Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.09.2012, 07:32
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311
Privzeto Re: "drobni tisk" Top Trio

Citat:
Objavil-a Aloe Prikaži sporočila
Zato, ker moraš vsake štiri mesece trikrat klikniti, raje ostajaš na Triu?

Včasih ne morem verjeti, kaj berem na tem forumu. Neverjetno.
Brez zamere: s tem klikanjem ob vsakem kvartalu so sami problemi. So že kakšne tehnične težave da si ne moreš aktivirati popust prvi dan in moraš izvajat kolobocije - reklamacije da ti popust upoštevajo za takrat ko jim strani niso delale - skratka moj čas je dragocen in ga ne želim zgubljati s tem.

Zakaj preprosto popust ne velja avtomatsko (brez aktiviranja), ko pa naročiš izdelek se to prekine in ga moraš aktivirat naslednje četrtletje (seveda če želiš in ne nameravaš koristiti ugodnost) in potem popust spet velja non-stop do naslednjič ko koristiš ugodnost s četrtlejta. Za kar večino uporabnikov bi veljalo da imajo popust aktiviran non-stop in bi nam to olajšalo vsem skupaj.
Za Telekom je trenutno stanje boljše, ker jim kar nekaj extra denarja prikaplja na račun tistih, ki pozabijo aktivirati popust (oziroma zamudijo par dni)

Za 080 ekipo: posredujte zgornje vprašanje (predlog) odgovornim.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2012, 12:57
Aloe Uporabnik Aloe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2012
Sporočila: 381

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Brez zamere: s tem klikanjem ob vsakem kvartalu so sami problemi. So že kakšne tehnične težave da si ne moreš aktivirati popust prvi dan in moraš izvajat kolobocije - reklamacije da ti popust upoštevajo za takrat ko jim strani niso delale - skratka moj čas je dragocen in ga ne želim zgubljati s tem.
Še niti enkrat samkrat se ni to zgodilo, pa imam PZ aktiviran od samega začetka. Nehajte z neumnostmi, no.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2012, 14:30
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Citat:
Objavil-a Aloe Prikaži sporočila
Še niti enkrat samkrat se ni to zgodilo, pa imam PZ aktiviran od samega začetka. Nehajte z neumnostmi, no.
Kaj pa je potem tole:
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=38393&page=8 sporočilo 305 dalje... Aja to je bilo še pred tvojim časom (v forum si se registriral 25.05.2012)

Zdaj te pa lepo prosim da v to temo več ne pišeš...
Prosim da 080 Tehnična pomoč in ostali člani Telekomove ekipe odgovorijo na moja vprašanja.

Nazadnje uredil AlienRex : 22.09.2012 ob 14:38.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2012, 17:29
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Imam paket Trio z neomejenim telefoniranjem in digialni dodatek. Imam popust na naročnino (še po starem prvotnem principu ki velja nonstop in ga ni potrebno kvartalno obnavljati kot sedaj nov način). Vezavo imam na box s (še eno leto)

Kakšen je "drobni tisk" ob menjavi klasičnega Trio v Top trio (hkrati bom prenesel naročnino na drugo lokacijo in šel z xDSL na Optiko) - beri kaj "zgubim" ozirom kje je hakeljc?
Obdržim popust "po starem" ali grem na nov način programa zvestobe?
Lahko uveljavljam popust za Box za 1€ (sedaj imam v vezavi Box S)?
Se moj status kakorkoli spremeni?
Kje najdem splošne pogoje paketa Top Trio (da si podrobno pogledam če je kak hudič v podrobnostih)?
Pozdravljeni.

Vsi, ki imate 'star' Program zvestobe ga boste imeli dokler si na Servisnih straneh ne aktivirate novega. Prehodi na druge pakete s Programom zvestobe nimajo nič.
Ko pa si enkrat aktivirate Program zvestobe na Servisnih straneh, torej 'novega' pa prehod na 'starega' ni več možen.

Glede na to, da imate še vezavo za SiOL BOX S ob prehodu na paket TopTrio nimate možnosti izkoristiti subvencioniranega nakupa BOX-a. Subvencioniran nakup je v vsakem primeru, v kateremkoli paketu, možen samo, če na naročniško razmerje ni vezanega kakšnega aneksa.

Vsi splošni pogoji so objavljeni na spletni strani: http://www.siol.net/pomoc_in_podpora...ni_pogoji.aspx

S prehodom na TopTrio pridobite višjo osnovno hitrost v paketu. V paket je že vključen dodatek SIOL BOX (sicer plačljiv 4 EUR), programska shema Standard (v Trio je vključena Osnovna programska shema) in pa SiOL dodatek Nogomet (sicer plačljiv 5 eur, oziroma 39,90 ze celotno sezono).

lp
Nataša
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2012, 21:26
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

http://www.siol.net/storitve/izbirnik_storitev/toptrio_izbirnik.aspx

- TopTrio na izbirku in Povečajte hitrost interneta: do 15/1 M je 6€ doplačila in na 15/5, še dodatno 4€ na VDSL2, se pravi skupaj 10€ na VDSL 2, enako kot v Trio paketu. A prav razumem to.
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2012, 11:56
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Pozdravljeni.

Vsi, ki imate 'star' Program zvestobe ga boste imeli dokler si na Servisnih straneh ne aktivirate novega. Prehodi na druge pakete s Programom zvestobe nimajo nič.
Ko pa si enkrat aktivirate Program zvestobe na Servisnih straneh, torej 'novega' pa prehod na 'starega' ni več možen.

Glede na to, da imate še vezavo za SiOL BOX S ob prehodu na paket TopTrio nimate možnosti izkoristiti subvencioniranega nakupa BOX-a. Subvencioniran nakup je v vsakem primeru, v kateremkoli paketu, možen samo, če na naročniško razmerje ni vezanega kakšnega aneksa.

Vsi splošni pogoji so objavljeni na spletni strani: http://www.siol.net/pomoc_in_podpora...ni_pogoji.aspx

S prehodom na TopTrio pridobite višjo osnovno hitrost v paketu. V paket je že vključen dodatek SIOL BOX (sicer plačljiv 4 EUR), programska shema Standard (v Trio je vključena Osnovna programska shema) in pa SiOL dodatek Nogomet (sicer plačljiv 5 eur, oziroma 39,90 ze celotno sezono).

lp
Nataša
Če preidem na top trio mi bo ostal star program zvestobe? Če vam pošljem mail s svojimi podatki mi boste to potrdili tudi pismeno?
Staro 23.09.2012, 14:34
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

Citat:
Objavil-a alex1 Prikaži sporočila
http://www.siol.net/storitve/izbirnik_storitev/toptrio_izbirnik.aspx

- TopTrio na izbirku in Povečajte hitrost interneta: do 15/1 M je 6€ doplačila in na 15/5, še dodatno 4€ na VDSL2, se pravi skupaj 10€ na VDSL 2, enako kot v Trio paketu. A prav razumem to.
piše : nadgradnja iz 10/1 na 15/5 stane 4€. torej skupaj 51€.

vsaj jaz mislim da je tako.
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2012, 16:34
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Objavil-a bond008 Prikaži sporočila
piše : nadgradnja iz 10/1 na 15/5 stane 4€. torej skupaj 51€.

vsaj jaz mislim da je tako.

http://www.siol.net/storitve/izbirni..._izbirnik.aspx

- moti me to, ko daš nadgradnjo na 15/1 cena poskoči za 6€ in mi nekako ni logično, da pa bi za 15/5 na VDSL2 stalo samo 4€. Ker v starem paketu je povečanje hitrosto 15/5 na VDSL2 - 10€.

- bo pa verjetno res držalo, da je povečanje hitrosti na 15/5 - 4€. Ker končni znesek oz. razlika v ceni med starim in novim paketom je le 1€ v dobro TopTrio, edino kar pridobiš je nogomet, ki pa ga ne rabim. Seveda pa potem v poletnih mesecih ne moreš spremeniti paket programov v "osnovni".

Nazadnje uredil alex1 : 23.09.2012 ob 16:50.
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2012, 10:18
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Če preidem na top trio mi bo ostal star program zvestobe? Če vam pošljem mail s svojimi podatki mi boste to potrdili tudi pismeno?
Ja. Info@telekom.si

lp
N.
Odgovorite s citatom
Staro 30.09.2012, 13:39
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.093

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Lahko se ti narisejo ce ces.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
drobni tisk, top, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Top TRIO howrude1 O storitvah 80 05.01.2012 07:36
cenovni kalkulator in trio vs duo inet+tv howrude1 O storitvah 4 21.01.2011 21:52
Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa rečejo, da ga ne morm več ssheikh1 SiOL TV 8 06.03.2009 20:19
Trio, tv, popusti in se kaj howrude O storitvah 12 01.11.2008 15:27
Trio paket, ki to ni seba O storitvah 1 31.10.2008 08:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:11.