Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 25.12.2007, 12:46
Merlin58 Uporabnik Merlin58 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Merlin58
Član od: Mar 2007
Sporočila: 171
Privzeto Re: Odgovornost za državo si delimo vsi državljani

Se strinjam s tabo.
Staro 25.12.2007, 20:33
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Če bomo tako nadaljevali, bomo prišli celo do sprave.

Staro 26.12.2007, 10:37
afeges Uporabnik afeges ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce afeges
Član od: Dec 2007
Sporočila: 1

Citat:
odgovornost si delimo vsi, vpliva pa vsi nimamo
Staro 26.12.2007, 13:07
Duko Uporabnik Duko ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 90

Kolikor vem, predstavlja velik del premoženja KKC gozd, ne pa vsega, seveda. Kot je bilo prikazano na tv, bi imela RKC v primeru, da dobi vrnjeno vse premoženje, ki ga zahteva - vidimo, da ga ne bo - menda 2,7% slovenskih gozdov. Mnogo? In kolikor vem, od gozda danes ni več velikega dobička. Sicer pa v resnici sploh ne gre za premoženje kot tako. Moti vas RKC kot taka, pa naj ima mnogo, malo ali nič.
Je pa res zanimivo, da se ne spravljate na prave bogataše; med njimi so resnični roparski baroni, saj so vsem znani. Ampak ti, po vsem sodeč, ideološko niso toliko moteči.
Staro 26.12.2007, 13:50
Kajtimar Uporabnik Kajtimar ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kajtimar
Član od: Dec 2004
Sporočila: 2.961

Radioaktivni lahko prodaja svoje floskule okoli sebe kolikor hoče, vendar jih jaz nisem pripravljen kupiti. Za državo so odgovorne državne inštitucije (vlada s svojimi ministrstvi ter parlament s svojimi telesi, predsednik...) nakar se zadeva počasi konča. Jaz kot navaden državljan pa tudi cerkev kot organizacija, nimava do nje prav nobene odgovornosti. Dolžna sva ravnati se po pozitivni zakonodaji, ob enem pa se vseskozi trudiva zase izvleči kar največ koristi. Radioaktivni skuša s to floskulo pripeljati cerkveno organizacijo skozi stranska vrata med državne inštitucije. Črni se čutijo odgovorne za državo... bah!

Lep dan vsem skupaj...

A. Einstein
Staro 26.12.2007, 22:08
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a Duko Prikaži sporočila
Kolikor vem, predstavlja velik del premoženja KKC gozd, ne pa vsega, seveda. Kot je bilo prikazano na tv, bi imela RKC v primeru, da dobi vrnjeno vse premoženje, ki ga zahteva - vidimo, da ga ne bo - menda 2,7% slovenskih gozdov. Mnogo? In kolikor vem, od gozda danes ni več velikega dobička. Sicer pa v resnici sploh ne gre za premoženje kot tako. Moti vas RKC kot taka, pa naj ima mnogo, malo ali nič.
Je pa res zanimivo, da se ne spravljate na prave bogataše; med njimi so resnični roparski baroni, saj so vsem znani. Ampak ti, po vsem sodeč, ideološko niso toliko moteči.
Prav imaš. Oni drugi so moteči kot tatovi družbenega premoženja.
RKC pa je ostala edina ideološko usmerjena organizacija pri nas. Z indoktrinacijo začenja že pri komaj rojenih otrocih, nato pa nadaljuje skozi verouk in šolanje. Ni čudno, da se je Rode tako gnal za obvezen verouk v državnih šolah in za ustanovitev paralelnega cerkvenega šolskega sistema, plačanega od države.
Pa, da si ne boš spet vsega narobe razlagal. Mene verniki sploh ne motijo. Vsak ima pravico verjeti v kar hoče. Tudi RKC me ni motila, dokler se ni začela vmešavati v moje zadeve. Pri tem pa se vsaka toleranca neha.

Staro 27.12.2007, 10:24
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Državljani - kdo so to? Smo to res mi vsi ali smo samo ovce, ki jim lahko podvalijo vse kar pride? Dvomim da smo državljani vsi ali samo tisti, ki imajo določeno funkcijo, ki lahko vpliva na odločitve na višji ravni. Torej je resničnih državljanov manj kot 5% ljudi v Sloveniji.
Uran govori o odgovornosti, ali ima RKC kakšno odgovornost do svojih vernikov? Nima je - zakaj? Kako si potem lahko razlagamo da mariborska nadškofija kupuje delnice NKBM v miljonsko vrednosti, medtem, ko župniki iz te nadškofije prosijo za denar za obnovo cerkve? In odkod nekaterim informacija da im RKC v last samo 2,7% slovenskih gozdov? Celotna Slovenija je velika 20.000 km2 od tega je gozda cca. 55% kar znaša 11.000 km2 . Po grobih izračunih ima RKC v lasti preko povezanih družb in podjetij ter v direktni lasti cca. 15 - 20% gozdov, saj je lastnica gozdov na Pokljuki, TNP, Bovškem, Idrijskem, Škofjeloškem, Polhograjskem, Pohorju, Kočevskem, Halozah in Slovenskih goricah skupaj cca. 1800 - 2000 km2 gozdov, ob tem je bilo vrnjeno cerkvi veliko število nepremičnin na najboljših lokacijah v mestih, nekaj tisoč hektarjev obdelovalnih zemljišč in pa seveda velika količina denarja za odškodnine.
O karitasu in načinu delovanja dobrodelnih organizacij sem že pisal , pa bom še enkrat. Karitas s strani RKC ne dobiva nobenega denarja ampak si ga mora priskrbeti pri gospodarstvu ali fizičnih osebah. Od vsakega pobranega evra gre cca. 30% za administrativne stroške in dodatnih 25 - 30% še za transportne stroške medtem ko cca. 40% zbranega denarja se porazdeli. Prav tako med darovalci za karitas nikoli ne najdete podjetja, ki so v večinski lasti RKC ali kjer ima RKC kontrolni delež.
Proti večinskemu prepričanju nima v svetovnem bančništvu vodilne vloge židovska komuna ampak ima vodilno vlogo RKC, ki obvladuje predvsem banke v latinski ameriki in ima velike deleže največjih ameriških bank, tako po izračunu analitikov obvladuje preko 30% svetovnega bančnega trga. Vrednost nepremičnin RKC samo v Evropi presega za 3x proračun ZRN, ima lastne brokerske družbe in daleč največje zaloge zlata na svetu razkropljenega po vsem svetu. Premoženje RKC je tako veliko da od dnevnih obresti lahko kupijo celotno Slovenijo vključno z vsem gospodarstvom.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 27.12.2007, 12:09
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Ko že tako veselo žgeš po rkc. ( saj meni tudi ni pri srcu ) ne morem mimo dejstva, da rkc vlači to premoženje skupaj že 2000 let, nekateri naši državljani ( ne tisti ki so imeli že prej) so pa skrajšali pot za 1963 let.
Pobasali so delo in državo naših očetov.
V krtovi deželi se veselo obračajo vsi ki so kdajkoli rekli karkoli dobrega o željah Slovencev.
Staro 27.12.2007, 13:33
butcher1 Uporabnik butcher1 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce butcher1
Sporočila: 74

Citat:
Objavil-a yamamoto Prikaži sporočila
Prav imaš. Oni drugi so moteči kot tatovi družbenega premoženja.
RKC pa je ostala edina ideološko usmerjena organizacija pri nas. Z indoktrinacijo začenja že pri komaj rojenih otrocih, nato pa nadaljuje skozi verouk in šolanje. Ni čudno, da se je Rode tako gnal za obvezen verouk v državnih šolah in za ustanovitev paralelnega cerkvenega šolskega sistema, plačanega od države.
Pa, da si ne boš spet vsega narobe razlagal. Mene verniki sploh ne motijo. Vsak ima pravico verjeti v kar hoče. Tudi RKC me ni motila, dokler se ni začela vmešavati v moje zadeve. Pri tem pa se vsaka toleranca neha.
Me pa resnično zanima, v katere Tvoje zadeve se vtika RKC?So pa res nesramni!!! Daj, vsaj kakšno mi naštej! Bova potem skupaj ukrepala!!
Staro 27.12.2007, 13:39
butcher1 Uporabnik butcher1 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce butcher1
Sporočila: 74

Citat:
Objavil-a biz Prikaži sporočila
Državljani - kdo so to? Smo to res mi vsi ali smo samo ovce, ki jim lahko podvalijo vse kar pride? Dvomim da smo državljani vsi ali samo tisti, ki imajo določeno funkcijo, ki lahko vpliva na odločitve na višji ravni. Torej je resničnih državljanov manj kot 5% ljudi v Sloveniji.
Uran govori o odgovornosti, ali ima RKC kakšno odgovornost do svojih vernikov? Nima je - zakaj? Kako si potem lahko razlagamo da mariborska nadškofija kupuje delnice NKBM v miljonsko vrednosti, medtem, ko župniki iz te nadškofije prosijo za denar za obnovo cerkve? In odkod nekaterim informacija da im RKC v last samo 2,7% slovenskih gozdov? Celotna Slovenija je velika 20.000 km2 od tega je gozda cca. 55% kar znaša 11.000 km2 . Po grobih izračunih ima RKC v lasti preko povezanih družb in podjetij ter v direktni lasti cca. 15 - 20% gozdov, saj je lastnica gozdov na Pokljuki, TNP, Bovškem, Idrijskem, Škofjeloškem, Polhograjskem, Pohorju, Kočevskem, Halozah in Slovenskih goricah skupaj cca. 1800 - 2000 km2 gozdov, ob tem je bilo vrnjeno cerkvi veliko število nepremičnin na najboljših lokacijah v mestih, nekaj tisoč hektarjev obdelovalnih zemljišč in pa seveda velika količina denarja za odškodnine.
O karitasu in načinu delovanja dobrodelnih organizacij sem že pisal , pa bom še enkrat. Karitas s strani RKC ne dobiva nobenega denarja ampak si ga mora priskrbeti pri gospodarstvu ali fizičnih osebah. Od vsakega pobranega evra gre cca. 30% za administrativne stroške in dodatnih 25 - 30% še za transportne stroške medtem ko cca. 40% zbranega denarja se porazdeli. Prav tako med darovalci za karitas nikoli ne najdete podjetja, ki so v večinski lasti RKC ali kjer ima RKC kontrolni delež.
Proti večinskemu prepričanju nima v svetovnem bančništvu vodilne vloge židovska komuna ampak ima vodilno vlogo RKC, ki obvladuje predvsem banke v latinski ameriki in ima velike deleže največjih ameriških bank, tako po izračunu analitikov obvladuje preko 30% svetovnega bančnega trga. Vrednost nepremičnin RKC samo v Evropi presega za 3x proračun ZRN, ima lastne brokerske družbe in daleč največje zaloge zlata na svetu razkropljenega po vsem svetu. Premoženje RKC je tako veliko da od dnevnih obresti lahko kupijo celotno Slovenijo vključno z vsem gospodarstvom.
Sam bi jim predlagal, da takrat, ko bodo kupovali celo Slovenijo, tebe ne vzamejo v račun!!!

Značke
delimo, državljani, državo, odgovornost, vsi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:06.