Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.10.2008, 18:45
080 Nina Uporabnik 080 Nina ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2008
Sporočila: 329
Privzeto Re: Prenosnik za 1 €

pa polna montaža
Staro 01.10.2008, 22:05
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

no potem pa te prosim, da jih poducis na supportu, da ne bodo dajali napacnih informacij (ocitno pa imas napacne vseeno ti ker jaz laptopa se nimam)... sicer pa je tako ali tako prepozno glede na to da je minilo ze vec kot 20 dni...hvala vseeno za hitre odgovore...
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 22:53
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

take podatke smo dobili mi na tehnični pomoči...mogoče nasvet da se pokliče na 080 8000 in pozanima ponovno.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2008, 07:45
Pripravnik

do jutri se pocakam ko mine 15 dni od zakljucka delovnega naloga, potem pa bom malo poklical...in seveda reklamiral racun za 7 dni od 11-18 - do vašega uradnega štetja moje naročnine.

nisem picajzl - samo malo zmeden in na trenutke jezn

lp

andrej
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2008, 13:07

Laptopi se dobijo, ko se nalog zaključi.
Staro 02.10.2008, 14:03
Pripravnik

torej spet vprasanje od kdaj bom dobil racun? glede na dolocilo v pogodbi?

popravek:

sicer pa vprasanje kdo sploh ve odgovor, glede na to da se niti med seboj ne morete uskladiti od kdaj se steje rok za dobavo prenosnika....
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2008, 14:22
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

račun se dobi od dneva registracije naprej.

glede prenosnika pa sem vam že svetovala da pokličete 080 8000 in se pozanimate.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2008, 14:44
Pripravnik

cjo....bom se 1x razlozil

sem ze klical na 080 8000 in dobil info da dobim laptopa po zakljucku delovnega naloga....

vendar

v pogodbi pise, da se steje 15 dni od dneva prikljucitve sirokopasovnega prikljucka....dan prikljucitve stejem JAZ od dneva ko mi stvar deluje torej ko je bila prikljucena...Pri vas stejete OCITNO od dneva ko je zakljucen delovni nalog....zato NE MOREM dobiti racuna od dneva registracije ker to za vas NE POMENI prikljucitve sirokopasovnega prikljucka, glede na to da tudi rok za laptopa zacne teci od dneva zakljucka delovnega naloga...torej predvidevam da meni takrat internet URADNO se ni deloval do 18.9.2008 od takrat ko so roki zaceli steti tudi za VAS.

ce bi vedel to ze takrat bi prosil vasega - pogodbenega monterja da, zakljuci nalog cim hitreje ne pa sele 1 tedn po dejanskem delovanju...

sem pac precej nestrpen, ko nekaj pricakujem. vasa navodila in dolocbe so pa tudi skregane z vsako pravno logiko...oziroma uporabljate logiko mocnejsega, kjer prilagajate pravila po svoje....
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2008, 17:35

Dunja je mislla, da začne naročnina tečt od dneva, ko se registrirate in da npr.: registrirate se 15.9.-> plačate od 15.9. do 30.9. Torej ne obračuna se celotna naročnina, ampak le del- to se deli (npr. 2/4 naročnine). Registracija se lahko izvrži tudi preden je nalog zaključen (pomembno je, da je modem sinhroniziran). Ja, tudi jaz svetujem 8000, ker imajo kar se tiče pogodb več vpogleda.
Staro 02.10.2008, 20:24
Pripravnik

to da se obracuna sorazmeren delez mi je jasno....

tudi vem kdaj se izvrsi registracija

tudi sedaj ze vem da se na 080 8000 izve vec

jaz vam samo pravim da je logika napacna...15 dni od dneva prikljucitve sirokopasovnega prikljucka pomeni od dneva ko sem prikljucen in zadevo uproabljam - od takrat ko se registriran! Ne pa od dneva ko vas monter zakljuci delovni nalog.

pravim, da imate dva roka, ki bi morala naceloma sovpadati...to je tudi vse, ker nebomo prisli do konca, ker nocete ali pa ne smete videti problema, v glavnem jaz bom reklamiral racun za teh 7 dni od dejanskega zacetka uporabe do "uradnega" zacetka do "prikljucitve sirokopasovnega prikljucka" kot to uradno razumete vi. Ker bi dejansko morali upostevati dan registracije (ker gre takrat ocitno za prikljucitev sirokopasovnega prikljucka ) kot zacetek roka za dobavo laptopa...

mimogrede danes ga se nisem dobil...res pa je da je sele 14 dan on zakljucka delovnega naloga ali 21 dan po zacetku uporabe optike.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
, 500, dell, ponudba, prenosnik, siolova

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prenosnik do 850€ (prošnja za nasvet pri izbiri) stLARA Računalništvo in internet 9 16.08.2008 10:22
tih, poceni in kakovosten prenosnik elephant Računalništvo in internet 4 13.07.2008 22:25
Namizni računalnik ali Prenosnik ??? gogy20 Računalništvo in internet 9 06.12.2007 14:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:25.