Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.10.2008, 13:45
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136
Privzeto Re: Prenosnik za 1 €

Pa to ni res Sem se veselil že te akcije, ker ravno nameravam kupiti prenosnika, en glej, grem za hec pogledat an stran in piše NOVEMBRA.

Pol pa nazadne s tega nebo nič. Dali bojo kje isti ali še celo slabši notebook ali pa kaj drugega, in za tak,ki smo naročniki že 5 let neverjetnih 10% popusta. Če bo taka akcija, hvala lepa. Že dost me je dans udarlo, ko vidim da bo komaj novembra novembra. Naj še čakam 1 mesec, pa bo spet prestavljeno kje? Prenosnik pa kupujem za šolo, in ne rabi bit neki za 1000eur, ker brezveze. Za igrice mam mašino doma.

So vam mogoče že znane kakršne koli informacije o prihajajoči akciji? Vse SiOL-ovce bi prosil zakaj delay, in kaj bo v akciji, ker po mailu sem dobil da se akcija začne po 15.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 13.10.2008, 18:52
ChaoS Uporabnik ChaoS ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 172

Če, kaj velja MORA akcija začet v OKTOBRU, ali pa vsaj kaj v tej smeri!
Lažnivo oglaševaje ni kar tako - tudi za SIOL/TELEKOM ne!, počakamo še "morebitna dva dni" ali pa do konca OKTOBRA, kar za NOVEMBER ne velja!
Citat:
V Telekomu Slovenije postavljamo svoje uporabnike vedno v središče. Tako nove kot tudi tiste, ki ste z nami že dlje časa.

Odziv na jesensko trženjsko akcijo, v kateri novim naročnikom širokopasovnih storitev ponujamo možnost nakupa prenosnega računalnika po ugodni ceni, nas je zelo pozitivno presenetil.

Že v oktobru bomo v okviru prenovljenega programa zvestobe tudi obstoječim naročnikom pripravili različne ugodnosti kot nagrado za zvestobo SiOL storitvam Telekoma Slovenije. Pri tem bo veljalo, da bo višina ugodnosti pri določenem izdelku odvisna od uporabnikove zvestobe, torej časa, kako dolgo je uporabnik naših širokopasovnih storitev.

Spremljajte naše spletne strani www.telekom.si ali www.siol.net in informacije na hrbtni strani računov ali pa nas pokličite na našo brezplačno številko za informacije o storitvah 080 8000.
http://www.telekom.si/podjetje/sredi..._storitev.html

lp

Nazadnje uredil ChaoS : 13.10.2008 ob 19:37.
Odgovorite s citatom
Staro 13.10.2008, 21:00
falotXP Uporabnik falotXP ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 86

Uhh..saj SIOL(TELEKOM) se vedno drži rokov (bo ko bo)...tako, da bodo verjetno spet ob začetku novembra spremenili v december in tako spet povlekli nas stare naročnike za nos...ehh...

@ChaoS...sa je res, da so napisali oktobra...pozabili pa so napisati leto (verjetno so mislili 2009 ali 2010...kaj pa vemo...) ....on si lahko vse dovolijo...

Nazadnje uredil falotXP : 13.10.2008 ob 21:02.
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2008, 18:02
falotXP Uporabnik falotXP ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 86

HAHAHA....ne moreš verjeti kaj delajo...zdaj ponujajo novim naročnikom boljši prenosnik za isto ceno (prej DELL 500 z Celeron M procesorjem in zdaj Dell Vostro A860 z Dual Core procesorjem)....
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2008, 18:33
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

nebi rekel ravno da je to boljsi laptop...v njem je core duo ki je na socketu M in ne P kot je celeron m, tako da je nadgraditev prakticno nemogoca...meni je prejsnja opcija ljubsa...
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2008, 19:59
mare2 Uporabnik mare2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 139

Kako ali s čim pa bi lahko Celerona nadgradil?

core duo pa se ne da nadgradit?
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2008, 20:45
AndrejD Uporabnik AndrejD ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 182

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
nebi rekel ravno da je to boljsi laptop...v njem je core duo ki je na socketu M in ne P kot je celeron m, tako da je nadgraditev prakticno nemogoca...meni je prejsnja opcija ljubsa...

Jaz T2410 niti na Intelovi strani ne najdem

Če je to res kar praviš, je res bolje celerončka imet. Se za male pare dobijo boljši proci.
Odgovorite s citatom
Staro 16.10.2008, 08:27
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 190

prehitel me je jezik...t2410 je iz nove serije poceni varijant. je pa OEM čip zaradi tega ga nisi našel na intelovi strani

je pa na socketu P in čipsetu intel 965 in z nadgradno nebi smelo bit problemov...

se opravicujem za napacno informacijo iz prejsnjega posta

aja se link ...vceraj ga nisem vido

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...icroprocessors
Odgovorite s citatom
Staro 17.10.2008, 16:34
lujko Uporabnik lujko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 186

Podpiram!
Odgovorite s citatom
Staro 17.10.2008, 19:25
gambino Uporabnik gambino ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 6

Jaz sem se naročil na trio in sicer sem v začetku oktobra podpisal pogodbo. Poklicali so me, da mi 24. 10. pridejo zadevo priključit in sedaj me zanima za laptop! Ali so Dell 500 zmanjkali in dobimo vsi, ki na laptop še čakamo nove Dell Vostro A860? Ali še dobimo Dell 500, ker smo podpisali pogodbo pač do določenega datuma?

Vnaprej hvala za informacije!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
, 500, dell, ponudba, prenosnik, siolova

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prenosnik do 850€ (prošnja za nasvet pri izbiri) stLARA Računalništvo in internet 9 16.08.2008 10:22
tih, poceni in kakovosten prenosnik elephant Računalništvo in internet 4 13.07.2008 22:25
Namizni računalnik ali Prenosnik ??? gogy20 Računalništvo in internet 9 06.12.2007 14:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:37.