Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.08.2010, 19:00
Hejaho Uporabnik Hejaho ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 270
Privzeto Re: Spremembe cen

Kaj zdej mislite da je tukaj v igri vrstni red in bodo najprej porihtal zvok pol pa sliko zaradi mojega teženja ? Pa to ne morš verjet ! Drgač sem ravno prej gledal film v HD sliki in dts zvokom ! Majka ! Aja prosim ne se jokat kolk cajta imam siol pa da jokam kao da mate vi prednost ker že prej jokate ! Namesto da bi skup držal se pa med sabo zajejbavamo,pa to ne morš verjet !
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 05:33
OOTBOXZY Uporabnik OOTBOXZY ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 98

Ljudje nehajte! Saj tudi Microsoftove Windowse kupujete, pa so od vekomaj na pol narejeni.
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 07:55
Pripravnik

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Malce off topic ampak tako kot je napisal krepki, 5.1 zvok je majhen problem.
Sicer mi pa lahko (Hejaho) pojasniš eno zadevo. A ob takem kodiranju in 5.1 zvokom bi bil zadovoljen ali bi raje najprej imel lepšo sliko, tekoče prestavljanje, hiter vmesnik...
Jaz sem raje za tole, pa čeprav s stereo zvokom. Pričakujem pa glede na vse blazne obljube, da se slika konkretno popravi...
Jest sem zato da se vse porihta,nisem vedu pa to da se bo (nikoli kot pravte in jest sem trot ker težim) reševalo po vrstnem redu, se prav če bodo zvok uštimal pol ne bodo dolgo cajta zaradi tega slike !
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 08:01
Pripravnik

Citat:
Objavil-a OOTBOXZY Prikaži sporočila
Ljudje nehajte! Saj tudi Microsoftove Windowse kupujete, pa so od vekomaj na pol narejeni.
Tako vsi naj bomo tiho in plačujemo 70 euvrov za divix sliko ,stereo zvok ob filmih,nepravilen format slike,zatikajoč sprejemnik itd... ps če sem zamenjal vrstni red težav se globoko opravičujem .
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 10:38
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.017

Več kot očitno je, da DO siola pride signal tudi s 5.1 zvokom, boljšo sliko, možnostjo izbire različnih podnapisov ali njihov izklop.
Vendar zaradi "daljšega dometa" njihovih storitev, vse oklestijo na nulo, da pač vsem zagotavljajo storitev, torej sliko. In dvomim da se bo kaj kmalu to spremenilo, če že nočejo ločit storitve na bakru in optiki, kaj šele da bi razlikovali naročnike na bakru.
Ravno to me je presenetilo na Telemachovi dvb-c, ko imaš te možnosti na taistih kanalih, ki jih Telemach dobi iz istega izvora, kot Siol. Ampak drugačna tehnologija in posledično drugačen končen izdelek.
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 11:20
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 659

telekomu je edino važen dobiček. za kvaliteto jim pa dol visi. in zaradi tega se nima smisla sekirati zaradi siola. če ti storitev ni všeč jo odjavi pa pejdi drugam. in tudi nima smisla čakati na siol da porihta te stvari.

če do danes odkar ponujajo iptv še osnovne stvari niso porihtali pol jih verjetno tudi v naslednjih desetih letih ne bojo porihtali.
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 11:21
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Zagorje ob Savi

Optika položena po blokih že kake 3 leta naročit se je pa še kar ne more. Za tako investicijo pa res rabiš začet zaračunavat digitalni dostop. Pa kolk je še kaj takih primerov po Sloveniji. Prav tako za vse tiste zgrešene investicije v Albaniji, BIH, itd., je tudi treba nekje dobit denar.

Aja pa še to me zanima. Bo slika mogoče sedaj kaj boljša na mpeg4 kodiranju po vseh teh objavah izboljšanja in nevem kakšnega zagotavljanja kvalitete storitve.

Upam pa vsaj, da ko obljubljate vse te tako hude posodobitve, da nebo tako kot je bilo nazadnje, ko pol leta ni delalo nič. Upam da boste tokrat zadevo dovolj stestirali.

Sicer pa ni tako slabo. Pri meni se zna zadeva še poceniti.

Podražitev :3€
HBO: 8€
3-8 = -5
5€ plusa

Nazadnje uredil Schime : 10.08.2010 ob 11:25.
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 13:03
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.017

Ja, pa štirje vrhunski kanali manj (ok, dejansko trije, ker cinemax2 je itak cinemax1+1 dan), da ne omenjam HBO digital, ter morje nanizank in filmov, ki so všteti v ceno. To je ena res odličnih storitev ki jih ponuja SiolTV (če vzamemo v zakup nekoliko slabšo sliko, ter zgolj stereo zvok).
Se pa tudi pri Telemachu pripravljajo na vklop storitve VOD, tako da upam, da bo to dosegljivo tudi preko dvb-c
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2010, 19:05
vbogolin Uporabnik vbogolin ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2010
Sporočila: 1

Najbolj me pa jezi, da SIOL ne dovoli da grem na AMIS, ker sem na optičnem kablu in so siolovci odgovorili na AMIS da ni proste "PARICE" in da AMIS mene ne more priključiti. To je nesramno izsiljevanje, ker me stem prisilijo da ostanem pri SIOL-u!!! Nočem več SIOL temveč AMIS!! In nikoli več lažnjivi in smrdljivi SIOL!
Odgovorite s citatom
Staro 11.08.2010, 09:02
SiOL Uporabnik SiOL ni prijavljen
SiOL
Prikazne slike uporabnika/ce SiOL
Sporočila: 137

Citat:
Objavil-a Hejaho Prikaži sporočila
G. Matjaž saj smo prej začeli na to temo in smo zašli ker nismo zadovoljeni z storitvami. Ker pravite da boste uvedli novosti in da morate zagotavljati kvalitetno storitev sem vas že vprašal zakaj na nobenemu kanalu nikoli ni mogoče dobit 5.1 zvoka,ker prav zato jaz niti slučajno ne bom plačeval HBO paketa.Vse ostale uporabnike pa prosim da ne skačete po meni zaradi moje zahteve.Torej škatla je taprava ,kabli so kot je treba in filmi so posneti v originalu 5.1. Razumem pač da televizijske hiše ne oddajajo tega zvoka, sam vse pa tudi ne ! HBO na nekaterih filmih oddaja 5.1 zakaj mi ne moramo tega dobiti in plačujemo siol storitve dovolj drago ?Lepo prosim za odgovor zakaj ,kdaj če sploh in prosim naj se ne glasi odgovor zaenkrat tega ne omogočamo.
V Telekomu Slovenije proučujemo možnost uvedbe zvoka 5.1, saj vemo, da so želje uporabnikov usmerjene v vse boljšo kakovost, pa tudi sledenje najnovejšim tehnologijam, ki jih ponuja trg zabave in filma.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cen, spremembe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Klimatske spremembe velika laž? Snif Svet 72 14.02.2012 17:30
Klimatske spremembe so mit DON KARLOS Znanost in okolje 37 14.08.2009 08:20
Programiranje spremembe programa bassoon SiOL TV 12 18.08.2007 19:24
Spremembe pokojninskega zakona Irina Slovenija 120 27.07.2007 13:52

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:19.