Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 04.10.2006, 13:26
Matjaz26 Uporabnik Matjaz26 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Matjaz26
Član od: Mar 2006
Sporočila: 109
Privzeto Re: Prijateljstvo vs. partnerstvo

Hmm, najprej je partner, potem pa prijatelji/kolegi.

V bistvu imamo skupno druzbo, tako da nimamo nekih vecjih tezav s tem, ko se pa mi zahoce s prijateljem na pivo je samoumevno da gre punca kam ven po svoje, s kaksno drugo prijateljico... ni neke panike no.

Punca pa bo itak vedno na prvem mestu, prijatelji so ok, ampak nekaj stvari pa vedno ostane v druzini.
Staro 04.10.2006, 13:31
spela26 Uporabnik spela26 ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce spela26
Član od: Feb 2003
Naslov: Eire
Sporočila: 25.357

-partner
-prijatelji
Staro 04.10.2006, 13:59
NOTORIOUS Uporabnik NOTORIOUS ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 50

najleps je ce ti je partnerka se najboljsa prjatlca.
prjatli so pa itak u druzbo ukluceni, tko njeni, kot tvoji- pa je najbols
prvo mesto je partnerka, pol so pa prjatli- ce ne bi bla pa vrjetn partnerka uzaljena
kdaj je pa treba mal posebi usekat, ampak sam takt, k gre lohk tud ona posebi- ne pa da te reuca sama doma caka. u tem primeru je bols doma ostat pa :P
Staro 04.10.2006, 14:05
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234

Moja partnerka je tudi moja edina in najboljsa prijateljica. Z njo zivim. Ona je moja #1 v vseh pogledih. Za njo potem dolgo ni nikogar.

Prijatelji so popolnoma druga kategorija. V razlicnih zivljenjskih obdobjih mi ta prijateljstva tudi razlicno pomenijo. Potem so tu se znanci. Zlasti mladi jih nekriticno zamenjujejo s prijatelji. Mislijo da imajo prijatelje. V resnici so pa samo znanci.
Staro 04.10.2006, 16:04
KRUNCHY Uporabnik KRUNCHY ni prijavljen
Banned
Član od: Feb 2002
Sporočila: 8.652

prijatelji itak.

parnerka pa. pač ko je čas.itak lahko veter novo mim prnese.medtem, ko frendi ostanejo leta in če to izgubiš....
Staro 04.10.2006, 20:56
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

moj dragi je zame tut najboljši prjatu. tko, da mam ubistvu 2 v enem:D in bi v tem primeru dala partnerja pač na prvo mesto.
Staro 05.10.2006, 19:34
soncnica Uporabnik soncnica ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce soncnica
Član od: May 2004
Sporočila: 2.435

Citat:
Objavil-a Jelengar
Moja partnerka je tudi moja edina in najboljsa prijateljica. Z njo zivim. Ona je moja #1 v vseh pogledih. Za njo potem dolgo ni nikogar.

Prijatelji so popolnoma druga kategorija. V razlicnih zivljenjskih obdobjih mi ta prijateljstva tudi razlicno pomenijo. Potem so tu se znanci. Zlasti mladi jih nekriticno zamenjujejo s prijatelji. Mislijo da imajo prijatelje. V resnici so pa samo znanci.

se strinjam ja...nikol nism razumela....razlika med prijateljem, kolegom znancem...je ogromna...
Staro 05.10.2006, 21:35
Nincha II. Uporabnik Nincha II. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nincha II.
Član od: Dec 2005
Naslov: Köln (schäl Sick)
Sporočila: 1.669

Citat:
Objavil-a soncnica
[/size]

se strinjam ja...nikol nism razumela....razlika med prijateljem, kolegom znancem...je ogromna...
Ja, tko so tut ljudje, ki imajo veliko poznanstev, a nobenega pravega prijatelja, lahko osamljeni...

Za ostale ne vem, ampak jst sem zmeri prijatelje in znance tko podzavestno popredalckala...
Z enimi se poznas v detajle, z drugimi se pogovarjas o hobijih in nadaljevankah, tretje pa samo pozdravis in to je to...

Drugace je pa moj dragi tut prijatelj st.1, z njim delam skoraj vse, z njim delim vse, z njim se poznam v duso... in tezko si predstavljam, da bi katerga kol drugega prjatla postavla pred njega.

Ljubezen in prijateljstvo je najpopolnejsa kombinacija, prijateljstvo vs. partnerstvo sta pa 2 razlicni stopnji in vrednoti.
Staro 06.10.2006, 09:34
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060

Veliko ljudi na žalost rez zamenjuje znance, kolege s prijatelji. MIslim, da je v življenju tako, da moraš imeti vsakega po malem. Vsaka od teh kategorij ima svoje prednosti in slabosti.Z nekom boš kolega in boš le 1x tedensko igral fuzbal, z nekom drugim boš lahka hodil na kave ali ven in se zabaval. S tretjimi pa boš lahko imel zaupne odnose, lahkao se boš na njih zanesel itd.

Značke
partnerstvo, prijateljstvo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:46.