Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 28.04.2007, 01:43
Grizzly Uporabnik Grizzly ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 29
Privzeto Re: Kaj vas moti pri puncah?

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
Neumestno???
No, Grizzly, upam, da boš tokrat opazil, kdo to pravi...
Menda je to napisal v čustveni naglici, čeprav verjetno ni mislil tako. Zdaj je fant ves iz sebe po tem, kar se mu je zgodilo. Dajmo mu čas, da se postavi na realna tla, potem ne bo tako negativno gledal na punce, razen če bo še naprej imel opravka z nezrelimi puncami.
Staro 28.04.2007, 02:22
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a Jelengar Prikaži sporočila
Moj point je bil, da ko bo "odrastel", verjetno ne bo imel vec tovrstnih problemov. Na ta nacin, kot ga je Semeniv opisal v uvodnem postu, se pac obnasajo "nezreli" mladostniki.
Točno tako...in poleg tega si je semenček zapravu s tem še cel forumski rajon punc ker zrelim puncam pri zdravi pameti ponavadi ni do tega, da bi se ukvarjale z nezrelimi pubeci. Čemur seveda sledi, da je nezreli pubec "obsojen" na nezrela dekleta, saj se ga bodo zrela na daleč izogibala...to je pa začaran krogec...
Staro 28.04.2007, 02:30
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234

Seveda, vse dokler ne bo odrastel.
Staro 28.04.2007, 06:50
Novinec

Forumski rajon punc? A zdj pa naj bi ga dekleta s foruma začela osvajat?
Pomoje je zdaj najbolje, da se z dekleti nekaj časa ne ukvarja, da se zbrihta, da začne na svet gledat z realnimi očmi.
Staro 28.04.2007, 07:53
semeniv Uporabnik semeniv ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 95

Naj takšne punce, ki ne vejo kaj hočejo, in potem za***ejo fanta, odrastejo. Tebe Andrea pa očitno še noben ni razočaral. Me res zanima kaj boš naredila, ko te bo. Že dolgo gledam na svet z realnimi očmi, medtem ko vi razmišljate s srcem, jaz raje uporabljam možgane, da me nobena ne bi več za***ala. Kolko maš ti sploh let, Andrea?

Nazadnje uredil semeniv : 28.04.2007 ob 08:02.
Staro 28.04.2007, 08:18
Novinec

Andreea, mislim, da si bleferka. Da si je fant zapravil punce na forumu. Kot da ga bodo zdaj naenkrat vse forumašice začele osvajat.
Tudi mene zanima koliko si stara. Očitno je, da nisi razumela fantovega problema. Pustimo času čas, da te bo nekega dne nek fant razočaral. Potem boš razumela.
Staro 28.04.2007, 12:06
ŽeŽo Uporabnik ŽeŽo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ŽeŽo
Član od: Dec 2005
Sporočila: 14

Moram povedat da je to res ena zanimiva debata , povedal bi pa tud to... Semeniv sej te čist razumem kako se počutiš, vzel sem si čas in prebral od prve do zadnje objave in verjemi ali ne večina tvojih napisanih doživelih izkušenj me spominja na moje pretekle dogodke in polomije. Več alli manj sorodnih problemov ampak zarad tega nisem vrgel poško v koruzo ali tako kot ti šel javno govort je*** ženske, škoda časa za njih.

Marsikatera me je prevarala, mi lagala v obrz itd itd. Nazadnje sem potreboval celo leto, da sem prišel k seb in končno eno spet povabil na en drink. Pa misliš da je palila, mah kje, ona naj nebi imela dosti časa zaradi učenja pa raznih bedarij kot sem na koncu zvedel, po dveh tednih jo pa vidim kako se objema pa poljublja z drugim . To je lajf.

Preteklost je zgodovina in jaz mislim da preteklost ne obstaja zato da se jo učiš pa da se učiš NA njej, se vsaj utrdiš da ne boš ob vsaki polomiji na tleh. No ja nisem nič drugačen od tebe sej jaz tud nočem oz. bolj ne želim imeti nobene zveze ampak strikno zaradi šolskih obveznosti in ne zato ker ne morem nobene dobit. Imam dosti kolegic in zadnje leto šele spoznavam raznolikost tega "plena moškega seksualnega poželenja".

Women, u can't live with them and you can't live without them. Močno premisli in upam da se boš prav odločil.
Staro 28.04.2007, 17:47
Novinec

Semeniv, kje si pa spoznal te punce, a preko spletnih zmenkovalnic?
In koliko jih je bilo, ki so te razočarale, menda veš številko?
Staro 28.04.2007, 18:03
semeniv Uporabnik semeniv ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 95

To so bile punce iz domačega kraja in mesta kam sem hodil na predavanja in vaje med študijem. Število pa se giblje blizu 10, če ne več.
Staro 28.04.2007, 18:42
pandaman Uporabnik pandaman ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce pandaman
Član od: Mar 2007
Naslov: bambusova pot 4,Strunjan
Sporočila: 13

Citat:
Objavil-a semeniv Prikaži sporočila
To so bile punce iz domačega kraja in mesta kam sem hodil na predavanja in vaje med študijem. Število pa se giblje blizu 10, če ne več.
Si se kdaj vprašal ali morda niso bile one razočarane nad tabo

Značke
kaj, moti, puncah, vas

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Muslimane v BIH moti božič Knez Svet 21 03.01.2007 17:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:06.