Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.10.2008, 07:54
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190
Privzeto Re: Prenosnik za 1 €

Siol je pri tem skrajno neresen...v pogodbi pise 15 dni po uspesni prikljucitvi sirokopasovne povezave...sem prav tako klical na njihov support in so mi pvoedali da bo to 15 dni od kar je tehnik, ki je prikljucitev opravil zakljucil delovni nalog...kar je storil 18, dejansko pa so priklopili ze 11...no glede tega nisem imel pripomb (saj sem se prijavil 29. septembra in imajo 30 dnevni rok), me pa zanima od kdaj bo prisel racun ali od 11 ali dejansko od 18 ko so zakljucili delovni nalog...gospodicna na supportu je rekla, da ga dobim se ta teden...
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 08:08
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

račun začneš prejemati od dneva registracije(ko si pridobil up.ime in geslo)
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 08:15
Pripravnik

zakaj torej dvojna merila?

"prenosnik dobi 15 dni po vključitvi širokopasovnega priključka" - mislim da je to dovolj nedvoumno napisano. Tudi sam se strinjam, da dobim racun od dneva zacetka uporabe in priklopa...ampak po vasih merilih pa ocitno to sovpada z dnevom zakljucitve delovnega naloga, ker drugace bi laptopa ze imel doma?

torej za racun boste pohiteli z laptopom pa se vam ne mudi? V bistvu me zanima logika? ker naceloma je prve 4 mesece internet tako ali tako zastonj, me pa razjezijo principi in ne upostavanje pogodbenih dolocil, ki naj bi za obe stranki veljale enako...
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 08:38
zagor.tenej Uporabnik zagor.tenej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2008
Sporočila: 119

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
zakaj torej dvojna merila?

"prenosnik dobi 15 dni po vključitvi širokopasovnega priključka" - mislim da je to dovolj nedvoumno napisano. Tudi sam se strinjam, da dobim racun od dneva zacetka uporabe in priklopa...ampak po vasih merilih pa ocitno to sovpada z dnevom zakljucitve delovnega naloga, ker drugace bi laptopa ze imel doma?

torej za racun boste pohiteli z laptopom pa se vam ne mudi? V bistvu me zanima logika? ker naceloma je prve 4 mesece internet tako ali tako zastonj, me pa razjezijo principi in ne upostavanje pogodbenih dolocil, ki naj bi za obe stranki veljale enako...
A a..., boš kar plačeval od začetka, ker se 4 mesece brez naročnine in leptop za 1 EUR izključujeta.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 08:41
Pripravnik

ne ne bom, ker sem zadevo anrocil preden so to dodali v drobni tisk in imam še 4 mesece brezplacno...lahko ti tudi poslikam pogodbo ce ne verjames...izkljucevanje je sele po 4.9 menda nisem pa preprican....
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 10:19
080 Nina Uporabnik 080 Nina ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2008
Sporočila: 329

Ali lappy ali pa 4 mesece brezplačno je bila ponudba ( najhitrejše oboje). Oboje za vezavo 2 let.

In koliko vem, se laptop dostavi ob montaži.

Nazadnje uredil 080 Nina : 01.10.2008 ob 10:25.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 10:21
Pripravnik

jao ste eni trdi....takoj na ZACETKU akcije je bila moznost za OBOJE...

ne ali ali ampak IN, in tako imam tudi napisano v pogodbi!
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 10:30
zagor.tenej Uporabnik zagor.tenej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2008
Sporočila: 119

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
ne ne bom, ker sem zadevo anrocil preden so to dodali v drobni tisk in imam še 4 mesece brezplacno...lahko ti tudi poslikam pogodbo ce ne verjames...izkljucevanje je sele po 4.9 menda nisem pa preprican....
Hm...se mi je zdelo, da je blo tak na začetku. Fajn za tebe, so ga tu očitno malo mimo brcnili, ker v tem primeru imaš SIOL v bisvu dve leti zastonj(prodaš leptop + 4 mesece brez naročnine)
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 11:17
Pripravnik

jap :D dejansko je to to ja 2 leti zastonj internet, ampak jaz ga bom obdrzal :D sem ze dolgo iskal en poceni in OK racunalnik...kdro prvi pride prvi melje :D
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 18:42
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

zadeva je taka. do 4.9. je bila akcija 4 mesece zastonj in laptop za 1€, po tem datumu ste se odločili ali za eno ali za drugo stvar.
jaz sem dobila podatek da se prenosnik dobi 15 delovnih dni po registraciji...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
, 500, dell, ponudba, prenosnik, siolova

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prenosnik do 850€ (prošnja za nasvet pri izbiri) stLARA Računalništvo in internet 9 16.08.2008 10:22
tih, poceni in kakovosten prenosnik elephant Računalništvo in internet 4 13.07.2008 22:25
Namizni računalnik ali Prenosnik ??? gogy20 Računalništvo in internet 9 06.12.2007 14:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:21.