Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.06.2009, 14:10
howrude1 Uporabnik howrude1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 137
Privzeto cez 7 minut da se prevrtijo vsi programi ?

Zivjo

Zadnje case sem bil dokaj zadovoljen z siolovimi storitvami, internet okay, telefon okay, navadna=ne_plus siol tv tudi okay. Na dejstvo da mi tv plus ni delal v redu, da je vse zmrzovalo (se posebno ce se brskal po videoteki) sem se navadil in pac nisem uporabljal plusa, ampak navadno tv
Od danes pa...sem prisiljen uporabljati plus. To para zivce. Seveda kot vsak tudi jaz zelo zelo (vec nas to pove, bolj bo siol vedel kako vsec nam je bila ta funkcija) pogresam te hitre menije kjer so kanali posortirani po zanrih. A bo plus kaj hitrejsi al je "to to" ?

Je to normalno da lahko v recimo 60 sekundah prevrtim komaj 25 kanalov ? (tako da vidim sliko....na kabelski recimo je brez problema en kanal na sekundo, ali se vec....tudi na klasicni siol tv je bilo cca 1 kanal na sekundo)

Mislim da veliko ljudi ki se spravi pred tv na hitro malo prevrti kanale in tako pogleda kje je kaj zanimivigega, da ne zgublja casa z gledanjem sporeda. Sedaj pa...ce traja 2 minute da gres skozi 50 tv kanalov....malo neprijetno.
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 14:13
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281
Privzeto Re: cez 7 minut da se prevrtijo vsi programi ?

Pokliči 080 8000 ali kje že imajo tiste, ki itak nič ne znajo in ti naj narekuje cifre, da greš skozi en žanr in vidiš kaj je na TV. :-)
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2009, 15:59
MK84 Uporabnik MK84 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 54
Privzeto Re: cez 7 minut da se prevrtijo vsi programi ?

Preklaplanje kanalov je predolgo(po posodobitvi se mi zdi,da od aprila še bolj počasi ). Ampak ko sem klico na siol mi je prijazna gospa rekla da sem prvi, ki ima to težavo, vendar sem klico potem naslednji teden pa je reko gospod na drugi strani, da jim je znano in delajo na tem vendr mi ne more nič rečt če bojo in kdaj bodo to odpravli.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cez, minut, prevrtijo, programi, vsi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
§ Torrent strani in ostalo kar se tiče torrentov weha Računalništvo in internet 488 11.11.2010 10:35
Siol TV mpeg2 določeni programi ne delujejo več rahonet SiOL TV 1 29.05.2009 07:09
kratki info o živalih vilivolcini Živalski svet 95 30.11.2008 16:24
Klici v omrežje Telekoma Slovenije (prvih 120 minut) zajc SiOL Komunikator 5 02.07.2008 22:51

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:43.