Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 16.08.2010, 06:42
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Nizozemska (Amsterdam.....)

Citat:
Objavil-a Nordung Prikaži sporočila
Nekaj sem našel, a je nastal novi problem. Vse rezervacije moraš potrditi s številko kreditne kartice. Jaz pa te plastike nimam. Potem sem pisal na hostel, da jim plačam preko banke, pa so mi odgovorili: sorry, only with credit card. Zdaj ne vem, kaj bi?
Jup, to je pa drugo veselje kar se rezerviranja tiče...

a) gotovo ima kakšen od prijateljev kreditno in bi bil pripravljen plačati rezervacijo, ti mu pa pač daš gotovino
b) greš na banko in zaprosiš za kreditno.

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 16.08.2010, 15:25
Nordung Uporabnik Nordung ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nordung
Član od: Jun 2003
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 931

Sem govoril z osebo, ki se spozna na IT zadeve (zelo). Je čekiral to stran in je rekel, da on ne bi tukaj dajal cifre svoje kartice, ker ni varno. Čeprav je tam znak Verific....sign nekaj takega, to še ne pomeni varnosti. Zato s tem ne bo nič. Bo šel poba v Amsterdam s kupom naslovov hostlov in bo na licu mesta izbral. Zdaj se je sprijaznil, da ne bo sam v sobi Tako se mi zdi tudi v redu, ker lahko izbiraš. Če doma nekaj izbereš in rezerviraš, potem ti pa v živo ni všeč (predstavitve so vse oh in ah) imaš en teden sranja.
Staro 16.08.2010, 18:07
administrator

Citat:
Sem govoril z osebo, ki se spozna na IT zadeve (zelo). Je čekiral to stran in je rekel, da on ne bi tukaj dajal cifre svoje kartice, ker ni varno. Čeprav je tam znak Verific....sign nekaj takega, to še ne pomeni varnosti. Zato s tem ne bo nič. Bo šel poba v Amsterdam s kupom naslovov hostlov in bo na licu mesta izbral. Zdaj se je sprijaznil, da ne bo sam v sobi Tako se mi zdi tudi v redu, ker lahko izbiraš. Če doma nekaj izbereš in rezerviraš, potem ti pa v živo ni všeč (predstavitve so vse oh in ah) imaš en teden sranja.
To je res... pa še v tem primeru je lahko nekaj dni na enem mestu in se potem zmeni naprej in je na drugem mestu. Naj ima s seboj kakšno ključavnico za kovček oziroma naj se na recepciji zmeni za trezor. večina hostlov nudi to opcijo.
srečno

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 18.08.2010, 01:45
Nordung Uporabnik Nordung ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nordung
Član od: Jun 2003
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 931

Zdaj je frend posodil kartico in smo uredili klinčevo rezervacijo. Ziher je ziher...čeprav te lahko prebukirajo. Zdaj sem svoje opravil, od tu naprej se bo poba kar sam organiziral. Aldebaran hvala, da si se javljal z nasveti.
Staro 18.08.2010, 06:02
administrator

Citat:
Zdaj je frend posodil kartico in smo uredili klinčevo rezervacijo. Ziher je ziher...čeprav te lahko prebukirajo. Zdaj sem svoje opravil, od tu naprej se bo poba kar sam organiziral. Aldebaran hvala, da si se javljal z nasveti.
Malenkost... kadarkoli

Tu mai nei nga toa e!!!

Značke
amsterdam, enega, nizozemska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:15.