Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.05.2014, 13:31
mato22 Uporabnik mato22 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 65
Privzeto YouTube preko Siol Box-a - težava z vpisom

Od včeraj mi na Siol BOX - YouTube ne deluje več vpis z uporabniškim imenom in geslom v YouTube...
YouTube lahko gledam sicer brez prijave, za prijavo pa javlja napako, da ni pravilno uporabniško ime ali geslo, čeprav je pravilno in na tablici, telefonu, popcornu in PC-ju deluje normalno....
Je še kdo opazil to težavo???

Namreč če se prijaviš z up. imenom in geslom, imaš na voljo priljubljene video posnetke, kjer imam za sina shranjenih kar nekaj teh videov, sedaj pa to ne deluje..

Poizkusil sem resetirati box, resetirati modem, izbrisal sem youtube račun in ga želel ponovno dodati, pa ne gre...
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2014, 13:40
mato22 Uporabnik mato22 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 65
Privzeto Re: YouTube preko Siol Box-a - težava z vpisom

Zanimivo,... Sedaj spet deluje...

Citat:
Objavil-a mato22 Prikaži sporočila
Od včeraj mi na Siol BOX - YouTube ne deluje več vpis z uporabniškim imenom in geslom v YouTube...
YouTube lahko gledam sicer brez prijave, za prijavo pa javlja napako, da ni pravilno uporabniško ime ali geslo, čeprav je pravilno in na tablici, telefonu, popcornu in PC-ju deluje normalno....
Je še kdo opazil to težavo???

Namreč če se prijaviš z up. imenom in geslom, imaš na voljo priljubljene video posnetke, kjer imam za sina shranjenih kar nekaj teh videov, sedaj pa to ne deluje..

Poizkusil sem resetirati box, resetirati modem, izbrisal sem youtube račun in ga želel ponovno dodati, pa ne gre...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
boxa, preko, siol, težava, vpisom, youtube

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
SIOL TV preko Windows Media Centra matejdro SiOL TV 266 18.12.2012 08:31
Priklop SIOL TV preko switcha samomas SiOL TV 4 24.10.2006 14:33

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:38.