Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 10.03.2007, 14:15
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150
Privzeto MotoGP 2007

Pravkar je končala prva dirka letošnje sezone. Me prav čudi, da še nimamo teme tukaj, čeprav je po novem prenos tudi na PoopTV.

Komentator niti ni napačen, čeprav je dolgočasen in mal pojoče komentira. Recimo, da se bo po par dirkah privadil in se lepo sprostil. Žal sem ga poslušal samo kadar so bile na eurosport reklame... sori, sam ekipa na eurosportu mi je domača že vrsto let in njihovo komentiranje je za moje pojme lahko za zgled vsem. Deci se med komentiranjem očitno zabavajo, o njihovi strokovnosti pa ni debate. Komentarji na italjanski tv so mogoče v tehničnem smislu še boljši, saj je pol ljudi v motoGP italjanov in tako dobijo info o vseh tehničnih podrobnostih, ter o dogajanju v boksih med samo ekipo. Ker pa sam nisem prevelik fan italjanov, se držim eurosporta.

Še par besed o sami dirki. Ducatijeva hitrost:O ..na ciljni ravnini je imel 20km/h večjo hitrost kot Rossi. Vsekakor čestitke Stonerju za prvo zmago v kraljevskem razredu in kapo dol pred Ducatijem.

25.3. je dirka v Jerezu. Tam pričakujemo triumf Yamahe in Rossija. Je pač ena njegovih ljubših dirk.

forza 46
Staro 10.03.2007, 15:51
ježek Uporabnik ježek ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ježek
Član od: Jun 2005
Naslov: ježev brlog 10
Sporočila: 3.374
Privzeto Re: MotoGP 2007

rossiju yamaha na ravnini ni šla.. ne sam ducati tut pedrosa je biu full hitrejši... yamaha ni bla nikol med najhitrejšimi.. polek tega pe je rossi mel drugačne nastavitve...
Casey pa full dobr vozu.. ze na kvalifikacijah je biu full hitr na dirki pa sploh supr.

Kenny pa biu spet neki slab na kvalifikcacijah na dirki pa niti ni blo tolk slabo.. razn prvih neki krogou.. ampak sj bodo nekak tko kot lanskled na sred sezone nardil en dobr motor.. se posebi zj ku so dobil sponzorja

Pr hondi pa nevem.. neki niso lih najbl pr seb... ker letos vse nekak kaže na tako slabo sezono kot je bla pa 2 let nazaj.. sam da jih bo letos gladko prehteu tudi ducati ne sam yamaha.. motor so po moje prevec prlagodil pedrosi.. ostalim pa motor nekak ne paše... glede pedrose sm pa tudi mal skeptičn vsaj za to sezono.. tak da so se pr hodi pomoje mal z***al

V Jereza pa... lansklet je biu ducati ceu vikend najbolsi... 1 in 2 na kvalifikacijah in zmaga capirossija na dirki pa tudi sete bi biu lahko 2 ce nebi ducati pac crknu.. tako da letos prcakujem neki podobnga...

Kar se tice pop tv-ja... pac je ze velik da sploh prenasajo dirke. komentatorja pa tak ni nobenga ku bi se dobr spoznou pa bi biu polek tega se dobr komentator... ampak do konca sezone bo vse skup 5x leps zgledal ku pa formula z alisicom...
Eurosport pa se zmeri zakon

Nazadnje uredil ježek : 15.03.2007 ob 19:45.
Staro 11.03.2007, 09:41
stLARA Uporabnik stLARA ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce stLARA
Član od: Apr 2004
Naslov: between angels and insects
Sporočila: 10.196

Eh, mi bomo itak vedno nastrojeni proti našim komentatorjem, pa ne glede na vse, tudi če bo "dober". Smo pač že navajeni na to, da smo proti vsem že na začetku. :D

Sicer pa, em.
Res da je že dolgo, od kar sem dirke za motociklizem spremljala (takrat, ko so jih na naši nacionalki prenašali), toda - od kdaj so dirke ob SOBOTAH? :O :O

Staro 11.03.2007, 11:38
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

ponavadi so ob sobotah takrat, ko so na isti vikend s F1 in pol še vsake tlk, zaradi kake čudne navade države gostiteljice. Zdaj je bla recimo v soboto, ker je v Katarju vikend petek in sobota. Nedelja pa je že delavni dan.
Staro 11.03.2007, 14:24
stLARA Uporabnik stLARA ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce stLARA
Član od: Apr 2004
Naslov: between angels and insects
Sporočila: 10.196

aha, hvala za razlago :D
Staro 15.03.2007, 14:00
petergaja2 Uporabnik petergaja2 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce petergaja2
Član od: Jan 2006
Sporočila: 69

Moto dirke so ob sobotah samo v Assnu na Nizozemskem ter v Quatarju. Včasih, ko se je dirkalo še v Misanu je bila dirka ravno tako v soboto. Drugače pa so dirke vedno v nedeljo.

Ježek sorry, nč t n zastopm
Staro 15.03.2007, 18:37
Abronsius Uporabnik Abronsius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Abronsius
Član od: Sep 2005
Naslov: Floydland
Sporočila: 442

Ja tale Ducatijeva hitrost na ravnini v primerjavi z Yamaho je bila že rahlo kriminalna. Rossi je bil praktično brez možnosti, tudi če bi v zadnji zavoj pripeljal kot prvi. Upam, da uspejo pri Yamahi vsaj delno sanirat tale hendikep.

Komentator na Pop TVju je bil za moje pojme povsem soliden, sploh če upoštevamo, da je bilo tole zanjga prvič. Pomoje se bo čist soldino unesel, seveda pa tisti druščini na Eurosportu ne more priti blizu nihče.
Staro 15.03.2007, 19:46
Mojster

no petrgaja sm popravu par besed ku so ble mogoče mal slab napisane.. sam če pa tega ne zastopš pa nwm k naj ti pomagam
Staro 20.03.2007, 17:44
Cedrik Uporabnik Cedrik ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Naslov: V. Gorice
Sporočila: 4

Ja, res je!

Ducati jih bo letos nesel, verjemite mi. Edina možnost za Rossija je zame dirkališče v Angliji, saj je še najbolj ovinkasto, tu bo pa Ducati verjetno počepnil. Drugače pa je Stoner vsekakor zelo talentiran voznik. Dukati pa kaže zobe tudi v drugih razredih motociklizma. Počasi-a vztrajno

LP Cedrik
Staro 20.03.2007, 23:38
Mojster

sam nevem.. men je tak vseen bol čudno kot ne... da je bla yamaha skoz najhitrejša na vseh testih skoz in povsod skor pa pol na pristih treningih tut.. pol pa na kvalifikacijah že mal slabš.. n soboto na Warm UP pa čist slabo. in na dirki isto... ne razumem zkaj na ovinkih se mi zdi da je yamaha še zmer bolša al pa vsaj enaka drugim... razmerje moči motorjev se pa tak ni moglo tak na hitro poslabšat v škodo yamahe

Nazadnje uredil ježek : 20.03.2007 ob 23:42.

Značke
2007, motogp

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ... Girl16 Potovanja 362 18.09.2016 20:51
Svet v letu 2007 nofear2009 Svet 20 29.12.2006 14:46

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:14.