Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Prosti čas in igre

Prosti čas in igre užitkarji, zbiratelji, ljubitelji, raznorazne igre, asociacije, izleti ......

Orodja za teme
Staro 17.03.2006, 20:49
fute Uporabnik fute ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 6
Privzeto Re: Borilne veščine

.. na naših treningih je veliko punc in tudi tale na našem plakatu je ena izmed njih. No ona je res pridno trenirala, postala je tudi državna prvakinja in osvojila je tudi medalijo na Evropsskem prvenstvu v Parizu lansko leto. Tko da obvlada zadevo. Naši treningi so res sproščeni tako da lahko vsakdo trenira, je pa odvisno predvsem od posameznikovih ambicij kaj hoče narediti... al trenirati samo rekreativno ali tudi tekmovati.

Kar se tiče nežnejšega spola v našem klubu..... letos imamo ponovno eno kandidatko na tekmovanju za miss športa, pod št. 10. se nahaja Marina....http://www.miss-sporta-slovenia.com/...datke_2006.htm
Staro 26.04.2006, 18:00
rwdy15 Uporabnik rwdy15 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Naslov: okolica Kopra
Sporočila: 2
Privzeto Borilne veščine

Mene zanima nekaj drugega...
Sm iz okolice Kopra in bi rad zvedu kateri klubi borilnih veščin so v Kopru??
Najbolj zanimiv se mi zdi jeed kun do??
Staro 27.04.2006, 09:33
rwdy15 Uporabnik rwdy15 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Naslov: okolica Kopra
Sporočila: 2
Privzeto Borilne veščine v Kopru?Kaj?Kdaj?

Kaj se trenira? Kdaj se trenira? Kje se trenira(v katerih telovadnicah)?
Staro 05.05.2006, 19:29
Ana Borut Uporabnik Ana Borut ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Ana Borut
Član od: Feb 2004
Sporočila: 5.708

tud jest ne vem kako se vse to piše , glavno je , da v sanjah vse to obvladam...
Staro 15.05.2006, 17:17
fute Uporabnik fute ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 6

Veliko vas je, ki ste navdušeni nad borilstvom..... tudi letos organiziramo poletno šolo borilnih veščin v Portorožu.

Vsi ki ste navdušeni nad borilnimi veščinami si oglejte tole stran http://www.savate-vrhnika.si/poletna/poletna2006.htm in se nam seveda pridružite.
Staro 27.11.2010, 16:31
env0l Uporabnik env0l ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010
Sporočila: 1

Defenitivno najboljša borilna v Sloveniji (najverjetneje celo na celem svetu) je Kempo Arnis (Ryukyu Kempo + Modern Arnis)! To kar ti ljudje počnejo tam je res fenomenalno in ti v življenju lahko pride zelo prav. To borilno veščino uporablja tudi veliko specialnih enot po svetu (tudi v Sloveniji), učijo se bojevanja proti enem nasprotniku, večim nasprotnikom ter bojevanja z orožjem (palice, noži, pištola...). NORO!!!

p.s. Če imate možnost, pojdite in trenirajte, ne bo vam žal - se splača!

Nazadnje uredil env0l : 07.02.2011 ob 13:27.
Staro 28.04.2014, 13:17
čunkica Uporabnik čunkica ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2014
Sporočila: 9

Sam sem treniral karate kar nekaj let, pa moram reči da je vredu vendar mi ni bilo to to. Hotel sem prave borbe, pri karateju pa tega nisem dobil. Treniral sem tudi boks, ki mi je postal res vredu. Imam kar nekaj smisla za borilne veščine, trenutno zaradi obveznosti treniram samo zase, ko pa bo čas pa spet začnem z boksom ali mešanimi borilnimi veščinami, poizkusil bi rad vse in iz vsake potegnil nekaj dobrega, klasičen primer tega sta mma ali pa jeet kune do, ki je nekakšen predhodnik sodobne mma. Zelo rad pa si pogledam tekme K1 ali pa muay thai-ja ...tam so res pravi mojstri v stand up borbi.

Značke
borilne, veščine

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:15.