Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.09.2008, 11:42
rahonet Uporabnik rahonet ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 15
Exclamation priklop sagem stb na plazmo pioneer PDP-433MXE

pozdravljeni

Stvar je sledeča: Imam plazmo P D P - 4 3 3 M X E od pioneer-ja in stb od sagem-a.
P D P - 4 3 3 M X E ima poleg analognih vhodv rgb(čudni vhodni konektorji podobni antenskim) in vga tudi na posebej vgrajeni tv kartici en dvi vhod in en s-video.
Priklopil sem stvar tako da sem hdmi to dvi kabel dal iz stb-ja (hdmi) na plazmo (dvi) a mi javi na plazmi out of range. ko sm malo pobrskal po netu glede te kartice od plazme (pda 5002) sem ugotovil da na dvi vhodu ne podpira dhcp zaščite. a je morda v tem problem? potem sem poizkusil iz stbja s scartom na plazmo v s-video in rezultat je kot da ne bi priklopil nič...hmm. sliko, ki pa je črno bela in popačena, dobim edino ce v plazmo dam s-video pretvornik v navaden činč in nato z činč kablom v stb na enega izmed rgb izhodov.

Prosim za pomoč ker ne vem kaj storiti, razen da bi nekako priklopil scart v vga vhod na plazmi a za to bi rabil se kašn pretvornik ...

dodajam: kabel hdmi to dvi (18+1) link http://www.equip-info.net/english/in...1&suche=119025 digitalni ampak mislim da ni v tem težava

Nazadnje uredil rahonet : 23.09.2008 ob 11:58.
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2008, 13:11
Novinec
Privzeto Re: priklop sagem stb na plazmo pioneer PDP-433MXE

A mi res noben ne zna nic svetovati??? ker sem izvedel da bi morala stvar delovati na s-video to scart kablu. A je mogoce da je sgem stb "cudn"?
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2008, 20:17
Macaly Uporabnik Macaly ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Macaly
Član od: Feb 2005
Sporočila: 9
Thumbs up Re: priklop sagem stb na plazmo pioneer PDP-433MXE

S Sagemom je kar se tega tiče vse ok, bolj je problem s tvojo plazmo, ni ravno namenjana za gledanje tv-ja ... bolj je primerna za video nadzorne sisteme, zato so tudi priključki taki kot jih opisuješ ... kakorkoli mogoče bi šlo s kablom kot na sliki v priponki. poglej Ebay - http://cgi.ebay.co.uk/SCART-TO-BNC-C...ayphotohosting
Pripete slike
Tip dokumenta: jpg 3983_1.JPG‎ (13,3 KB, 51 ogledov)
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2008, 10:24
Novinec
Smile Re: priklop sagem stb na plazmo pioneer PDP-433MXE

Hvala to bi znalo bit to. bom sporocil kako se je stvar izšla. se enkrat hvala
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
pdp433mxe, pioneer, plazmo, priklop, sagem, stb

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sagem STB in komponentni priklop? Wampek Tehnična pomoč 8 05.01.2007 11:53

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:57.