Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.02.2012, 22:49
mate007 Uporabnik mate007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 10
Privzeto povečava hitrosti interneta

Pozdravljeni!

Trenutno imam naročen TRIO 10M paket in priklopljene 3 TV. Ko imam vse TV priklopljene, mi internet deluje počasi, zato sem si mislil povečati hitrost. Veselo pokličem na SIOL informacije, vpašam, če je možno dvig hitrosti na 15 mega, počakam 3 minute, na kar mi gospa odgovori, da je možno, samo da je potem to novi paket, kateri lahko ima priklopljeno samo 1 TV.

Torej kako je možno, da lahko imam hitrost do 15 M in samo eno TV, če sem pri hitrosti 10 M lahko imel 3 TV in se mi je signal ob vklopu ene TV zmanšal za 3 mega?

Ali je to le spet kakšna poslavna fora siola?
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2012, 09:38
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 861
Privzeto Re: povečava hitrosti interneta

hehe, ta je pa dobra. Ali gospa ne razume lih vseh stvari ali pa je to kaka nova fora.
Jaz imam 15/5 in 2tv+1pc(vsi 4 kanali) zato ne vem zakaj ti nebi mogu imet, razen če je kaka fora, da centrala ne dopušča, čeprav....
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2012, 12:11
asterix Uporabnik asterix ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010
Sporočila: 77

Očtno te gospa v klicnem centru ni razumela kaj ti hočeš. Pokliči še enkrat tja in samo reči da bi imel 4 TV (ne da še boš kupil en STB) ampak, da ti naj samo odprejo pasovno širino za 4TV. Če te bo kaj spraševal kdo reč, da že imaš svoj STB in da rabiš samo večjo pasovno širino. Kolikor jaz vem je to brezplačno in ti bodo povečali pasovno širino (seveda je pogoj, da ti to dopušča linija).

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 07.02.2012, 07:35
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.384

Citat:
Objavil-a mate007 Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Trenutno imam naročen TRIO 10M paket in priklopljene 3 TV. Ko imam vse TV priklopljene, mi internet deluje počasi, zato sem si mislil povečati hitrost. Veselo pokličem na SIOL informacije, vpašam, če je možno dvig hitrosti na 15 mega, počakam 3 minute, na kar mi gospa odgovori, da je možno, samo da je potem to novi paket, kateri lahko ima priklopljeno samo 1 TV.

Torej kako je možno, da lahko imam hitrost do 15 M in samo eno TV, če sem pri hitrosti 10 M lahko imel 3 TV in se mi je signal ob vklopu ene TV zmanšal za 3 mega?

Ali je to le spet kakšna poslavna fora siola?
Prosim za uporabniško ime v ZSju, da preverim možnosti.

LP
Jure
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrosti, interneta, povečava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Pospešujemo Slovenijo Deflektor O storitvah 389 27.10.2011 17:15
vloga za zvišanje hitrosti interneta - ni odgovora mainman Tehnična pomoč 2 24.09.2008 11:24
Sprememba storitev in hitrost interneta Rogue Tehnična pomoč 8 14.08.2008 17:51
Odvisnost od interneta...bolezen ali slaba navada? freya Zdravje 25 15.02.2008 11:50
izbira hitrosti interneta Chris_R O storitvah 6 05.12.2007 22:29

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:30.