Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.02.2013, 19:24
Whistle Uporabnik Whistle ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 57
Privzeto POP TV: Konec plačljivih programov; nekateri zastonj

Na spletnem mestu 24ur pišejo, da bodo s 1. aprilom ukinili plačljiv paket, tri programe iz paketa - OTO, BRIO in KINO pa ponudili v obstoječih programskih shemah operaterjev.
Upam, da bodo na standardni shemi.

Nazadnje uredil Whistle : 18.02.2013 ob 19:30.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2013, 19:26
Whistle Uporabnik Whistle ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 57
Privzeto Re: POP TV: Konec plačljivih programov; nekateri zastonj

Moderatorje bi prosil, če bi to temo premaknili na Siol TV. Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2013, 19:40
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a Whistle Prikaži sporočila
Moderatorje bi prosil, če bi to temo premaknili na Siol TV. Hvala
Najbolje izbrisat to temo,ker je že govorao tem v dveh drugih temah.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2013, 12:14
Mislim Uporabnik Mislim ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 235
Exclamation Re: POP TV: Konec plačljivih programov; nekateri zastonj

Da si slučajno SiOL ne bi spomnil v Mega paket uvrstiti programov OTO, BRIO in KINO. Če PRO PLUS hoče, naj jih ponudi kabelskim operaterjem zastonj.

SiOL uporabniki bi bili veliko bolj veseli, če bi raje v programsko shemo dodali katerega iz TV programov naštetih v temi Katere programe pogrešate na Siol tv?
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 17:26
s.m. Uporabnik s.m. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s.m.
Član od: May 2011
Sporočila: 205

Citat:
Objavil-a Mislim Prikaži sporočila
Da si slučajno SiOL ne bi spomnil v Mega paket uvrstiti programov OTO, BRIO in KINO. Če PRO PLUS hoče, naj jih ponudi kabelskim operaterjem zastonj.

SiOL uporabniki bi bili veliko bolj veseli, če bi raje v programsko shemo dodali katerega iz TV programov naštetih v temi Katere programe pogrešate na Siol tv?
Fox News, Fox Business? Si ti resen? Glej Info TV in Slo3, pa daj mir, jaz sem napisal katere programe bi bilo lepo če bi dodali iz Mega v standard in katere naj iz Standarda vržejo na MEGA (Dodajo na Standard: Orlando kids, Universal Channel, Disney XD, Nickelodeon, Boomerang, VH1 Classic, Ginx, National Geographic wild, History, 24kitchen, Sportklub +, Šport TV 2. Vržejo na Mega, nekja, kake ruske kanale, madžarske, albanske). Jaz drugih programov ne rabim, no lepo bi bilo kak Sci-fi pa FOX zaradi nadeljevank ampak ni panike.

Nazadnje uredil s.m. : 01.03.2013 ob 17:29.
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 17:32
Mojster

Citat:
Objavil-a s.m. Prikaži sporočila
Fox News, Fox Business? Si ti resen? Glej Info TV in Slo3, pa daj mir, jaz sem napisal katere programe bi bilo lepo če bi dodali iz Mega v standard in katere naj iz Standarda vržejo na MEGA (Dodajo na Standard: Orlando kids, Universal Channel, Disney XD, Nickelodeon, Boomerang, VH1 Classic, Ginx, National Geographic wild, History, 24kitchen, Sportklub +, Šport TV 2. Vržejo na Mega, nekja, kake ruske kanale, madžarske, albanske). Jaz drugih programov ne rabim, no lepo bi bilo kak Sci-fi pa FOX zaradi nadeljevank ampak ni panike.
Škoda neke svoje želje izražat.
So že pokazali shemo,tako da je že odločeno.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 19:44
MojcaX Uporabnik MojcaX ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2013
Sporočila: 18
Question Re: POP TV: Konec plačljivih programov; nekateri zastonj

Citat:
Objavil-a s.m. Prikaži sporočila
Fox News, Fox Business? Si ti resen? Glej Info TV in Slo3, pa daj mir, jaz sem napisal katere programe bi bilo lepo če bi dodali ...
Saj ni sam. Glej most post:
Citat:
Objavil-a MojcaX Prikaži sporočila
Menim, da je to zelo nepošteno do nas, naročnikov Mega programske sheme. Pro Plus ni mogel zaračunavati nekaj tisoč uporabnikom po 12€ mesečno, zato bomo sedaj vsi naročniki (premium) programskih shem morali plačevati Pro Plus? Če ne moreš striči malo ovc do kože, striži vse ovce po malo?

A ne bi raje, dali ta denar raje za pravice do kakšnih kvalitetnih dokumentarnih in informativnih programov? Npr. Viasat, NG HD. Sama bi tudi rada videla, da bi imeli Fox News in Fox Business, da mi ne bi bilo treba plačevati še dodatno za satelitsko naročnino Sky Italia, ki ima ta dva programa.
Pa si ti sploh kdaj videl ta dva programa, da bi mogel reči, katerim programom naj bi bila podobna? Če že, sta podobna CNBC in Bloomberg, ki ji spremljam brezplačno (FTA) preko satelitske antene, vendar sta veliko bolj kvalitetna in zabavna. Lahko ju poslušaš tudi kot radio ob delu. Tudi moj sodelavec iz ZDA to najraje posluša. Naj mu rečem, hej, glej rajši INFO TV in SLO3? To si pa kar sam glej...

Poleg tega nekaj robantiš proti ruskim programom? Znaš ti sploh rusko? Sama najraje gledam Россия 24 in РБК, škoda pa je, ker ne oddaja več Платформа HD s satelita na 9E.
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 19:51
Mojster

Citat:
Saj ni sam. Glej most post:

Pa si ti sploh kdaj videl ta dva programa, da bi mogel reči, katerim programom naj bi bila podobna? Če že, sta podobna CNBC in Bloomberg, ki ji spremljam brezplačno (FTA) preko satelitske antene, vendar sta veliko bolj kvalitetna in zabavna. Lahko ju poslušaš tudi kot radio ob delu. Tudi moj sodelavec iz ZDA to najraje posluša. Naj mu rečem, hej, glej rajši INFO TV in SLO3? To si pa kar sam glej...

Poleg tega nekaj robantiš proti ruskim programom? Znaš ti sploh rusko? Sama najraje gledam Россия 24 in РБК, škoda pa je, ker ne oddaja več Платформа HD s satelita na 9E.
Me prav zanima, kateri internetni ponudnik v Ameriki se obremenjuje kaj bodo Slovenci poslušali v Ameriki.
A zdaj če pa nekdo ne zna rusko,je pa kaj ??Bebec ?

Mene nič ne moti,a za takšne posebne zahteve bi pa res morali obstajati posebni paketi.
Pa kdor hoče naj izvoli.
99% tukaj nas niti malo ne zanimajo ala ruski,arabski....in podobni eksotični programi.

Smo pač zahojenci.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 20:04
MojcaX Uporabnik MojcaX ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2013
Sporočila: 18

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
99% tukaj nas niti malo ne zanimajo ala ruski,arabski....in podobni eksotični programi.

Smo pač zahojenci.
A rusko govoreči pa naj bi samo za to, da lahko slišimo programe v tem jeziku morali plačevati Mega shemo? Jaz jo itak plačujem, samo predlog, kot ga je podal uporabnik "s.m." preprosto ni smiseln.

Fox je svetovna mreža, njihovi informativni programi imajo veliko gledanost. Večjo kot Bloomberg, ki je prišel na novo v shemo...
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 20:16
Mojster

Citat:
A rusko govoreči pa naj bi samo za to, da lahko slišimo programe v tem jeziku morali plačevati Mega shemo? Jaz jo itak plačujem, samo predlog, kot ga je podal uporabnik "s.m." preprosto ni smiseln.

Fox je svetovna mreža, njihovi informativni programi imajo veliko gledanost. Večjo kot Bloomberg, ki je prišel na novo v shemo...
Zato sem ti pa hotel poveadti,da na takšen način ne prideš nikamor.
In enostavno ne moreš videti samo sebe.
Spoštujem tvoje poslovne partnerje,a naj bodo veseli da pri nas dobijo vsaj osnovne informacije iz svojih dežel.
Ker mi v njihovih o Slovenskih lahko samo sanjamo.

V osnovi pa morajo biti vse programske sheme namenjene predvsem Slovenskemu gledalcu.

Pa zopet z vsem spoštovanjem do recimo za primer bivše juge.Kar nekaj programov vključeno v našo shemo.A vprašajte se koliko Slovenskih programov je vidno v Srbiji,Bosni,Kosovo.....

Pa nič drugače ni v Avstriji,Nemčiji,....

Zopet se mi prilagajamo drugim

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
konec, nekateri, plačljivih, pop, programov, zastonj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odjava plačljivih programov Nani32 SiOL TV 7 04.04.2010 12:51

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:27.