Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.04.2009, 08:02
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Citat:
Objavil-a ViolaMB Prikaži sporočila
Kaj pa kaj program CNBC ? Zadnjič sem malo šaltal pri stricu in je bil ravnokar Jay Leno...pol sm še malo šaltal in sm na MGM-ju gledal en dobr film...sem še malo šaltal in prišel na OBN kjer je bila ravnokar reprezentančna tekma Wales-Nemčija,bila je zelo dobra mimogrede...sem še malo šaltal in sm prišel do Sportkluba kjer je bil mislim da ravnokar posnetek Evrolige tekma Tau Ceramica-Barcelona..., skratka užival sem!

Kaj pa SiOL ?
Dober film lahko gledaš tudi na HBO, HBO-C, TV 1000, TCM, ali pa kakšnem drugem programu. Wales-Nemčija sem jaz čisto lepo na ARD gledal.
Odgovorite s citatom
Staro 03.04.2009, 08:41
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 696

Citat:
Objavil-a Imi Prikaži sporočila
Brisanje piškotkov ne pomaga. Programi so še vedno podvojeni.

da vas Krepki ni krepko .....(1.4.2009)
Odgovorite s citatom
Staro 03.04.2009, 22:01
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Ne mores brisati programov ki jih so ze oni pometali na razlicne kanale. Ceprav je nerazumljivo, razen da bodo programi ki zacnejo s kanalom 50 HD. In upajmo da nebomo placali dodatno za te HD programe, hehe. Znam te pusko dok si pistolj bila...
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2009, 08:03
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Ti programi bodo 100% plačljivi vprašanje je samo koliko programov bo v enem paketu in za kakšno ceno,zdaj če t-2 računa za en HD program 4€ bo verjetno siol za štiri programe HD računal od 8-10€,samo ugibam.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2009, 09:16
Mojster

Dobro, razne Fashion HD jaz ne mislim plačevat. History, Discovery, National Geographic in Eurosport je pa druga zadeva
Sploh Eurosport, ki bo kmalu ekskluzivno prenašal Bundesligo. Bomo lahko naše gledali v HD

Bo pa vsekakor tisti provider ki bo prvi uštimal kakšen filmski hd kanal instanten zmagovalec. Matr, si predstavljate HBO v hd, s 5.1 zvokom... čista zmaga
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2009, 09:23
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Filmov glede na cene BD variant pomoje še leta ne bodo ponudli prek TV v HD. Nekih kvazi variant z mal bolšim upscalarjem SD izvedenke na izvoru, ki se nato prodaja za HD se pa ne rabi.
Prej se bo vse kar je narejeno v HD resoluciji dobilo obliki VoD, če se bo ponudnikom seveda dalo migat.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2009, 09:43
Mojster

No, saj to načeloma pa že imamo v "videoteki".
No, če ne filmi, pa vsaj recimo Fox Life in Crime.
Glede na to, da recimo Premiere v Nemčiji, Sky v UK že ponujajo plačljive filmske kanale v hd, ne vem zakaj v Sloveniji ne bi.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2009, 13:58
boste25 Uporabnik boste25 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 59

Nevem kwa norite tuki s temu HD, če pa še osnove od osnove ne morjo zrihtat tko k treba... če še niste opazil je konkurenca Siol prehitela po desni strani, po odstavnem pasu... osebni snemalnik je kmalu (in tega je koliko časa že?), HD kmalu - za koga le? Za pečico, ki ima na voljo optiko - drugi lahko samo sanjamo, ko svinja...

Me prav zanima, kakšna je povprečna oddaljenost uporabnikov na Siolu od centrale... tisti bližnji gotov uporabljajo optiko pri konkurenci za manjši keš...

Torej admini pozivam vas, da nam predložite kakšna je povprečna oddaljenost od centrale... bo kaj s tega... seveda da ne, saj nam še navadnih odgovorov ne postrežete... upam, da bodo kmalu rezi tud v državnih firmah, ker nekateri hodjo v službo samo na malico, po "štempiljko" in potem se vračajo spočiti domov... ja... tako je v državni službi...
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2009, 18:32
george32 Uporabnik george32 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2008
Sporočila: 537

No Cinemax že deluje v TOTAL TV!!!! Kaj pa mi SIOL?
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2009, 19:41
Mojster

Cinemax? To je kanal od HBO?
Če ja, bi rekel samo to; še za obstoječa dva ni dovolj filmov. Vse se ponavlja, malo na enem, malo na drugem.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:25.