Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Orodja za teme
Staro 16.01.2007, 14:44
vejca Uporabnik vejca ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2005
Sporočila: 42
Privzeto Re: Motorola V3

Citat:
Objavil-a btomaz
A je mogoče baterija prazna ? Probaj ga priključit na elektriko in potem vključi. Baterija pri V3 pa drži vsaj 3 dni. Seveda, če ne telefonariš po nekaj ur dnevno. Ob normalni (zmerni) porabi, drži gotovo 3 dni.

Če se še vedno ne zbudi, potem pa na servis z njo. Imaš pač smolo, da naletiš ravno na pokvarjeno zverino. Jo je morda že kdo v trgovino vrnil, pa so ga lepo nazaj zapakirali in podtaknili. Ja, tudi to se dogaja
Hja, sem bla včeraj na servisu, pa so mi povedali da garancija ni njihova ampak se moram obrniti na trgovino, kjer je bil telefon kupljen, ker je njihova garancija. So pa ugotovili da je skurjena plošča.
Tako da sem stvar že uredila.
Staro 01.02.2007, 16:17
zeriX Uporabnik zeriX ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce zeriX
Član od: Jan 2007
Naslov: Last bit of your memory
Sporočila: 875
Privzeto Re: Motorola V3

in seveda se zavedaš da je možnost da servis tega nebo priznal kot popravilo v garancijske roku
ker je plošča skurjena, morda prenapetost med 16urnim polnjenjem?
servevis je sicer za motorole ram2 v ljubljani, mislim da majo trgovino v btcju ljubljana
Staro 01.02.2007, 16:19
zeriX Uporabnik zeriX ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce zeriX
Naslov: Last bit of your memory
Sporočila: 875
Privzeto Re: Motorola V3, V3x in U6

sicer sem velik MOTOFAN bi temu telefonu raje rekel ne, glede na to koliko teh V3 sem videl že zanič in vsi enako napako, telefon se kar sam vklaplja ko je izklopljen in večkrat "zašteka" in ga je potrebno vgasnit in ponovno prižgat...
Staro 04.03.2007, 16:46
Ive Uporabnik Ive ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: Vse o aparatih Motorola

Mam motorolo MPX 200 in me zanima če ima kdo nastavitve za MMS, WAP, GPRS in MSN Hvala!
Staro 23.03.2007, 04:31
praviVitez Uporabnik praviVitez ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce praviVitez
Član od: Nov 2002
Sporočila: 2.531
Privzeto motorola v 547

Mogoče bo vprašanje malce brez veze samo ne gre in ne gre ...imam motorolo v547 in ne morm pošiljat slik ...vse vredu ko slikam in jih spravm a ko jih hočem poslati kateremu koli uporabniku mu pošljem zgolj zelen križec...na mobitelu so mi vklopili opcijo tudi po sms poslala nastavitve ...vendar nič ....kaj naj nardim ni važno tudi koliko je velika slika ne gre in ne gre.....če kdo ve v čem je finta ... tenx
Staro 23.03.2007, 13:44
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101
Privzeto Re: motorola v 547

Če ti odpošlje, je pr teb vse uredu. Mogoče bi blo dobr sliko pomanjšat. A to se ti samo pr enmu dogaja, al pri vseh, katerim pošiljaš sliko?
Staro 24.03.2007, 04:21
praviVitez Uporabnik praviVitez ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce praviVitez
Član od: Nov 2002
Sporočila: 2.531
Privzeto Re: motorola v 547

Citat:
Objavil-a popka Prikaži sporočila
Če ti odpošlje, je pr teb vse uredu. Mogoče bi blo dobr sliko pomanjšat. A to se ti samo pr enmu dogaja, al pri vseh, katerim pošiljaš sliko?
..ojla ja ko jaz slikam in pošljem (vsaj enim šestim različnim aparatom)...se ne zgodi nič niti ko pomanjšam sliko če pa jaz dobim sliko po mms-u in jo pošljem naprej je vse vredu ...tko da res ne vem ..se kr mal neumnga počutm ko sploh ne vem kje naj kaj nastavm al pa ne vem......
Staro 24.03.2007, 06:56
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

mnja, v tem primeru nimaš več kej nastaulat, mam filing, da je treba tole tvojo Motorolco jet mal k zdravniku pokazat
Staro 26.04.2007, 23:53
arturius Uporabnik arturius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce arturius
Sporočila: 104

Citat:
Objavil-a Ive Prikaži sporočila
Mam motorolo MPX 200 in me zanima če ima kdo nastavitve za MMS, WAP, GPRS in MSN Hvala!
To je ta Motorola za Windowsi, ne. Teh ni ravno veliko, zato ti priporočam, da pokličeš na 041 700 700, pa ti bodo tam razložili. In MSN ti bo začel delovat, ko boš lahko vzpostavil GPRS povezavo, to je vse.
Staro 13.10.2007, 11:04
peter Uporabnik peter ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce peter
Član od: Jan 2005
Sporočila: 4
Privzeto motorola razor v3xx

Zanima me kako prenesti Igrice z računalnika na telefon motorola razor v3xx. Ko hočem prenesti executable jar file in jad datoteko preko usb kabla mi javi napako. Če ne gre preko kabla kateri bloototh moram uporabiti na računalniku?

Značke
aparatih, motorola, reklam, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse o aparatih Samsung [Brez reklam] Mute Mobilna telefonija 116 11.06.2014 06:56
SonnyEricsson (info+nasveti) [Brez reklam] dobrcan Mobilna telefonija 97 28.06.2012 13:03
NOKIA (info + novosti) [Brez reklam] znamkar Mobilna telefonija 296 24.06.2011 11:32

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:43.