Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.01.2005, 06:00
marchi66 Uporabnik marchi66 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2004
Sporočila: 15
Privzeto

spice tv, mtv base, mtv hits, koper ne dela sploh ; prekinja pa rts in private gold

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2005, 07:09
Sacha
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

A za HRTplus(7) se že ve kaj je narobe?
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2005, 19:33
blake
Guest
Privzeto

klemenr ma vidt dobust k ni odgovorov v določenih temah
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2005, 20:12
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Sacha

licenca - vsaj tako je nekdo napisal
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2005, 08:39
Sacha
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava rock

Citat:
quote:Originalna objava Sacha

licenca - vsaj tako je nekdo napisal
A tako[}]

Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2005, 09:05
dusko_
Guest
Privzeto

Citat:
quote:
ORF1 ima še vedno grozljive motnje, tako da je neuporaben,
Glede ORF1 in kockic je problem sledeč vsaj pri meni v kolikor vlečem kakšne datoteke z neta in pride konekcija do 60kB/s se mi na tem kanalu pojavijo strahovite motnje.Če preklopim na kateri drug kanal pa je slika oki pa še DL se mi iz 60 poveča na 100.
Tako,da nevem zakaj pri drugih kanalih ni kock med downlodom.In zakaj se ob menjavi kanala download poveča oziroma če dam spet nazaj na ORF1 spet pade.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2005, 09:52
Mojster
Privzeto

"Pipce" so prešvoh!
ORF1 zasede do 7mbps. Izstopa za 2 mbps nad glavnino kanalov. S tem da pri ORF1 količina podatkov zelo niha.

SIOL dajte prosim še ORF1 in BBC Prime spravt na 4.8mbps kot ste nardili z nekaterimi kanali, ki so nekaj časa zasedali več.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2005, 10:48
dusko_
Guest
Privzeto

Hvala rock za to informacijo. In druga zadeva ki jo delajo samo pri tem programu recimo nekatere filme,ki so z znanimi črnimi črtami spodaj in zgoraj. Siol raztegne tako da je od logotipa orf1 viden samo o.Ko je konec filma pa slika skoči spet nazaj. Pri filmu zato manjkajo določeni napisi na začetku. Drugače obrazi in ostalo je oki. Oziroma nimam dveh tv-jev v eni sobi da bi lahko preveril ali mi ko se to zgodi ko nardijo zoom slike manjka kaj slike.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2005, 12:00
Mojster
Privzeto

Si spregledov. Debata na: http://forumi.siol.net/topic.asp?TOPIC_ID=42936.

Sam nimam problemov. VLC vse spedena kot je treba.
Mimgrede. Zdaj VLC prepozna tudi "TTX flag", tko da tud TTX ni več moteč! Ali je to zasluga Siol-a ali novejše verzija VLC pa mi je neznano.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2005, 19:29
mattadox Uporabnik mattadox ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2004
Sporočila: 17
Privzeto

Pozdrav!

ORF1 je totalno neuporaben. Tenutno sem 1 minuto gledal (beri snemal) kockice v Leathal weapon 3, ki je btw. spet predvajan v xy formatu (logotipa se ne vidi...bla bla).

1. Mi lahko nekdo svetuje, kako pridem do nastavitev za apreminjanje aspect ratia?

2. Na kakšen način lahko reklamiram račun za sh:i:t:y quality storitev, kot je Siol TV?

3. Pozna kdo kakšnega free web space providerja, ki omogoča upload datotek velikih do 10 mega? Pripravljam zbirko posnetkov (oz. imam že pripravljeno)nekvalitetnega oddajanja SiolTv v preteklih 2 mesecih. Več ali manj so kockice, kockice in spet kockice, nedelovanje določenega programa ipd. Posnetke sem pripravil s kamero in so v avi formatu.

Lep pozdrav!

PS. Nad siolom, kot ponudnikom SiolTV sem že obupal, ker pa nimam druge možnosti spremljanja tv programov (no satelitska je alternativa, a sem jo zamenjal s sioltv) jo pač uporabljam. Še vedno mislim, da je Siol dolžen zagotoviti ustrezno kvaliteto storitve. Na pobudo predstavnice urada za varstvo potrošnikov sedaj zbiram dokazni material.

Kako se o vse skupaj razpletlo bomo še videli.

LP Matt

<----***@@@@@***---->
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:15.