Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.10.2008, 21:53
kzekic Uporabnik kzekic ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 22
Privzeto Re: Prenosnik za 1 €

ze par dni klicem stevilko 080 8000....zal so vsi operaterji zasedeni...znam cakat tud po 10 min na klic, tud po 2-3 ure na dan, vendar so vsi zasedeni...na servisnih straneh mi pise da je prenosnik ze v uporabi...sam k ne vem kdo ga uporablja...a je komu uspel dobit ksnga operaterja v zadnjih dneh, k me ze pocas jezi to cakanje na racunalnik...
Odgovorite s citatom
Staro 03.10.2008, 14:19
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 190

dragi siolovci da vam povem danes mineva 15 dan od zakljucitve delovnega naloga in laptopa se vedno ni (da ga ni me niti ne cudi prevec)

in danes sem ugotovil, da vi posljete obvestilo anni computersu in da oni od tam poklicejo (wtf - ni mi jasno kaj bodo oni mene klicali naj mi pošljejo racunalnik klica ne rabim) in tu je za vas stvar resena....meni osebno se to zdi skrajno neresno, prosim ce mi poveste na koga in kam se naj obrnem da bom laptopa dobil vsaj v roku kaksnega meseca...pa ne na vaso 0808000 ker tam mi ne morejo pomagat...vsaj tako so rekli....torej?
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 17:36
Š1 Š2 SK SK+ Uporabnik Š1 Š2 SK SK+ ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Š1 Š2 SK SK+
Sporočila: 138

Men jutr teče 15 dan od vklopa trio paketa...upam da bo kej
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 18:43
Pripravnik

vso sreco...meni je minil ze ne vem kateri dan sigurno vec kot 23, od kar je bil zakljucen delovni nalog....po vcerajsnjih preverjanjih naj bi bil vceraj oddan na posto, kar pa ne verjamem ker posta redkokdaj nosi zadeve po sloveniji vec kot 1 dan..do jutri se pocakam, potem pa se mi bo pocasi zmesalo pri tem norcevanju (da raje ne povem kaksne vse neumnosti sem slisal od supporta na 0808000 - dokler nisem vceraj dobil na telefon enega, ki je vsaj na prvi pogled deloval pribllizno usposobljen) iz uporabnikov na siolu....

menda lahko sluzbo tam dobi res vsak sfaljen student, ki si ne more zapomnit niti postopka posiljanja notebooka...
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 19:51
AndrejD Uporabnik AndrejD ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 182

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
vso sreco...meni je minil ze ne vem kateri dan sigurno vec kot 23, od kar je bil zakljucen delovni nalog....po vcerajsnjih preverjanjih naj bi bil vceraj oddan na posto, kar pa ne verjamem ker posta redkokdaj nosi zadeve po sloveniji vec kot 1 dan..do jutri se pocakam, potem pa se mi bo pocasi zmesalo pri tem norcevanju (da raje ne povem kaksne vse neumnosti sem slisal od supporta na 0808000 - dokler nisem vceraj dobil na telefon enega, ki je vsaj na prvi pogled deloval pribllizno usposobljen) iz uporabnikov na siolu....

menda lahko sluzbo tam dobi res vsak sfaljen student, ki si ne more zapomnit niti postopka posiljanja notebooka...

Meni je pošta Slovenije 6 dni nosila navadno pismo od Telekoma do mene.
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 20:42
Pripravnik

jah saj ravno o tem govorim :D da posta garantira da bo posta pri tebi v SLo v 3 dneh...dejstvo je da 99% poste pride do tebe v SLO v 1 dnevu...razen, ko razposiljajo za telekom ali siol...bomo videli

lp
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2008, 07:53
sori Uporabnik sori ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 42

Ne razumem kje je sploh problem pri pošiljanju teh računalnikov. Če jih imajo na zalogi naj takoj pošljejo, saj ni treba čakat 15 dni. Če pa nimajo vsaka kolikor toliko sposobna nabava uredi dobavni rok v 7 oz. najkasneje 15 dnevnih.

Škoda na take spodrsljaje, ker akcija kot taka sploh ni tako slaba. Ne glede na to kakšen prenosnik dobiš. No to je vsaj moje mnenje.
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2008, 14:10
Pripravnik

kot sem rekel, prenosnika danes se ni...danes sicer se nimam kaj praksat ker posta lahko nosi posiljko 3 dni...ampak jutri pa se mi bo zmesalo...pri tem norcevanju iz uporabnikov, pa lahko popustijo zivci se najbolj potrpezljivem cloveku!

ker ce povem po pravici, dvomim da bom jutri zadevo dobil.

tokrat se 1x dragi moderatorji KJE MI LAHKO ODGOVORIJO KDAJ TOČNO BOM DOBIL ZADEVO? ocitno na 0808000 NIMAJO pravih podatkov . torej vprasanje je enostavno. Zelim stevilko osebe ki ima te podatke!

hvala
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2008, 16:24
zagor.tenej Uporabnik zagor.tenej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2008
Sporočila: 119

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
kot sem rekel, prenosnika danes se ni...danes sicer se nimam kaj praksat ker posta lahko nosi posiljko 3 dni...ampak jutri pa se mi bo zmesalo...pri tem norcevanju iz uporabnikov, pa lahko popustijo zivci se najbolj potrpezljivem cloveku!

ker ce povem po pravici, dvomim da bom jutri zadevo dobil.

tokrat se 1x dragi moderatorji KJE MI LAHKO ODGOVORIJO KDAJ TOČNO BOM DOBIL ZADEVO? ocitno na 0808000 NIMAJO pravih podatkov . torej vprasanje je enostavno. Zelim stevilko osebe ki ima te podatke!

hvala
Joj, ti pa si res zabluzil...pokličeš na Anni, zahtevaš skladišče, oveš svojo številko pogodbe in on tebi številko paketa, pol pa greš na posta.si, vtipkaš v sledenje pridobljeno številko in vse vidiš...jaz sem ga dobil v enem dnevu iz trzina v MB...in ga še isti dan tudi že dalje prodal...Heheheh

Nazadnje uredil zagor.tenej : 08.10.2008 ob 16:26.
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2008, 17:01
Š1 Š2 SK SK+ Uporabnik Š1 Š2 SK SK+ ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Š1 Š2 SK SK+
Sporočila: 138

Citat:
Objavil-a Š1 Š2 SK SK+ Prikaži sporočila
Men jutr teče 15 dan od vklopa trio paketa...upam da bo kej
Ništa Upamo na jutri
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
, 500, dell, ponudba, prenosnik, siolova

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prenosnik do 850€ (prošnja za nasvet pri izbiri) stLARA Računalništvo in internet 9 16.08.2008 10:22
tih, poceni in kakovosten prenosnik elephant Računalništvo in internet 4 13.07.2008 22:25
Namizni računalnik ali Prenosnik ??? gogy20 Računalništvo in internet 9 06.12.2007 14:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:37.