Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 27.09.2006, 20:25
Weeda01 Uporabnik Weeda01 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Weeda01
Član od: May 2006
Sporočila: 4
Privzeto Nova stanovanja na Poljanskem nabrežju?

Pozdravčki,

S fantom naju je popadla stanovanjska mrzlica. To pomeni, da isceva kaksno ugodno dvo- ali dvoinpolsobno stanovanje. Glede na to da eden izmed naju ze skoraj 5 let varcuje v stanovanjski shemi Stanovanjskega skalda RS imam nekaj vprasanj, na katera mi boste lahko tisti s podobnimi izkusnjami odgovorili. In sicer:

1. Govori se, da naj bi se na Poljanskem nabrežju gradila še nova stanovanja, zato morda tisti, ki stanujete tam ze vidite kaksne zerjave ali ste o tem kaj več slišali?

2. Koliko časa je bilo potrebno čakati na stanovanje od razpisa do prejetja ključev?

3. Ste zadovoljni s kvaliteto?

4. Je bila poleg kopalnice opremljena tudi kuhinja?

To bo zaenkrat vse, ce ima kdo se kaksen nasvet ali pripombo, kar z besedo na dan. Vsaka informacija lahko koristi.
Staro 27.09.2006, 20:52
dkivi Uporabnik dkivi ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce dkivi
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.440
Privzeto Re: Nova stanovanja na Poljanskem nabrežju?

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=5602
probaj navezat stik s temi forumaši
Staro 28.09.2006, 11:02
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Poljansko nabrežje - NSVS

Temi sem združil, tako da lahko nadaljujete debato na enem mestu
Veliko sreče in veselja vsem novim in bodočim lastnikom stanovanj
Lp
Aldebaran

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 29.09.2006, 20:48
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Jaz pa vsem, ki ste se odločili na tak način priti do stanovanja čestitam, ker ste zbral tolk poguma in šli zavestno v reševanje svojega stanovanjskega problema. Ker ne jokate in čakate kdo vam bo stanovanje zrihtal in na čigav račun se boste šlepal, ter samo kritiziral.

Vsekakor vam želim čim lepše trenutke in prijetno bivanje v svojem stanovanju.

Ampak vseeno imejte posluh za sosede in ne vrtajte in razbijajte v nedelajh in praznikih, ter po 22 uri. Zjutraj pa jaz rad spim do 9 ure.
Staro 11.03.2007, 13:12
ARMEDhodzic Uporabnik ARMEDhodzic ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce ARMEDhodzic
Član od: Aug 2004
Naslov: Republika e Shqiperise
Sporočila: 15.077

Javni stanovanjski sklad mestne občine Ljubljana (JSS MOL) priznava, da je SCT kot izvajalec del odpravil le nekatere napake v neprofitnih in socialnih stanovanjih v Polju.

Nezadovoljni najemniki stanovanj v Polju, ki so v lasti stanovanjskega sklada MOL, so v dopisu županu Zoranu Jankoviću ogorčeni nad ignoranco sklada oziroma njihovo službo za investicije in vzdrževanje. Opozarjajo, da v več kot letu dni prošenj, dopisov in pozivov razen praznih obljub niso dobili ničesar. Napak v stanovanjih, vseljenih septembra 2005, kar mrgoli: od poškodovanega parketa, plesni na stenah, neustrezne izolacije, prešibkega ogrevanja, nedelujoče plinske peči, slabega pritiska vode do neustrezne izolacije in napeljave telefonskega kabla, nedokončanih balkonov ... Napake so tudi v skupnih prostorih.

Heglerjeva: Nevzdržnih napak v stanovanjih ni!

"Res je, da stanovanja niso brezhibna. Vendar v njih ni napak, ki bi onemogočale normalno bivanje. Nevzdržnih napak v stanovanjih ni," poudarja Jožka Hegler, direktorica JSS MOL. Sklad oziroma podjetje Želva, ki je pristojno za koordinacijo odprave napak, sta SCT sproti obveščala o vseh napakah v Polju. Ker so odpravili le nekatere, je sklad SCT pozval, naj do 6. marca posreduje časovni načrt za odpravo pomanjkljivosti. "Napake naj bi bile odpravljene najpozneje do 31. maja. Če SCT popravil ne bo izvedel, bo sklad dela predal drugemu podjetju in unovčil bančno garancijo za odpravo napak v garancijskem roku," pojasnjuje Heglerjeva.

http://www.finance.si/176756

tolk o loleku in boleku.

Staro 11.03.2007, 22:44
maajde Uporabnik maajde ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce maajde
Član od: Nov 2005
Sporočila: 192

V ZDA je gospod Jon Bon Jovi daroval milijon dolarjev za žrtve orkanov. S tem denarjem so naredili 28 HIŠ in to opremljenih.

Sprašujem lastnike, ki menijo da je stanovanje vredno 45 milijonov tolarjev, koliko časa ga bo prodajal in če ga bo sploh prodal? Znanec ne more prodati stanovanja v Ljubljani, ki ga ceni na 44 milijonov tolarjev in to na zelo lepi lokaciji. Velikost pa je 78m2.
Staro 27.03.2007, 12:59
valeri Uporabnik valeri ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1

Zanima me, če kdo odda garsonjero na Poljanskem nabrežju. Sem nekadilec, profesionalni športnik, zelo malo prisoten. Oddaja za dve leti!
Staro 24.07.2007, 13:44
evklid Uporabnik evklid ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 1

Pozdravljeni!

Obstaja možnost, da se kot podnajemnik preselim na Mesarsko. Zanima me, koliko štroškov brez interneta in kablske plačujete stanovalci za 2,5 in 3 sobno stanovanje.

Hvala za odgovor
Staro 20.09.2007, 16:02
ARMEDhodzic Uporabnik ARMEDhodzic ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce ARMEDhodzic
Član od: Aug 2004
Naslov: Republika e Shqiperise
Sporočila: 15.077

http://www.finance.si/191333

stanovanjski sklad je res mega ..

Značke
nabrežje, nsvs, poljansko

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:54.