Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 05.05.2008, 01:50
misteriji.net Uporabnik misteriji.net ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 8
Privzeto Re: hokej slovenija sp 08

Citat:
Objavil-a ježek Prikaži sporočila
na teh dveh tekmah tako kot vedno pričakujemo poraz.... glavna za ns je tista z latvijo in uvrstitev v 2 del
upam da nam končno 1x uspe...
končno enkrat uspe?! vidim da maš kratek spomin, al pa ne spremljaš tolk hokeja, samo našim je "enkrat" že ratalo obstati v eliti. Mislim da smo takrat v odločilni tekmi premagali Japonce.

Mene pa zanima, če kdo ve, kje za vraga je Ivo Jan in zakaj drugega najboljšega hokejista v državi ni v reprezentanci? Sej ni možno, da je že tolk star, vsaj zdi se mi da ne, vem pa da je dosti mlajši od Vnuka. Je poškodovan, al je enostavno zavrnil sodelovanje z repko?
Staro 05.05.2008, 02:05
Novinec

Citat:
Objavil-a sportas Prikaži sporočila
Ivo Jan

Citat za prebrat, pred 12 urami
MMC RTV SLO

Res, ni me na seznamu? Ne, nihče me ni nič poklical. No, kakor hočejo ...

Hokejist Ivo Jan je bil začuden, ker ga ni na širšem seznamu kandidatov za igranje na svetovnem prvenstvu v Kanadi, Ekipa.

Predlagam novinarjem, da malo povprašajo Waltina in predvsem njegovega pomočnika (Kopitarja) po kakšnih kriterijih so nekateri igralci bili izbrani na spisek za priprave na SP. Vsak, kateri se vsaj malo spozna na hokej ve, da je predstavljen spisek naravnost smešen in je pravi absurd.
aha, se opravičujem, nisem prišel do tvojega posta...se pravi drugega najboljšega hokejista v državi enostAVNO NI NIHČE POKLICAL!!! Pa to ni res, mogoče ga un Šved sploh pozna ne, al pa mu celo nihče ni povedal zanj. Neverjetno in sramotno, jest tega ne razumem, kako se lahko to zgodi da Iva Jana praktično, legendo in virtuoza slovenskega hokeja nihče ne pokliče v repko!! WTF?!WHAT DA ****???!!!

A so to mogoče igrice med Ljubljano in Jesenicami? Ne razumem, res, ne gre mi v glavo, a mi lahko kdo to razloži, če se spozna in je blizu hokejski sceni. A je mogoče v slabi formi, kljub temu, model igra v nemški prvi ligi, pravijo, da je to najmočnejša, če ne najmočnejša pa najbolj konkurenčna evropska liga in tam igra dokaj vidno vlogo. Al je mogoče res že tolk star, pa so se odločili bolj za mladost kot izkušnje, men se zdi to škandalozno, ker on je igralec, ki je sposoben igrati na najvišjem nivoju, mogoče ne vseh 60 minut, pa vseeno. Definitivno pa gre za tehnično daleč najbolj podkovanega Slovenca- če ne štejem Kopitarja-in hudičevo nevarnega strelca. Tko kot ga on zabije, ga ne zabije niti Vnuk niti Razinger, ki pa me je dosedaj prikazanem totalno razočaral. Razinger je očitno totalno izven forme....

Pa Kontreca tudi pogrešam, baletko na ledu, izjemen je ena na ena pri njemu je tudi za največje, odvzem ploščka, izziv. Izjemna kontrola in vodljivost, predvsem pa se mi zdi da je v stari generaciji bil daleč najboljpši drsalec. Kontrec je se mi zdi že malo starejši, ampak toliko star pa spet ne more bit, konec koncev ima 26 letno ženo.

Pol pa vidiš v repki pajapatke ala Pajič, Milovanovič, predvsem pa Murič. Pa unadva Rodmana sicer redna, ampak me še nikoli nista navdušila in pri meni ne en ne drug ne uživa, kak poseben rešpekt. Od ta starih je samo še razinger pa Varl, ki pa tudi ni več tisto kar je bil.

Jao, jao sam Ivo Jana bi pA krvavo rabil, na takega igralca se enostavno ne pozablja, saj v Sloveniji ne rastejo na drevju.
Staro 05.05.2008, 02:11
Novinec

Citat:
Objavil-a kinsley Prikaži sporočila
meni je v oči padlo nekaj drugega...igralci bi za obstanek v elitni skupini dobili nagrado 500 evrov,halo?.
Obrazložitev je da je igranje za reprezentanco častno dejanje dobro je da se je našel sponzor iz vrst igralništva kateri je pristavil še enkrat več...
zanima me koliko bodo dobili funkcionarji,saj potem za njih velja isto kot igralce...sodelovati zraven je čast.
hehe, v HZS so že od nekdaj same barabe, ki pojma nimajo kako voditi neko športno zvezo. Večina so skorumpiranci, ki zelo radi gledajo v svoje žepe. Drugač pa zanimivo je, da fuzbalerji Interblocka dobijo letos, v primeru zmage v slovenskem pokalu, 10.000 evrov premije na glavo. Zdej pa primerjajte naslov slovenskega pokala v fuzbalu, z obstankom v hokejski eliti: 10.000 : 500

Teh 500 evrov je kopitarju kot klošarju 1 evrski kovanec v nastavljeni mošnjiček, kva si model more mislit, si predstavljate da pove tole zgodbico svojim Kingsom v slačilnici, po moje bi vsi pokal od smeha.
Staro 05.05.2008, 02:17
Novinec

Citat:
Objavil-a čudežni Prikaži sporočila
Glede na dogodke lahko rečem, da smo imeli še "srečo". Dva zadetka bi Kanadčanom zlahka pripisali, sami smo pa z veliko spretnostjo Kopitarja ( čestitke za gol ) dosegli vsaj častnega ( čeprav z 5 proti 3 ). 5 : 1 ni slab rezultata proti velikemu favoritu kot je Kanada. Ob temu ne gre prezreti dejstva, da igrajo naši hokejisti skoraj da "zastonj" za reprezentanco ( sramota ) in da smo po vloženem $, številu igralcev, razmerah v klubih ( kateri se mi zdijo,da so se vseeno izboljšali ) & itd... že veliko dosegli.
Kot je to že nekoč eden izmed forumašev povedal, so pač naše zmožnosti na meji med skupino A in B. Vedno smo v skupini za obstanek in kaj več od tega je že krasen dosežek.

V bistvu smo mi B devizijo že zdavnaj prerasli. V B diviziji mi nimaMO konkurenta, vsaj resnega ne. Se spomnim ko smo Estonce enkrat 16:1 usul, al kolk je že bilo, pa so bili potem modeli drugi v skupini za nami k smo jo zmagal. Od Italijanov smo definitvno boljši, vedno ko zz njimi igramo jih usujemo. Od angležov isto-še bolj. Tudi Francoze smo v zadnjih letih pustili za sabo in naredili korak. Edino tiste ekipe, ki se nonstop sprehajajo v elito A in B: Kazahstan, Ukrajina, letos celo Avstrija(WTF), Norveška, Danska, to so nam ekipe na ravni. Ampak premagamo lahko vsako izmed njih. Po moje smo skupaj z Danci, tam nekjema dnu elite A, če kot sem omenil izštejemo ekipe ki so vedno na prepihu.
Staro 05.05.2008, 02:21
Novinec

Jest mislim, da bi Latvijce morali usuti, če bo tisit dan, RAzinger taprav, skupaj z Kopitarjem in Kristanom.

Glede IVA JANA, pa mi naj kdo razloži prosim, ker me res zanima...glede na to kolk sem postov nabil, da ne bo kdo spregledal

****a, kva nam igralce un jodlar po spisku izključuje nocoj, to ni res.
Staro 05.05.2008, 02:47
Novinec

ne morem verjeti, da nobeden ne gleda tekme v živo, vam je praznikov konec

kerga majstorskega je Kopitar zabil ej. Najbolj smešno mi je to, da kljub temu kako kanadčani in američani obračajo naše po ledu in kako naši kar padajo sami od sebe ne da bi se jih kdo dotaknil, potem v naslednji akciji pa Kopitar udari solo čez cel led in mu nihče od teh velehokejistov ne more nič, le nemočno drsajo ob njem.

Američani so ful surlo zvlekel ob golu Kopitarja za 3:1, se jim je videl kako vejo, da kljub ob superiornosti nad nasprotno ekipo in pomanjkanju spoštovanja, je v nasprotni ekipi en igralec ki je boljši od vseh njih. Prav ironično je vse skupaj, lol....cela dvorana mu je ploskala za gol, res majstore...
Staro 05.05.2008, 05:42
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649

Citat:
Objavil-a misteriji.net Prikaži sporočila
V bistvu smo mi B devizijo že zdavnaj prerasli. V B diviziji mi nimaMO konkurenta, vsaj resnega ne. Se spomnim ko smo Estonce enkrat 16:1 usul, al kolk je že bilo, pa so bili potem modeli drugi v skupini za nami k smo jo zmagal. Od Italijanov smo definitvno boljši, vedno ko zz njimi igramo jih usujemo. Od angležov isto-še bolj. Tudi Francoze smo v zadnjih letih pustili za sabo in naredili korak. Edino tiste ekipe, ki se nonstop sprehajajo v elito A in B: Kazahstan, Ukrajina, letos celo Avstrija(WTF), Norveška, Danska, to so nam ekipe na ravni. Ampak premagamo lahko vsako izmed njih. Po moje smo skupaj z Danci, tam nekjema dnu elite A, če kot sem omenil izštejemo ekipe ki so vedno na prepihu.
Mogoče smo res B ekipo že prerasli, se pa konstantno selimo iz A v B, pa iz B v A .....Toej kot sem napisal, smo ravno nekje na meji.Verjamem ,da smo boljši od Italijanov ( čeprav tazadnje tekme, ki se jo spominjam, mi ni ravno ostala v lepi luči - oni so nas poslali nazaj v B ) in ostalih eksotičnih držav ( Anglija,Estonija,Romunija,Hrvaška....) ter se borimo z državami, ki si jih omenil ( Avstrija, Norveška,Japonska, Francija...)Od trenutne Danske menim, da smo slabši ( danes je premagala Italijo z 6 : 2 , torej gre naprej), prav tako se mi zdi Latvija boljša ( upam,da se motim, ampak oni so nas na zadnje premagali za 2 gola razlike in zdi se mi,da nas bodo še enkrat).
Če smo realni ( jaz hokeja ne spremljam redno ), je Ebel liga nekaj, SP, kjer so igralci in reprezentance sestavljene povečini iz višjega ranga klubov (NHL, češke lige, švedske itd...) pa drugo.Tukaj je za moje pojme preskok prevelik ( to že otrok opazi,da je Kopitar veliko veliko boljši od naslednjega našega najboljšega igralca, kaj šele od ostalih).
Če zaključim: mi lahko v borbi za obstanek premagamo Italijane, Francoze in mogoče Norvežave, zelo težko pa bi se že kosati z ekipami kot so Nemčija,Švvica,Danska, kaj šele Belorusija.Te ekipe so trenutno za razred boljše pač.
Staro 05.05.2008, 17:21
ježek Uporabnik ježek ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ježek
Član od: Jun 2005
Naslov: ježev brlog 10
Sporočila: 3.374

Citat:
končno enkrat uspe?! vidim da maš kratek spomin, al pa ne spremljaš tolk hokeja, samo našim je "enkrat" že ratalo obstati v eliti. Mislim da smo takrat v odločilni tekmi premagali Japonce.

Mene pa zanima, če kdo ve, kje za vraga je Ivo Jan in zakaj drugega najboljšega hokejista v državi ni v reprezentanci? Sej ni možno, da je že tolk star, vsaj zdi se mi da ne, vem pa da je dosti mlajši od Vnuka. Je poškodovan, al je enostavno zavrnil sodelovanje z repko?
reku sm 1x uspe priti v drugi del ne pa obstati...

glede iva jana je pa tak, da naj bi mel neke treninge, ki se jih nebi udeležil al kako in ga u bistsvu pol niso poklical, ker so misll da noče, zdej pa jamra da ga niso poklical...
nevem če je res, tk sm jst slišu...
Staro 05.05.2008, 17:24
ježek Uporabnik ježek ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ježek
Član od: Jun 2005
Naslov: ježev brlog 10
Sporočila: 3.374

Citat:
aha, se opravičujem, nisem prišel do tvojega posta...se pravi drugega najboljšega hokejista v državi enostAVNO NI NIHČE POKLICAL!!! Pa to ni res, mogoče ga un Šved sploh pozna ne, al pa mu celo nihče ni povedal zanj. Neverjetno in sramotno, jest tega ne razumem, kako se lahko to zgodi da Iva Jana praktično, legendo in virtuoza slovenskega hokeja nihče ne pokliče v repko!! WTF?!WHAT DA ****???!!!

A so to mogoče igrice med Ljubljano in Jesenicami? Ne razumem, res, ne gre mi v glavo, a mi lahko kdo to razloži, če se spozna in je blizu hokejski sceni. A je mogoče v slabi formi, kljub temu, model igra v nemški prvi ligi, pravijo, da je to najmočnejša, če ne najmočnejša pa najbolj konkurenčna evropska liga in tam igra dokaj vidno vlogo. Al je mogoče res že tolk star, pa so se odločili bolj za mladost kot izkušnje, men se zdi to škandalozno, ker on je igralec, ki je sposoben igrati na najvišjem nivoju, mogoče ne vseh 60 minut, pa vseeno. Definitivno pa gre za tehnično daleč najbolj podkovanega Slovenca- če ne štejem Kopitarja-in hudičevo nevarnega strelca. Tko kot ga on zabije, ga ne zabije niti Vnuk niti Razinger, ki pa me je dosedaj prikazanem totalno razočaral. Razinger je očitno totalno izven forme....

Pa Kontreca tudi pogrešam, baletko na ledu, izjemen je ena na ena pri njemu je tudi za največje, odvzem ploščka, izziv. Izjemna kontrola in vodljivost, predvsem pa se mi zdi da je v stari generaciji bil daleč najboljpši drsalec. Kontrec je se mi zdi že malo starejši, ampak toliko star pa spet ne more bit, konec koncev ima 26 letno ženo.

Pol pa vidiš v repki pajapatke ala Pajič, Milovanovič, predvsem pa Murič. Pa unadva Rodmana sicer redna, ampak me še nikoli nista navdušila in pri meni ne en ne drug ne uživa, kak poseben rešpekt. Od ta starih je samo še razinger pa Varl, ki pa tudi ni več tisto kar je bil.

Jao, jao sam Ivo Jana bi pA krvavo rabil, na takega igralca se enostavno ne pozablja, saj v Sloveniji ne rastejo na drevju.
pajič je izredno dober hokejist... tut murič ni kr tko, tk da mal spoštovanja prosim...
ej kdo je v naši prvi sezoni v elitni diviziji zabil gol na vsaki tekmi? marcel rodman? jaaaa...
polek tega rodmana na klubskemn nivoju super igrata, ko bi le še nasledn let :P

razingar pa tut precej dobr špila...

res pa je da bi jana rabli, sam če ga ni ga pa pač ni...
Staro 06.05.2008, 12:45
1313 Uporabnik 1313 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce 1313
Član od: Jan 2007
Sporočila: 45

Zaenkrat so bile naše predstave v skladu s pričakovanji. Kaj več od dostojnih porazov proti Kanadi in Ameriki pač ni šlo za pričakovati. Mogoče sem lahko celo malce več pričakoval v smislu kvalitete naše igre, pa se vidi da nekateri enostavno niso dorasli še temu nivoju. Tu se strinjam ko pravite, da bi še kako potrebovali Jana, Vnuka in ostale veterane. Ampak dobro, tako je stanje. Glede na vse zadeva še kar dobro izgleda.

Danes bo tista odločilna tekma in videli bomo koliko ta ekipa res lahko iztisne iz sebe. Realno gledano so tudi Latvijci boljši od nas a vendarle ne toliko da se jih nebi dalo premagati. Z maksimalnim pristopom in ob dobrem dnevu bi jih lahko ugnali.

Kar pa se tiče kakovostnega razreda v katerega spadamo? Sam mislim da je že tale Elitna divizija prevelika, 16 ekipe je preveč. Za elitno divizijo bi bilo število potrebno oklestiti na 10, maksimalno 12 ekip. Mi bi bili potem izven, v drugem kakovostnem rangu z ekipami kakršne so Italija, Francija, Norveška - mislim da je to naša realnost. Je pa gotovo izjemno lepo videti naše že samo sodelovati na takšnem turnirju, med smetano svetovnega hokeja v družbi ekip kakršne so Kanada, Amerika in podobne.

Značke
hokej, slovenija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tv slovenija in siol fazan SiOL TV 14 10.03.2008 20:12
Notranja politika Slovenija ali smo v državljanski vojni biz Slovenija 12 11.10.2007 18:06
Bojkot Hrvaške kot turistične destinacije - je to sploh realno? suum Slovenija 444 20.02.2007 19:29
Slovenija po zaposlenosti starejših na repu evropskih držav zlati13 Slovenija 28 17.12.2006 17:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:10.