Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.02.2015, 08:37
BulsiT Uporabnik BulsiT ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2012
Sporočila: 20
Privzeto Re: Težava z linijo

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Če je to normalno, potem je pa res boljše odpovedat vse skupaj. Kakšem pa imaš signal preko mobilnega omrežja? V tvojem primeru bi bil že zrel za tisti neomejeni paket preko LTEja...
sem imel nekaj casa mir in je vse skupaj delalo na 1600Kbps. zadnje case pa spet vse samo pada in pada. in ja vem, da se baker skozi cas spreminja a nihanja za 50% iz enega v drug dan niso normalna. LTE pa glede na zemljevid ni mogoc.

miha napaka je ze prijavljena (prijavljam jih tako ze zadnja 3,4 leta se mi zdi) in sem ravno ta teden slisal isto kot pred nekaj leti, da je potrebno narediti skrajsavo linije, menjati linijo, ki je stara a se to tako in tako ne zgodi in koliko vidim na akos ni niti v nacrtu
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2015, 10:56
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Kaj pa 3G? Tudi ta z lahkoto gre preko dveh mega če nisi predaleč od stolpa. Ker pobirat naročnino za tako žalost od linije je res kriminal...
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2015, 11:32
BulsiT Uporabnik BulsiT ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2012
Sporočila: 20

nop ne bo nic iz 3g. ma najbolj me jezi, ker se ze dolgo ve kaj je narobe, obcasno se kaj popravi, da linija mesec dva dela normalno potem pa se spet zacne padanje in izgubljanje paketov. potem pa spet standard pisanje na help desk, odgovor ja vidimo,da je linija slabo bomo poslali serviserja, ki tako in tako ve da ne more narediti nicesar. potem se vmes oglasi gvo, ki se malo zaspila s kabli pa spet zacne za silo delati. ko se pa omeni da bi bilo fer in posteno, da se racun zmanjsa je pa tisina oz vcera je bilo povedano, da je bila napaka predana skupini, ki se ukvarja s tezjimi napakami (ce ta res obstaja nebi vedeli...)
Odgovorite s citatom
Staro 13.02.2015, 13:42
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a BulsiT Prikaži sporočila
nop ne bo nic iz 3g. ma najbolj me jezi, ker se ze dolgo ve kaj je narobe, obcasno se kaj popravi, da linija mesec dva dela normalno potem pa se spet zacne padanje in izgubljanje paketov. potem pa spet standard pisanje na help desk, odgovor ja vidimo,da je linija slabo bomo poslali serviserja, ki tako in tako ve da ne more narediti nicesar. potem se vmes oglasi gvo, ki se malo zaspila s kabli pa spet zacne za silo delati. ko se pa omeni da bi bilo fer in posteno, da se racun zmanjsa je pa tisina oz vcera je bilo povedano, da je bila napaka predana skupini, ki se ukvarja s tezjimi napakami (ce ta res obstaja nebi vedeli...)
Glede na opisano brez menjave kabla ne bo rešitve težav.

Kako pa doseči da menjajo kabel je pa druga zgodba.Mogoče vključiti krajevno skupnost,občino....

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
linijo, težava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težava Optika sojus Tehnična pomoč 3 18.02.2010 19:42
HDMI težava oil89 SiOL TV 27 22.08.2009 17:13
Težava z dostopanjem do strani banano Tehnična pomoč 35 05.01.2009 15:53
Težava s pingom Gregat Tehnična pomoč 16 05.11.2008 16:19
Težava s hitrostjo Rene Kotnik Tehnična pomoč 5 01.07.2007 10:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:51.