvetnika ter stvar podali naprej.

Tako siol kot telekom sta mi neumorno zatrdila da bo to vse možno, zato mi je siol vestno pošiljal račune ter seveda pridno računal polni paket, s tem da sem lahko dobre 3 mesece uporabljal samo internet (ta je recimo delal vredu), a sedaj, ko je modemu updajtan firmware, se prekinja povezavo čisto naključno.

Bojim se večera, ko bo centrala spet pod obremenitvijo in bom imel +150ms pinga na strežnikih, ter samo okoli 256kbs povezave.

Za***ano to ja, če vlečejo samo denar ter obljubljajo in prodajajo mačka v žaklju.

Če se bo kakemu operaterju zdelo vredno kaj pogledati in v mojih najlepših sanjah, celo kaj popraviti mu bom neskončno hvaležen ter mu plačam pivo in pico.

Žalostno je, da ko premičjujem ko sem bil na dialup volji sploh nisem imel takih problemov.. Žalostno. Zato razmišljam da bi šel kar nazaj, saj mi siol preprosto ne zagotavlja tistega kar plačujem.

p.s: moje up. ime je pa :mzabret.
pri tebi bo problem nekje drugje. Kakor je že GregorS napisal oddaljen si zračne okoli 1,9 km in po kablu približno 2,5 km. Trenutno imaš maksimum na liniji okoli 2mb, tako da bo tukaj moral telekom še malo pogledat. Napaka je že od včeraj javljena na telekom, da preverijo parico oz. napeljavo.

lp,
storz

Nazadnje uredil storz : 19.09.2006 ob 08:00.
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2006, 03:37
Novinec

Hvala za prebiranje mojih klicev na 080 1000, vem da ste imeli veliko za brati. Kar se tiče tega, sem obupal, naročil sem Volja ADSL, tako bom vsaj vedel, zakaj mi pingira in ko bom klical na pmoč ne bom čakal na tehnično pomoč 15 minut. Saj nič ne rečem fantje in punce, ste zelo vredu, pomagate če le znate, vendar verjamem(o) da je vodstvo za odstrel.

Tako sem danes po 4ih dneh zopet online in ker bom kmalu spet odklopljen lahko rečem samo slovo siolu in upam da propade. Če/ko propade bomo vsi vedeli zakaj in takrat bo mislim da velik del internet populacije v sloveniji srečen.

Kar se pa tiče TV, bom pa naročil Lastovka TV ter tam gledal kanale ki si jih res želim. Res bo malo dražje, vendar kaj češ, ***at ga.

Kar se pa tiče Telekoma, se pa javno ve, da misli da drži boga za jajca s svojim monopolom, ko s svojim vedenjem in dejanji ščije po pravnomočnih odločbah, kjer bi se lahko stvari korenito spremenile.

Če bi bil Hitler še živ, SiOL in Telekom sigurno ne bi bila.

Srečno!

Lp, Martin.
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2006, 12:19
synopsis Uporabnik synopsis ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 24

Citat:
Če bi bil Hitler še živ, SiOL in Telekom sigurno ne bi bila...
...provider ampak koncentracijsko taborisce!
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2006, 13:31
1mb-lol Uporabnik 1mb-lol ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce 1mb-lol
Član od: Dec 2005
Sporočila: 28

Just LoL

Značke
dela, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:02.