Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Živalski svet

Živalski svet za ljubitelje vseh živalic, nasveti, slike, domači ljubimčki ...

Orodja za teme
Staro 18.07.2009, 00:06
ness Uporabnik ness ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2009
Sporočila: 3
Privzeto Re: Nemški Bokser

Ej vem da ni primerno vprašanje za to temo vendar nujno potrebujem pomoč...
pred dvemi leti sem mlademu paru iz brežic oddala NEMŠKO BOKSARKO psičko Kiro...
moji starši niso uzeli njune številke in psićke najbrž nebom nikoli videla več..
vendar si to neizmeerno želim!
Nevem kako navezati kontakt z njima in kam naj to objavim,da bosta ona dva to zasledila ali vsaj nekdo ki ju pozna.
Prosim za predloge.

Najlepša hvala!
Staro 18.07.2009, 09:53
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

In kaj se je zgodilo, da sedaj po dveh letih nenadoma čutiš močno željo, da bi jo videla? In to potem, ko vam (praviš, da si jo oddala, nato da mama ni vzela številke telefona) ni bilo mar, kdo jo vzame, očitno samo, da se je znebite?

Tudi povprečen (ne samo zelo vesten) lastnik bi se vsaj toliko pozanimal, da bi vedel ime, priimek, točen naslov novih lastnikov, se predhodno pozanimal o tem, v kakšnih pogojih bi žival živela, o predhodnih izkušnjah novih lastnikov s psi in drugimi domačimi živalmi itd. Niti slučajno ne bi niti povprečen lastnik dal živali vsakemu, ki pride, ampak bi izmed interesentov izbral za žival najustreznejšega. In tudi potem, ko bi psička že nekaj dni, potem nekaj tednov in morda tudi še kdaj kasneje, bila v novem domu, bi se običajen ljubitelj živali pozanimal, kako ji gre.
Staro 24.07.2009, 20:00
ness Uporabnik ness ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2009
Sporočila: 3

Citat:
Objavil-a Babi2 Prikaži sporočila
In kaj se je zgodilo, da sedaj po dveh letih nenadoma čutiš močno željo, da bi jo videla? In to potem, ko vam (praviš, da si jo oddala, nato da mama ni vzela številke telefona) ni bilo mar, kdo jo vzame, očitno samo, da se je znebite?

Tudi povprečen (ne samo zelo vesten) lastnik bi se vsaj toliko pozanimal, da bi vedel ime, priimek, točen naslov novih lastnikov, se predhodno pozanimal o tem, v kakšnih pogojih bi žival živela, o predhodnih izkušnjah novih lastnikov s psi in drugimi domačimi živalmi itd. Niti slučajno ne bi niti povprečen lastnik dal živali vsakemu, ki pride, ampak bi izmed interesentov izbral za žival najustreznejšega. In tudi potem, ko bi psička že nekaj dni, potem nekaj tednov in morda tudi še kdaj kasneje, bila v novem domu, bi se običajen ljubitelj živali pozanimal, kako ji gre.

Se opravičujem...mislim da to ni vaša stvar ..
Ni tako kot zgleda..predn sem psičko oddala sem se o novih lastnikih pozanimala,jih spoznala in vedela sem da bo zivela v dobrih pogojih..
zakaj sem jo oddala pa nebi rada debatirala..ni bilo pod mojo voljo..starši so jo oddali zaradi osebnih problemov..

zadovoljni ?
Staro 01.06.2011, 11:49
jkarlin Uporabnik jkarlin ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 4
Smile Re: Nemški Bokser

Živjo!

Mladi nemški bokserčki navihano skačejo naokrog
in so že na voljo za ogled v živo. Vabljeni!

Za več informacij kliknite na www.bokserji.si ali pokličite 041/570-856

Lp, Janez Karlin, Škofja Loka
Staro 12.06.2011, 21:39
jkarlin Uporabnik jkarlin ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 4
Cool Re: Nemški Bokser

Naši mladički nemških bokserjev so stari 7 tednov in se veselijo vašega obiska
Vabljeni!

Janez Karlin, Škofja Loka
www.bokserji.si

Značke
bokser, nemški

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:03.