Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.02.2012, 20:36
Maverick Uporabnik Maverick ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 412
Privzeto Re: SiOL TViN

A nekateri "beta userji" jo pa že imajo(te) al kako?
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 20:42
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852

Citat:
Objavil-a Maverick Prikaži sporočila
A nekateri "beta userji" jo pa že imajo(te) al kako?
Nekaj uporabnikov storitev je bilo izbranih, da aplikacijo preizkusijo in na koncu podajo mnenje. Tako je.

Do uradnega izida aplikacije je samo še 4 dni =).
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 20:43
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.093

Ce drobno pogledam sliko je isto ko IO anyway. Torej spletni vmesnik za PC in z aplikacijami za telefone, tablice... Upam da lahko vsej program startas z klikom na ikono iz sporeda, ker tista puscica levo in desno od slike je prav nagravzna. Na IO nemores startat programa tak.

http://www.blog.uporabnastran.si/201...aprav-by-tvin/
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 20:48
Uporabnik

Pri ogledu sporeda lahko klikneš na program in predvajaj. Je pa poleg programa še gumb za predvajanje =).

Ena izmed bolj zanimivih stvari so opomniki, ki si jih lahko nastaviš za določene oddaje in prejmeš elektronsko sporočilo ali SMS na telefonsko številko.

Nazadnje uredil mnheia : 18.02.2012 ob 20:54.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 20:52
Mojster

Kaj pa je tisti HBO Go knof? Predvidevam da samo link do orginalnega GOja?

TV spored pa ma tudi programe ki niso dostopni na TVin right? Pfffff.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 20:55
Uporabnik

Da, v zgornjem meniju je povezava do HBO GO. Morda bo v prihodnosti mogoč ogled njihovih vsebin kar preko aplikacije SiOL TViN (kar je sicer malo verjetno a lahko vseeno upamo). =)
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 21:00
Mojster

da nebote pozabli nakoncu oddati mnenja v stilu, premalo programov, preniska kvaliteta slike.
To je vedno drži.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 21:04
Uporabnik

Sawyer verjemi, da si vsi želimo še kakšen program in jaz bom to na koncu v mojem mnenju tudi dodal. Sicer glede na to, da je to SiOL-ov drugi poizkus sem zadovoljen. Programe lahko vedno dodajajo v kolikor bo zanimanje.

Kar se tiče kvalitete slike pa sem ti že povedal kako je. Eni programi imajo res dobro kvaliteto drugi slabo. Predvsem POP TV, Kanal A ima kar slabo. TV SLO 1 pa še kakšen pa precej dobro.

Preden jih čisto popljvamo in čez 4 dni napademo ko kaj ne bo delovalo mislim, da si zaslužijo en topel aplavz in zahvalo vsi programerji, ki so trdo delali za to kar so nam pripravili. Pohvala iz moje strani!

Tehnična služba upam, da vas bodo dobro pripravili ker vas zdaj čaka še kakšno vprašanje več. Vso srečo

Nazadnje uredil mnheia : 18.02.2012 ob 21:09.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 21:22
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Lej, če bi aplikacija potegnila kar UDP bi bilo vse OK. Sicer pa prihajajo vedno novi kodeki. Dekodirat pa se tud sigurno da, če bo res zadeva kodirana. Avtorizacija kot gre trenutno.

Edino zmanšan "on top" v brovserju ne obstaja. kar pa mi je hud problem. Sedajle lavfam v svojem tabu a se selim v multicast. Ni slike... UH pri zvoku pa je velika razlika. Večja kot pri sliki, ki je praktično identična. VH1 je v igri momentalno.

Itak pa je vsaj želja, da bo vse naročeno dostopno prek tega sistema in z neko pametno življensko omejitvijo ali brez glede na št. naprav.
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2012, 21:54
ntadej Uporabnik ntadej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2008
Sporočila: 354

Še moje mnenje:
Sistem preko brskalnika mi ni všeč. Naj bo Flash ali HTML5, meni video v brskalniku ne predvaja tekoče v celozaslonskem načinu (npr. YouTube, Vimeo).

Če bodo streami približno enakovredni MPEG4 na klasišnem Siol TV bo to sprejemljivo (čeprav se pridružujem rocku, zakaj ne bi dali na voljo UDP streamov, če se nahajamo doma), saj ima večina uporabnikov tria dovolj pasovne širine.

Če potegnem črto, ne vidim kakšne večje uporabne vrednosti. Zunaj Slovenije ne deluje, drugje kot doma pa ne bi gledal TVja, Windows Phone ni podprt, da bi gledal na telefonu (mogoče se da prek spletne strani), pa tudi težko je dobit zanesljiv signal oz. WiFi.

Pohvala pa Siolu, da gre v korak s časom, vendar si sam še vedno želim uradno podporo poljubnim predvajalnikom televizije, seveda samo tiste programe, ki smo jih naročili, pa tudi če moram plačati kakšen dodatek za to.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
siol, tvin

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
O SiOL storitvah oz. zgodba za na WC Straus O storitvah 18 27.01.2010 12:01
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 16:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:41.